>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2012

K 0

kzysiek

Użytkownik
Ustny Anglik 30/30
zestaw 20 dolnośląskie
1/ Ostatniego lata bylem na kursie jezykowym w Wielkiej Brytani i opowiedz zaitneresowanemu znajomemu poruszajac 4 kwestie
zakwaterowanie, plan zajec, wymagania czwartej nie pamietam ;]
2/ obrazek, kobieta kroi owoce w kuchni
3/ jestem w jury konkursu plastycznego o srodowisku i wybrac zwycieski rysunek
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Ogoras kosa dzieki za odp,a orientujecie sie moze ile tych zestawow jest? Sposrod ilu wy losowaliscie? 3 ? Czy to wybiera egzaminator?
Dotychczas 2 osoby ulali z ustnej u mnie ...
losujesz spośród kilkudziesięciu zestawów
jestem właśnie po rozszerzonej chemii... na palcach jednej ręki można policzyć osoby zadowolone po wyjściu z sali...
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
20/30 ang, słabo, ale taki mnie wziął paraliż w sali, że takich trywialnych słówek co mi wyleciały z głowy, to masakra. No ale tragedii nie ma, w czwartek kończę polskim i tu czuję kłopoty ????
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
losujesz spośród kilkudziesięciu zestawów
jestem właśnie po rozszerzonej chemii... na palcach jednej ręki można policzyć osoby zadowolone po wyjściu z sali...
Matura swietna, taka jak powinna byc wg mnie, bo to co bylo do 2010r to był raczej poziom podstawowy, niz rozszerzony. Sprawdzaja glownie umiejetnosci, osoby które &#39;kuły&#39;, a nie uczyły sie - bez szans.
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Matura swietna, taka jak powinna byc wg mnie, bo to co bylo do 2010r to był raczej poziom podstawowy, niz rozszerzony. Sprawdzaja glownie umiejetnosci, osoby które &#39;kuły&#39;, a nie uczyły sie - bez szans.
tak ja też sądzę że zmiana dobra, wypośrodkowało trochę poziom, bo tamten podst był żałosny;p

ang lajt ja nabiłem 26/30, został tylko ten polski, odwalić i wakacje
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
ustny polski 20/20. Jutro geografia podstawa. Nie chce mi sie już nic przypominac. Ide na żywioł ????
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
ustny polski 20/20. Jutro geografia podstawa. Nie chce mi sie już nic przypominac. Ide na żywioł ????
Tak z ciekawości. Dlaczego piszesz podstawową, a nie rozszerzoną? Ja też idę na żywioł tyle że piszę rozsz. zawsze to lepiej punktowane później. Teraz to ja nie myślę o geo, bo z polskiego nie mam prezentacji w ogóle przygotowanej, a to już w piątek.
PS. ile czasu zajęła ci prezentacja?
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Ok 13 minut, później kilka pytań, na wszystkie starałem się odpowiedzieć jak najbardziej wyczerpująco i jakoś poszło, choć po wyjściu na 100 % nie liczyłem, lecz jak widać przypadłem do gustu paniom w komisji ????

a podstawe wpisałem już i jakoś tak zostało ... ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jam tam nastroje ? Ja jestem zadowolony. Sporo pytań podchwytliwych na które nie dałem się złapać, sporo na myślenie, pierdoły typu &quot;wyjaśnij dlaczego&quot; :razz: Niektóre zadania to naprawdę trzeba być łbem żeby tego nie zrobić. Przecież tam co było te osuwisko i wpisać przyczyny i skutki to jak ktoś nie będzie miał z tego maksa to propsy :razz:
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Geografia bardzo fajna była, przyjemnie mi się pisało. Mogłem brać rozszerzoną, teraz żałuję.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Geografia bardzo fajna była, przyjemnie mi się pisało. Mogłem brać rozszerzoną, teraz żałuję.
bezsensu brać na dodatkowe przedmioty poziom podstawowy, a do tego geografia, która często na rozszerzeniu jest prostsza niż na podstawie.
na uczelniach też roz. traktują z dużo lepszym przelicznikiem.
 
Do góry Bottom