>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2012

arturwb 94

arturwb

Użytkownik
dzisiejsza matura z matematyki to naprawdę poziom gimnazjum... jak ktoś tego nie zdał to jest z nim źle...
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
O masz, w 26. była nierówność...

na interii już publikują, ale mi sie wydaje, że w 26 jest błąd z tym przedziałem
No tak, powinno być na odwrót.

Ehh, kolejny punkt stracony.
Zresztą i tak jutrzejszy atak na maxa ważniejszy :p
 
homel 918

homel

Użytkownik
Ja znalazlem jakiegos &#39;znaffce&quot; nauczyciela z liceum ktory rozwiazal zamkniete na jednej stronce i sie przestraszylem
ale ogarnalem teraz perspektywy i to edualndie wyborczej i interie - z samych zamknietych 15.
Z otwartych tylko 7 , bo zle zapisalem nierownosc x nalezy (x1,x2) czyli to cmi tam wyszlo , ladnie narysowalem tylko nie zapisalem ze od-&amp; itp to samo w wielomianie , takze po punkcie, w prawdopodobientstwo pochrzanilem liczbe wszystkich rozwiazan czyli ta cala omege i wyszlo mi 17/14wiec za te zdarzenia A pewnie punkta ????
i tak beka over 20 punktow ???? u mnie haha
ps w 26 parabolke i miejsce zerowe otwarte kolka ? i ramionka ladnie od gory
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja znalazlem jakiegos znawycy nauczyciela w liceum na jednej stronce i sie przestraszylem
ale ogarnalem teraz perspektywy i to edualndie wyborczej i z samych zamknietych 15.
Z otwartych tylko 7 , bo zle zapisalem nierownosc x nalezy (x1,x2) czyli to cmi tam wyszlo , ladnie narysowalem tylko nie zapisalem ze od-&amp; itp to samo w wielomianie , takze po punkcie, w prawdopodobientstwo pochrzanilem liczbe wszystkich rozwiazan i wyszlo mi 14/17 wiec za te zdarzenia A pewnie punkta ????
i tak beka over 20 punktow ???? u mnie haha

ps w 26 parabolke i miejsce zerowe otwarte kolka ? i ramionka ladnie od gory
otwarte kolka bo nie masz ani = ani mniejsze lub rowne albo wieksze lub rowne ;)
 
homel 918

homel

Użytkownik
Wlasnie zdadza super i za rok znowu zwieksza poziom. Dobrze ze rok temu 21% oblało matematyke ????
TO tylko englisz i mozna pić ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
poziom matury cieniutki bardzo, a pewnie znowu 25% w kraju nie zda ????
Moim zdaniem trzeba być wybitnym żeby nie zdać. Co by nie było rok temu sporo osób narzekało. Teraz nie znam nikogo kto by powiedział, że mu źle poszło.
Jestem ciekawy co mi dadzą w czerwcu :?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
24/25 zamkniete ???? w tym 23 mam zle ... lecialem na palem i dalem 2 i -7, a to to byl srodek okregu, licze, ze pozniej 80% nie zejde bo pare malych bledow w otwartych mam ;/
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Ja piszę, może bym i coś powtórzył, ale mi się nie chce
Ja zrobiłem 11 arkuszy, z czego 10 na &gt;80%, wprawdzie bez sprawdzania... Ale robiłem takie głupie błędy, że masakra...

Skoro zdajesz rozszerzoną to pewnie później jakaś politechnika?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja zrobiłem 11 arkuszy, z czego 10 na &gt;80%, wprawdzie bez sprawdzania... Ale robiłem takie głupie błędy, że masakra...

Skoro zdajesz rozszerzoną to pewnie później jakaś politechnika?
Matma rozszerzona + fizyka podstawowa, bo tego w przeciwieństwie do geografii nie trzeba czytać i się uczyć i polibuda welcome :razz:
 
Do góry Bottom