>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2012

J 1,3K

jasper

Użytkownik
U mnie Angielski poszedł nieźle 24/30, rozszerzenie nie wiem czemu ale w niektórych momentach mnie rozwaliło. Jutro mam Polski o 13:15 a ja jeszcze się nie zacząłem uczyć prezentacji. Chyba trzeba zaczynać :/
 
lowcag 0

lowcag

Użytkownik
ship it !!
wczoraj polski 20/20 ale taka komisja że nikt nie zszedł poniżej 15 pkt ????
dziś angol 21/30 i po maturach ????
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
bezsensu brać na dodatkowe przedmioty poziom podstawowy, a do tego geografia, która często na rozszerzeniu jest prostsza niż na podstawie.

na uczelniach też roz. traktują z dużo lepszym przelicznikiem.
Ja geo to i tak dla zabawy sobie wziąłem, na studia się nigdzie nie wybieram. Teraz tak tylko myślę, że zdać coś rozszerzonego to zawsze jednak lepiej, ale już jest na zmiany za późno.

Jutro najwspanialszy język świata - rosyjski. Ktoś go pisze oprócz mnie? ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja geo to i tak dla zabawy sobie wziąłem, na studia się nigdzie nie wybieram. Teraz tak tylko myślę, że zdać coś rozszerzonego to zawsze jednak lepiej, ale już jest na zmiany za późno.
tak z ciekawości się spytam, co po tym zamierzasz robić ?
no chyba że jesteś z technikum to rozumiem
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
tak z ciekawości się spytam, co po tym zamierzasz robić ?

no chyba że jesteś z technikum to rozumiem
Nie, nie jestem z technikum.

Co zamierzam robić? Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem. Tzn. zastanawiałem się, ale nie tak na poważnie.

Z tego kraju chciałbym wyjechać, trudne by to nie było, za granicą dużo znajomych mam i z pracą nie byłoby tam problemu. Lecz trzyma mnie tu jedna osoba, jak wyjadę to ją stracę, więc raczej nie wyjadę.

Druga opcja to taka, że jednak pójdę na jakieś studia, to jest mało realne. Jeżeli bym miał wybierać jakiś zawód to nauczycielem rosyjskiego mógłbym zostać bo rosyjski dla mnie jest bardzo łatwy i przyjemny w nauce. Ewentualnie przewodnik wycieczek po rosji. Ta druga praca o wiele ciekawsza. ????

Trzecia opcja to całe życie będę się utrzymywać z pieniędzy z bukmacherki. Tak, wiem. To jest NIEREALNE. :razz:
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Ja już mam wolne ???? Dzisiaj miałem ustny angielski, ale to była formalność. Wprawdzie byłem średnio zadowolony, bo myślałem, że utną mi kilka punktów, no bo idealnie nie było - dwukrotnie musiałem się troszkę zastanowić, ale jednak jak się okazało, nie było na tyle długo, by odejmować punkty za płynność wypowiedzi ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ja również już mam wszystko za sobą.
Niby formalność, ale pytania mnie trochę zagięły. Ważne, że zdane ????
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Nie, nie jestem z technikum.

Co zamierzam robić? Jeszcze się nad tym nie zastanawiałem. Tzn. zastanawiałem się, ale nie tak na poważnie.

Z tego kraju chciałbym wyjechać, trudne by to nie było, za granicą dużo znajomych mam i z pracą nie byłoby tam problemu. Lecz trzyma mnie tu jedna osoba, jak wyjadę to ją stracę, więc raczej nie wyjadę.

Druga opcja to taka, że jednak pójdę na jakieś studia, to jest mało realne. Jeżeli bym miał wybierać jakiś zawód to nauczycielem rosyjskiego mógłbym zostać bo rosyjski dla mnie jest bardzo łatwy i przyjemny w nauce. Ewentualnie przewodnik wycieczek po rosji. Ta druga praca o wiele ciekawsza. ????

Trzecia opcja to całe życie będę się utrzymywać z pieniędzy z bukmacherki. Tak, wiem. To jest NIEREALNE. :razz:
Trudne sprawy... ????
spróbuj może coś związanego z kulturą rosyjską, albo turystyką.

