>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2012

kosa248 456

kosa248

Użytkownik
A ja fizykę sobie odpuściłem, za to wziąłem angielski rozszerzony. A później matma finansowa, pewnie gdzieś w Krakowie ;)
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Przesadziłem. Trzy otwarte których w ogóle nie brałem pod uwage mam dobrze. Do tego te dwa za 5 i 4 pkt dobrze. Zamknięte wszystkie dobrze albo najwyżej jedno źle. Over 70% chyba będzie.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Ja jeszcze ang rozszerzony, jutro matma rozszerzona i w piatek fizyka podstawa. Next tydzien zostanie jeszcze ustny polak i ang
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Matma rozszerzona + fizyka podstawowa, bo tego w przeciwieństwie do geografii nie trzeba czytać i się uczyć i polibuda welcome :razz:
Gerę można napisać solidnie bez większego przygotowania. Nie wiem czy przeglądałeś kiedyś arkusze z rozszerzenia z poprzednich lat. Zadania z mapą, przecież to banał. Masa pytań z gatunku ekonomiczno społecznych. Wiadomo, że są rzeczy które trzeba wykuć, ale geografię się przyjemnie zdaje.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Trochę słabo, ale tyle ile chciałem mieć minimum będę miał, ale zawsze szkoda.
Pierwsze zadania łatwiuśkie to potem dowalili z tym parametrem. Na pierwszy rzut oka spoko, bo lubię takie zadanka, ale za nic w świecie przyrównując w drugim warunku przyrównując te iksy^4 z tym co oni chcieli nie chciało mi się to skrócić, część tak a część, nie ale skrócić się chyba miało bo były te same liczby ale przeciwne znaki, no ale jak się pytałem osób to też tego nie mogły zrobić.
Z ciągiem sobie zawaliłem i z polem trójkąta
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Nic szczególnego w tym roku nie wymyślili ???? Na pierwszy rzut oka niektóre zadania sprawiały wrażenie dziwnych, ale liczyło się całkiem dobrze. Jedynie nad ostatnim musiałem trochę dłużej pomyśleć (tak już czasem bywa z dowodami), ale przypomniałem sobie o prawie de Morgana (1. klasa liceum, logika) i było po zadaniu ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Nic szczególnego w tym roku nie wymyślili ???? Na pierwszy rzut oka niektóre zadania sprawiały wrażenie dziwnych, ale liczyło się całkiem dobrze. Jedynie nad ostatnim musiałem trochę dłużej pomyśleć (tak już czasem bywa z dowodami), ale przypomniałem sobie o prawie de Morgana (1. klasa liceum, logika) i było po zadaniu ????
A ja pierwszy raz o takim czymś słyszę, i RESPECT dla Ciebie-będę zadowolony jak zdam podstawową ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
A ja pierwszy raz o takim czymś słyszę, i RESPECT dla Ciebie-będę zadowolony jak zdam podstawową ????
Logika jest raczej tylko w klasach z matmą na poziomie rozszerzonym (nie wiem, do jakiej klasy chodziłeś), więc po prostu mogło nie być o tym mowy u Ciebie na lekcjach. Poza tym jest to taki dział, do którego później się nie wraca, aczkolwiek z prawa de Morgana korzystaliśmy przy zadaniach związanych z prawdopodobieństwem.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
dla mnie to mega kat byl, nie mialem nigdy matmy rozszerzonej, kompletnie bez zadnego przygotowania, ale na razie chyba mam 7 pkt gdzies po 4 zadaniach wiec nie tak zle ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Bez nauki matmy na poziomie rozszerzonym trochę ciężko jest zdawać rozszerzoną matmę... Chociaż jak ktoś nie ma problemów z matmą na poziomie podstawowym to może jakoś sobie poradzić. Ale jest zupełnie inaczej, gdy zadanie, które w klasie z rozszerzoną matmą jest na porządku dziennym, widzisz po raz pierwszy w życiu...
 
Do góry Bottom