>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Matura 2012

homel 918

homel

Użytkownik
Czyli jutro lepiej nie sciagac z majcy? Niby wszyscy mowia o 3 wersjach a nikt dowodu nie ma
Ramzesa a jakie pytania ci zdali?
Cholera ja tez wzialem sobie temat , i zadnych opracowan tylko hasla ze slownika, zeby &quot;cos bylo&quot;, calkowicie subiektywna praca, gorzej jak odbiora to jako lekcewazenie czy cos.
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Zawsze jest kilka wersji.. Parę lat temu unieważnili kilka matur z ang u mnie w miejscowości, a to chyba była 1 matura z tej nowej myśleli, że grup nie ma... Co wy robiliście w szkole, że się boicie o zdanie matmy podstawowej, macie wszystko na tacy, bo macie wzory, praktycznie wszystko w nich jest, chyba tylko nie ma wzoru na kwadrat..
Na rozluźnienie
www.youtube.com/watch?v=PLDQtrNyJTc
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ramzesa a jakie pytania ci zdali? Cholera ja tez wzialem sobie temat , i zadnych opracowan tylko hasla ze slownika, zeby &quot;cos bylo&quot;, calkowicie subiektywna praca, gorzej jak odbiora to jako lekcewazenie czy cos.
1) Jaką rolę pełni książka Stasiuka Mury Hebronu. (moja książka z bibliografii, w sumie też dziwne pytanie. Powiedziałem im, że pokazuje więzienną rzeczywistość i że jest przestrogą dla młodych ludzi by nie kroczyli złą drogą bo mogą skończyć w pudle).
2) Dopowiedzieć trochę o funkcji grypserki (powiedziałem im już w swojej wypowiedzi o tym, że spaja środowisko więzienne i służy za tajemną mowę, rozwinąłem to po prostu)
3) wpływ środowiska więziennego na młodych ludzi
4) w literaturze podmiotu miałem także rozmowę z byłym osadzonym i się o niego pytali (w zasadzie co ich to obchodzi)
Odniosłem wrażenie, że nie wiedzieli o co pytać
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Pytanie do znawców tematu. Czy na maturze z matmy jest tak, że w zadaniach zamkniętych ktoś może mieć dobrze np odpowiedź &quot;A&quot; a ktoś inny np &quot;C&quot;. Chodzi mi o to, czy odpowiedzi są pomieszane.
Na 90% tak, symbole są pomieszane.
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Czyli jutro lepiej nie sciagac z majcy? Niby wszyscy mowia o 3 wersjach a nikt dowodu nie ma
Pytałem ciotki która uczy w liceum czy nie wie jak z tymi kilkoma wersjami i powiedziała że kiedyś sprawdzali czy różnią się odpowiedzi i się różnią, więc masz dowód.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
na ściąganie na matmie bym nie liczył, w zeszłym roku na pewno były grupy- kolejność odpowiedzi jest inna
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Nie przesadzajmy, 15 punktów to nie jest dużo, przecież jakieś 10 pytań zamkniętych i parę otwartych za 2-3 punkty to każdy zrobi bez przygotowania, do tego są tablice, będzie dobrze ????
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Jutro majca, ale na luzie chociaż próbnej nie zdałem ???? jestem tego ciekawy. Pisał ktoś polski rozszerzony? Ja wybralem drugi temat i nawet fajnie mi się to pisało, licze na over 50% chociaż oczywiście nie wiadomo czy trafiłem ze skutecznym odczytaniem symboli. Btw to myślę, że w ogóle ta interpretacja poezji jest mocno naciągana, każdy może pewne symbole odczytywać inaczej ???? Dzisiaj np. miałem motyw lustra w opowiadaniu i każdy kogo pytałem miał inaczej
 
homel 918

homel

Użytkownik
Panowie powiedzcie ze to zart z ta zmieniona kolejnoscia pytan na majcy, przeszukalem cale CKE i ani slowa o tym...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Panowie powiedzcie ze to zart z ta zmieniona kolejnoscia pytan na majcy, przeszukalem cale CKE i ani slowa o tym...
Na stronie CKE bankowo Ci o tym nie napiszą ;) Po to mieszają te odpowiedzi żeby ludzie nie ściągali. Są przecież osoby, które o tym nie wiedzą. Rżną bez zastanowienia, a po wyjściu z matury jadą z tekstem &quot;a to odpowiedzi były wymieszane?&quot;. Przed egzaminem komisja też tego nie mówi. Liczą, że ktoś się sparzy i tyle. Z tego co JA wiem to faktycznie te odpowiedzi są wymieszane.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Homel nie ma co ryzykować jutro ????
eh to czeka mnie ciezka noc, dzieki za odpowiedz panowie ????
troche wtopa :;/: w poprzednim roku kumpel zdał , mowil ze wszystko ogarnął od koleżanki... i ze niby bez tej pomocy siedzacej za nim, czekalby go sierpien....
chyba ze wszyscy robią nas w przysłowiowego *****
Sprawdze jutro na wlasnej skórze ???? ale trzeba sie zabezpieczyć i na siebie liczyc przede wszystkim , takze do roboty !
Powodzenia wszystkim :cool:
 
shen 408

shen

Użytkownik
eh to czeka mnie ciezka noc, dzieki za odpowiedz panowie ????
troche wtopa :;/: w poprzednim roku kumpel zdał , mowil ze wszystko ogarnął od koleżanki... i ze niby bez tej pomocy siedzacej za nim, czekalby go sierpien....
chyba ze wszyscy robią nas w przysłowiowego *****
Sprawdze jutro na wlasnej skórze ???? ale trzeba sie zabezpieczyć i na siebie liczyc przede wszystkim , takze do roboty !
Powodzenia wszystkim :cool:
Homel rok temu się kłóciłem o jedno zadanie z zamkniętych(ja miałem A a kolega C) po wiekszym &quot;przypomnieniu&quot; sprawy okazało się że mamy tą sama odpowiedź więc odpowiedz nasuwa się sama
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Z matmy to ja się boję o 60% ale rozszerzonej. Nie rozumiem jak się można bać o 30% z podstawy skoro z samych zamkniętych jest 50% a odpowiedzi do nich, wzory znajdują się w tablicach.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
eh to czeka mnie ciezka noc, dzieki za odpowiedz panowie ????
troche wtopa :;/: w poprzednim roku kumpel zdał , mowil ze wszystko ogarnął od koleżanki... i ze niby bez tej pomocy siedzacej za nim, czekalby go sierpien....
chyba ze wszyscy robią nas w przysłowiowego *****
Sprawdze jutro na wlasnej skórze ???? ale trzeba sie zabezpieczyć i na siebie liczyc przede wszystkim , takze do roboty !
Powodzenia wszystkim :cool:
Haha no nie moge z Ciebie ???? Jest takie przysłowie: &quot;Umiesz liczyć licz na siebie&quot; Albo koleżka Cie robi w *****. Pisałem już, że rok temu kolejność w zamkniętych się różniła np. jedni a w A mieli 15 i było poprawnie drudzy mieli w B 15 i też ok, ale widać słabo szukałeś bo sporów na różnych forach o tym troche było...
 
homel 918

homel

Użytkownik
Spokojnie, macie racje, ogarnalem komentarze po poprzednich maturach ????
Robiłem sobie z dwoch poprzednich lat mature i wyszło ze zdałem, ale na styku wiec lekkiego stresa mam, i nic nie szkodzi cos sobie jeszcze poprzypominać. Sorka za zamieszanie ???? ale znacie mnie
pzdr
 
Do góry Bottom