>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak w otwartym strzeliłem sam wynik, obliczeń nie robiłem to dostanę punkty ? ????
W ostatnim np. było trzeba obliczyć ten kąt to napisałem te 60 stopni tak z dupy na wyczucie i patrze w odpowiedzi, 60 stopni. Więcej szczęścia niż rozumu..

To samo z zadaniem co było trzeba obliczyć promień okręgu wpisanego. Ogarnąłem że skala to 2:1 ???? na rysunku bok miał 10 cm, jak zmierzyłem to miał 5. Jak zmierzyłem promień, miał 1 cm, czyli odpowiedź to 2 ???? Ja wiem że jestem ułomny z maty, ale byle do przodu ????
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
co do sugerowanych wyników zamkniętych czy jest już możliwość gdzieś zobaczenia testu i odpowiedzi, gdyż niektóre pytania zapomniałem, no prawie wszystkie :razz:
Właśnie nie moge znaleźć bo też wszystkich nie pamiętam,kilka jedynie.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Ogólnie po tych dwóch dniach nie jestem zachwycony, z majcy mój cel jest po prostu zrobić over 30%, dzisiaj na próbnej większość to strzały i na czuja. Wczoraj polski nie poszedł mi jakoś wybitnie, chociaż byłem zadowolony z Przedwiośnia, bo niedawno je przeczytałem. W zasadzie nie wiem czego nie spodziewać.

A jeszcze co do studniówki, to jaką cenę wam krzyknęli? U mnie stanowczo za drogo: 350zł za 1 os. i 500 za parę, chyba to oleje, bo za takie pieniądze można zrobić wiele innych przyjemniejszych rzeczy ????
Taka kasa za studniówkę w szkole, czy jakimś innym lokalu (restauracja itp)?, ja w tamtym roku studniówkę miałem w szkole, cena była 150zł os, i 300zł para, a tak naprawdę uważam, że studniówka czy będzie udana, zależy czy masz zgraną klasę i potraficie się wszyscy razem bawić, a nie to gdzie będzie, czy jakiś wypaśny lokal czy normalnie jak w większości w szkole.;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Taka kasa za studniówkę w szkole, czy jakimś innym lokalu (restauracja itp)?, ja w tamtym roku studniówkę miałem w szkole, cena była 150zł os, i 300zł para, a tak naprawdę uważam, że studniówka czy będzie udana, zależy czy masz zgraną klasę i potraficie się wszyscy razem bawić, a nie to gdzie będzie, czy jakiś wypaśny lokal czy normalnie jak w większości w szkole.;)
Gdybym ja dysponował tą kasą to zrobił bym mega impreze z tancerkami z Las Vegas (450zł para)
Anglik rozszerzenie super mi poszedł. Pisałem drugi temat o fejsbuku. Słuchanie spoko, było o reklamach google. Sporo rzeczy już wiedziałem przed słuchaniem, tam tylko jedno pytanie było bezpośrednio (czego nie wymieniła) dotyczące nagrania.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Nie mogę się Ciebie zapytać jak Ci poszło, bo Ty z tych bardziej wykształconych-ROZSZERZONA ????
Jak coś byś znalazł szybciej podrzuć jak możesz
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Sa odpwoiedzi, ale jesli pamietasz co zaznaczyles?
Podrzuć jak możesz
Pamiętam, że chyba w zadaniu piątym gdy było true-false, zaznaczałem przez sześć pierwszych odpowiedzi na zmianę true-false i tak dalej.
Pawacki niby bzdura, ale decyduje o przyszłości, pójściu na studia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom