>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2012

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ja nie zdałem... masakra angielski dzisiaj...
Z angielskiego ustnego? Niemożliwe, u nas wszyscy zdają, nawet największe głąby. To jest taki egzamin wewnętrzny, powinni każdego przepuszczać za tyle lat nauki
Ma ktoś może dzisiejsze arkusze i odpowiedzi, jak będziecie mieli podajcie, sam nie jestem pewien wyniku
Jak myślicie czy odpowiedzi również mogą być pomieszane?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
no angielski dzis dojebali porzadny ja slaby jestem wiec tym bardziej moze byc dyntka
Ja ze słuchania jestem bardzo słaby, listy też były trudne, chociażby napisać jak jest odwołany mecz :;/:
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
Z angielskiego ustnego? Niemożliwe, u nas wszyscy zdają, nawet największe głąby. To jest taki egzamin wewnętrzny, powinni każdego przepuszczać za tyle lat nauki
Ma ktoś może dzisiejsze arkusze i odpowiedzi, jak będziecie mieli podajcie, sam nie jestem pewien wyniku
Jak myślicie czy odpowiedzi również mogą być pomieszane?
Ładnych kilka lat temu, gdy zdawałem maturę to pytania wszyscy mieli jednakowe, ale odpowiedzi były poukładane w różnej kolejności. Zrobili to po to, by wyeliminować odpisujących.
Z tego co wiem, to w kolejnych latach zastosowano ten sam zabieg.
P.S. Nie wiem jaki kretynem trzeba być, żeby nie zdać ustnego angielskiego lub polskiego ;-)
 
homel 918

homel

Użytkownik
akurat mecz nie wiem czy mi zalicza,
ale napisalem z bukamcherki sie przydalo away team has only 7 player. it&#39;s little
ale reszta to tragedia, jeszcze lepsza bedzie bekla jak list do nauczyciela formalnie trzeb a bylo
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
akurat mecz nie wiem czy mi zalicza,
ale napisalem z bukamcherki sie przydalo away team has only 7 player. it&#39;s little
ale reszta to tragedia, jeszcze lepsza bedzie bekla jak list do nauczyciela formalnie trzeb a bylo
Czyli, że trzeba było używać pełnych form, brak skrótów?

Ja w tym za 5 punktów napisałem, że sędzia złamał nogę ????
 
homel 918

homel

Użytkownik
Nie wiem, ja mysle kto mnie bedzie uczyl w sierpniu na poprawke a ty mi takie pytania :d
nawet nie wiem czy egzaminator zalapie o co chodzi
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Jak będzie w necie arkusz angielskiego podstawowego to wklejcie linka bo chce zobaczyć czy cokolwiek bym napisał ;p
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Komisja zapisuje jak wychodzisz do toalety albo wychodzisz wcześniej, przynajmniej tak nam mówili.
A co za problem unieważnić? Oni się nie będą zastanawiać, co roku komuś unieważniają, a był przypadek, że nawet całej sali.
 
homel 918

homel

Użytkownik
u mnie nic takiego nie bylo, musieliby prawie cala klase zapisac... bo moze 3 osoby do konca zostaly
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
oj nie mam ale jak znajde to zarzuce...rowniez prosba dla innych jak ktos ma jakies odpowiedzi niech wkleja linka ????
 
Do góry Bottom