>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2012

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Na polski nie ma co sie uczyc, chocby dali cos o czym nie macie zielonego pojecia to z tekstu i jezeli od akapitu bedziecie zaczynac wypowiedz pisemna, odczytaja sie to jest tam duzo punktow za jezyk , styl itp czyli nie stricte tresc tylko kompozycja ;] takze nie da sie nie zdac polskiego, chyba ze jakies bledy zaczniecie rozbic niezwiazane z tematem, to praca nie na temat i do widzenia. Takze lepiej nie szpanowac wiedza jak sie nei jest pewnym heh. Matematyka to z samych zamknietych powinno sie ogarnac te 30%, jest jeszcze pare dni na cwiczenia a angielski jest 35 punktow za sluchanie i czytanie... wiec mozna 20 bledow w abcd zadaniach zrobic... to sobie nie wyobrazam zeby ktos nie zdal ;d
http://maturzysci.com.pl/matura2011/blad-kardynalny-a-blad-rzeczowy-na-maturze/
heh
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Co do tej matury, to jakoś zupełnie obojętnie do niej podchodzę, w kościach czuję, że czegoś nie zdam, no ale okaże się niedługo, niemniej podniecenia czy stresu brak. Powodzenia wszystkim.

BTW, Dziady jutro.
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Ludzie Bezdomni i Lalka, akurat wczoraj streszczenia tych lektur czytałem. Ogólnie to łatwa. Liczę na więcej niż 50%. ????


Tam gdzie trzeba było napisać czy informacja czy opinia dałem IIOO. Nie wiem czy dobrze, ale chyba tak.

Wy jak daliście?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ludzie Bezdomni i Lalka, akurat wczoraj streszczenia tych lektur czytałem. Ogólnie to łatwa. Liczę na więcej niż 50%. ????
Też jestem zadowolony, i oby nie popaść w huraoptymizm trzeba się uczyć maty :razz:
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Macie gdzies moze jakies odpowiedzi lub arkusze z matury ???? ?
Nic nie szukałem, po co. ???? Pewno nad wieczorem będzie w sieci.
Ale się cieszę że już po tym głupim polskim, niepotrzebnie tak srałem.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ludzie Bezdomni i Lalka, akurat wczoraj streszczenia tych lektur czytałem. Ogólnie to łatwa. Liczę na więcej niż 50%. ????


Tam gdzie trzeba było napisać czy informacja czy opinia dałem IIOO. Nie wiem czy dobrze, ale chyba tak.

Wy jak daliście?

Wyszedł wcześniej żeby się jako pierwszy pochwalić na forumku :]


U mnie kolega, który poszedł po arkusze przez drogę zerknął, że Lalka powiedział, rozeszło się i każdy coś każdemu szepnął, a potem się dopiero okazało, że jeszcze są Ludzie Bezdomni, ale OK, spoko temat.

Zapisałem całe 5 stron, lałem wodę z tematu i z tego, co pamiętałem ze streszczenia, kończyło się miejsce to podsumowanie i OUT pół godziny wcześniej. IMO poszło dobrze, ale klucz tak pewnie nie będzie uważał, z resztą jak, co roku.

Zostały matma P i R i fizyka, angielski - czysta przyjemność :grin:
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Wyszedł wcześniej żeby się jako pierwszy pochwalić na forumku :]


U mnie kolega, który poszedł po arkusze przez drogę zerknął, że Lalka powiedział, rozeszło się i każdy coś każdemu szepnął, a potem się dopiero okazało, że jeszcze są Ludzie Bezdomni, ale OK, spoko temat.

Zapisałem całe 5 stron, lałem wodę z tematu i z tego, co pamiętałem ze streszczenia, kończyło się miejsce to podsumowanie i OUT pół godziny wcześniej. IMO poszło dobrze, ale klucz tak pewnie nie będzie uważał, z resztą jak, co roku.

Zostały matma P i R i fizyka, angielski - czysta przyjemność :grin:

Napisałem to wyszedłem. Na co miałem czekać.:razz:
Wtorek matma, potem 17 geo i 18 obcy. Ustna z polaka dopiero 21.
Ja tylko dwie strony naskrobałem, ale potem jak przeczytałem to wyszło według mnie b. dobrze. Piszę małymi literami to słów tam troche było. Ile to trzeba żeby w ogóle zaczęli sprawdzać? 250?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Minimum 250, ale zawsze lepiej pisać, pisać, pisać, nawet to samo innymi słowami, żeby Ci mogli dać więcej punktów jakby były wątpliwości
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Napisałem to wyszedłem. Na co miałem czekać.:razz:
Wtorek matma, potem 17 geo i 18 obcy. Ustna z polaka dopiero 21.
Ja tylko dwie strony naskrobałem, ale potem jak przeczytałem to wyszło według mnie b. dobrze. Piszę małymi literami to słów tam troche było. Ile to trzeba żeby w ogóle zaczęli sprawdzać? 250?
Tak 250 słów czyli właśnie około dwóch stron podaniowych. CKE podobno ma podać klucz odpowiedzi o 14-00 jednak z pewnością wówczas serwery padną :;/:
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Minimum 250, ale zawsze lepiej pisać, pisać, pisać, nawet to samo innymi słowami, żeby Ci mogli dać więcej punktów jakby były wątpliwości
Nie wypada się nie zgodzić z Tobą :razz:, ponieważ za treść jest razem łącznie 25 punktów, pozostałe 25 punktów to takie głupoty jak język, kompozycja, rozwinięcie, błędy ortograficzne, itp.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Dzisiaj przed wyjsciem na mature stwierdziłem, że muszę sobie jeszcze sprawdzić Ludzi Bezdomnych i na szybko przeczytałem problematyke itp. O Lalce już podobne wypracowanie pisałem na polskim kiedyś, więc myślę, że nie będzie lipy. Ale ogólnie więcej napisałem o Łęckiej niż tej drugiej ;) w sumie mi wyszło jakieś 3,5 strony. I jeszcze zrobiłem odmiane bo zacząłem od wypracowania. W sumie to poniżej 70 procent będę trochę zawiedziony
Tam gdzie trzeba było napisać czy informacja czy opinia dałem IIOO. Nie wiem czy dobrze, ale chyba tak.
Wy jak daliście?
Ja dałem IOOO
o fuck, to Judym nie był mężem Podborskiej? ????
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Ja pisałem o Dziadach ????

Ogólnie to skupiłem się na opisie tej symboliki. Lewa strona to urzędnicy Senatora który występuje jako kat a prawa strona to młodzież polska która jest ofiarą a zarazem nadzieją na lepsze jutro, na lepszą Polskę. Która musi przetrwać trudny okres i spróbować się odrodzić. A także dodałem, że jak w tym fragmencie było, że chcieli zabić senatora to, że ksiądz ich od tego odwiódł i próbował przekonać, że to Bóg ma największą władze i to on zaborców osądzi ???? . Na początku dodałem jeszcze, że Dziady to dramat romantyczny i że opisany w nich jest mesjanizm narodowy.

A w tym ostatnim w teście ja osobiście zaznaczyłem IOOI.

Kurde to się rozpisałem hehe. Oby było dobrze ????
 
Do góry Bottom