Teraz jest ta chwila, na którą czekałem od kilku miesięcy. Jestem po ostatnim egzaminie. Ustny polski w mojej opinii bardzo dobrze 16/20. Biorąc pod uwagę, że wczoraj dopiero się wziąłem ostrzej za przygotowania, a dzisiaj przed komisją mówiłem o moim temacie po raz pierwszy, bez żadnych prób w domu to jest naprawdę dobrze. Nie mieli mnie praktycznie czym zagiąć, bo przeczytałem też lektury
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Polski 20/20 ????

Sprzedam prezentację maturalną, cena do negocjacji ????
Ale nie myśl, że fakt zdania na 20 pkt uczyni z tej pracy niewiadomo jaką wartość :p Przecież i tak za prezentację można dostać max 5 pkt, a te 15, które zdobyłeś to dzięki odpowiedziom na pytania :jezora:
 
homel 918

homel

Użytkownik
Czyli Panowie, jak dostane pytanie jak użyłeś , w jaki sposob przydala ci sie w pracy Literatura przedmiotu to skłamac , czy powiedziec prawde ze w niczymCzyli Panowie, jak dostane pytanie jak użyłeś , w jaki sposob przydala ci sie w pracy Literatura przedmiotu to skłamac , czy powiedziec prawde ze w niczym[ wpisalem tam pare banalnych hasel ze slownikow, zeby cos tam bylo :p ) ?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ale nie myśl, że fakt zdania na 20 pkt uczyni z tej pracy niewiadomo jaką wartość :p Przecież i tak za prezentację można dostać max 5 pkt, a te 15, które zdobyłeś to dzięki odpowiedziom na pytania :jezora:
Poza wyjątkiem tego, iż mogę zaproponować konspekt i prezentację, mam również opracowane pytania z którymi mogłem się spotkać. Wcześniej przed maturą moja nauczycielka od polskiego powiedziała mi jakich pytań mogę się spodziewać i miałem wszystko w jednym paluszku :]:]
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Za pracę jest 5 pkt, za język 7 pkt a za pytania 8 pkt.
@Homel, nie możesz tak odpowiedzieć ???? To tak jakbyś powiedział, że nie wiesz. Lepiej powiedzieć coś w ogóle niż nie odpowiedzieć nic.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
U mnie już po maturach, o dziwo wczoraj ustny Polski największy stres :p Gdyby nei plan prezentacji na kartce to bym się ostro zacinał. Najbardziej mnie zdziwiło że są aż tak przygotowani na każdą prezentacje. Ja tam widziałem ze 3 strony na temat mojej.
Tylko 12pkt ale ważne że zdane ;)
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Słuchajcie jak jest z rekrutacja na studiach. Chodzi mi o to czy dana uczelnia sama pobiera wyniki matur (nie wiem od CKE?) i potem tylko trzeba im dostarczyc oryginaly dokumentow ? Chodzi dokladnie o politechnike wroclawska. 29 czerwca sa wydawane swiadectwa maturalne, do 10 lipca trzeba sie zarejestrowac na kierunku i zaplacic, 11-17 to dostarczenie dokumentow. Tylko wlasnie czy od 29 czerwca do 10 lipca trzeba samodzielnie wprowadzic uzyskany wynik do systemu ? Nie rejestrowałem się jeszcze na stronie, ponieważ przede mną ustny polski, a jak wiadomo w życiu nic nie jest pewne.
/ edit
dobra trzeba samemu wklepać poprostu wynik na stronie
 
homel 918

homel

Użytkownik
Ustny jutro czyli dzisiaj, dopiero mam poczatek, zeby burdelu duzego nie narobic pasuje to jakos ulozyc hm jeszcze 2-3 h roboty a rano trzeba juz gadac, byle PMS nie mialy i zdanie ????
zdałem 17/20 ... ksiazki przeczytane mialem, poszedlem na zywiol, plan ramowy pomagal jako tako gadac po kolei ;p
 
Do góry Bottom