>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2012

szymo58 742

szymo58

Użytkownik
kazdy inaczej widze u mnie w klasie sie pytalem czterech i tez kazdy inaczej zaznaczyl hehe ciekawe jak bedzie dobrze
 
szymo58 742

szymo58

Użytkownik
2 pierwsze na pewno II 4 tez na pewno O mialem dylemat nad 3 ale dalem na I wiec tu moze byc wtopa
e; ciekawe jak to zapunktuja pewnie za w dobrze bedzie 1 pkt bo chyba pol punktu nie moga dac nie ?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
2 pierwsze na pewno II 4 tez na pewno O mialem dylemat nad 3 ale dalem na I wiec tu moze byc wtopa

e; ciekawe jak to zapunktuja pewnie za w dobrze bedzie 1 pkt bo chyba pol punktu nie moga dac nie ?
Jestem ciekawy kiedy będzie klucz odpowiedzi, bo po samym arkuszu trudno cokolwiek wywnioskować.
 
koziol-42603 1

koziol-42603

Użytkownik
I I O O, tak wg mnie, i u mnie to wiekszosc tak miala, wiec to dobrze ???? Ja pisałem dziady, i jestem raczej zadowolony ???? mówiłem wczoraj,że Lalka będzie, ale nie zabrałem się za nią. ???? Dziady lepsze.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
nom jak ktos bedzie mial niech wkleja linka od razu z odpowiedziami ????
Na klucz odpowiedzi czekam z niecierpliwością, jednak to co najbardziej denerwuje to fakt, że do 29 czerwca trzeba czekać, aż na wyniki :;/:
 
homel 918

homel

Użytkownik
Moglem dopisac o Wokulskim, ze niezla szmata z Izabeli byla ale IMO tamta chyba chlopa nie miala, wiec ciezko by bylo porownac ;p chociaz moze za walory pracy bym dostal 4 , za znajomość lektury :p
ogolnie to podjarani wszyscy, teraz dwa najgorsze egzaminy, a kto angielskiego nie zda ten debil, takze presja duza ???? hehe
za rok bedziecie wspominali jaki banał maturka ;]
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Moglem dopisac o Wokulskim, ze niezla szmata z Izabeli byla ale IMO tamta chyba chlopa nie miala, wiec ciezko by bylo porownac ;p chociaz moze za walory pracy bym dostal 4 , za znajomość lektury :p
ogolnie to podjarani wszyscy, teraz dwa najgorsze egzaminy, a kto angielskiego nie zda ten debil, takze presja duza ???? hehe
za rok bedziecie wspominali jaki banał maturka ;]
Jeszcze co do matury z polskiego jestem ciekawy jaki będzie klucz odpowiedzi, ażeby trafić w sedno. Podobno nie jest, aż taki rygorystyczny, tylko oczywiście, że za wyjątkiem porównania Łęckiej i Podborskiej należało coś więcej napisać na ich temat, w związku z znajomością całego utworu... Ile mieliście razem łącznie akapitów?
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Po całym tygodniu czytania streszczeń i wgl, liczyłem na 60%. Będzie jakieś 40... chyba.
Też uważacie, że pytania do tekstu były poje***e?
Jak dla mnie masakra.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Lepiej nie korzystać i niepotrzebnie się stresować. Odpowiedzi pisał jakiś matoł.
Jestem tego samego zdania, ponieważ klucz odpowiedzi CKE może być trochę inny od tego, który podałem. Być może nie mają oni tak bardzo zaostrzonych kryteriów, dopuszczane są różne odpowiedzi, itp...
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Po całym tygodniu czytania streszczeń i wgl, liczyłem na 60%. Będzie jakieś 40... chyba.

Też uważacie, że pytania do tekstu były poje***e?
Jak dla mnie masakra.
Tak, ponieważ o ile wypracowanie było w miarę to chcieli nas załatwić trudniejszym tekstem, i udało im się. Wypisywanie jakiś funkcji, czy nawet ta Opinia lub Informacja może być różnorodnie rozpatrywana :;/:
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Tak, ponieważ o ile wypracowanie było w miarę to chcieli nas załatwić trudniejszym tekstem, i udało im się.
Dokładnie o tym samym pomyślałem. Nie widziałem jeszcze osoby, która by narzekała na dzisiejsze lektury.
Tak więc tekstem nas udupili.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Z tekstu o ile ta Eulandia ma od CKE odpowiedzi to mam 13/20 :/ Myslalem ze lepiej bedzie, ale skupic sie w sumie nie moglem na tym tekscie ;p
 
Do góry Bottom