>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2012

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
rozszerzenie wcale nie jest takie proste, wątpie że wiecie jakie są wybory prezydenta / parlamentu w krajach innych niż Polska np. Szwajcaria czy Nimecy i Francja
ale takich rzeczy człowiek przed egzaminem się spodziewa, moim zdaniem nie ma co pierdzielić, ale akurat poziom WOSu czy geografii jest przeciętny, czasami na innych przedmiotach jest trochę grubiej
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Miałem pisać, ze dosyć wysoki poziom tego WOS&#39;u, ale potem doszedłem do 29 zdania &lt;załamka&gt;
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Miałem pisać, ze dosyć wysoki poziom tego WOS&#39;u, ale potem doszedłem do 29 zdania &lt;załamka&gt;
to z mapką też na konkrecie. Nie weim, mi się osobiście podoba tego typu egzamin, może to z umysłu wynika, może z czegoś, ale dla mnie to prościzna, zresztą żaden egzamin tegoroczny nie stał na wysokim poziomie, nie oszukujmy się. Ewentualnie polski mógł jakiś tam problem sprawić
 
homel 918

homel

Użytkownik
4 punkty za zamkniete... z Komorowskim zle przecyztalem i wpisalem Grzesiu Schetyna a nie funkce, mapki nie ogarnalem ... reszta zadania za 1 punkt 1 dobrze odpowiedz na 2 czyli 0 pkt... ulala wstyd niezly...Nicea zamiast Paryza...ale sie popisalem :p jeszcze wypracowanie pocisk po demokracji, zbyt subiektywne chyba, nie wiadomo jakie egzaminator ma poglody, ciekawe ile nalicza %
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
to z mapką też na konkrecie. Nie weim, mi się osobiście podoba tego typu egzamin, może to z umysłu wynika, może z czegoś, ale dla mnie to prościzna, zresztą żaden egzamin tegoroczny nie stał na wysokim poziomie, nie oszukujmy się. Ewentualnie polski mógł jakiś tam problem sprawić
nie wiem czy ty wiesz co ty piszesz ... matma rozszerzona- kat, ang rozszerzony- kat, fizyka podstawa- kat ...
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
nie wiem czy ty wiesz co ty piszesz ... matma rozszerzona- kat, ang rozszerzony- kat, fizyka podstawa- kat ...
Ej, chyba nie było tak źle? Wprawdzie u mnie w szkole poza mną chyba nikt nie jest zadowolony z matmy rozszerzonej, ale głównie przez proste błędy, jakie popełnili, a nie poziom trudności zadań. A skoro ja liczę na 70% z angola to ktoś, kto solidnie się przygotował, mógł mieć spokojnie powyżej 80%.
A fizyki nie widziałem...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
nie wiem czy ty wiesz co ty piszesz ... matma rozszerzona- kat, ang rozszerzony- kat, fizyka podstawa- kat ...
rozszerzeń poza angielskim nie oglądałem, ale jak ktoś się dogaduje w tym języku to powinien ogarnąć.
A z fizyki to gdyby nie ściągi tobym nie zdał od 3 gimnazjum, także nie oceniam naprawdę.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Kujecie na pamięć swoja pracę na polski ustny, czy wstawiacie mnóstwo rzeczy do prezentacji?
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Kujecie na pamięć swoja pracę na polski ustny, czy wstawiacie mnóstwo rzeczy do prezentacji?
Wziąłem sobie temat o tekstach piosenek i mam sporo cytatów, które wystarczy sensownie omówić, będę miał prawie wszystko na tacy (czytaj: kartce), więc tego kucia dużo nie mam ???? Dzisiaj skończę to pisać, jutro trochę poczytam i tyle ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
No właśnie ja też się za to mam zamiar zabrać, choć jeszcze muszę dopisać jakieś sposoby kreacji w ,,Ludziach bezdomnych&#39;&#39; i w ,,Przedwiośniu&#39;&#39;, a w necie nic nie ma, a więc może ktoś z Was ma coś na ten temat, byłbym wdzięczny.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
kosa248, a to faktycznie masz fajnie.
Najlepiej do prezentacji wrzuciłbym jak najwięcej, ale boję się, że komisja mi zarzuci pójście na łatwiznę i zacznie się dowalać ;)
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Ja mam zupełnie z innej beczki, bo mam coś o perswazji reklamą. Mam dwa dni do nauczenia, jakoś to będzie ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja mam zupełnie z innej beczki, bo mam coś o perswazji reklamą. Mam dwa dni do nauczenia, jakoś to będzie ????
To jest dobry temat. Kumpel miał i dostał 18/20 bez większego uczenia się. Pytali go między innymi o konkretne sposoby manipulacji w tv.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Dopiero zauważyłem, że mam pracę napisaną w innej kolejności niż konspekt, sam nie wiem czemu. Mam nadzieję, że nie ucinają za to jakiś punktów.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dopiero zauważyłem, że mam pracę napisaną w innej kolejności niż konspekt, sam nie wiem czemu. Mam nadzieję, że nie ucinają za to jakiś punktów.
Konspekt ma tylko pomóc im w połapaniu się o czym mówisz. Ja niby miałem na tej kartce napisane, że będę miał konspekt, ale w końcu zrezygnowałem i powiedziałem, że jadę bez.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Konspekt ma tylko pomóc im w połapaniu się o czym mówisz. Ja niby miałem na tej kartce napisane, że będę miał konspekt, ale w końcu zrezygnowałem i powiedziałem, że jadę bez.
I dobrze Ci poszło
 
Do góry Bottom