>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2012

lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że Wertera na bank nie będzie, bo chyba był na jakiejś próbnej, może w tym roku na rozszerzeniu to było, nie pamiętam dokładnie. Liczę na coś z okresu wojny, bo to mam najbardziej na świeżo, stawiam na Inny Świat, kurs 3,8.
Co do innych przedmiotów to jedyne czego się troche obawiam to majca, ale myślę, że te 30% wywalczę. Zdaje ktoś geografię rozszerzoną?
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że Wertera na bank nie będzie, bo chyba był na jakiejś próbnej, może w tym roku na rozszerzeniu to było, nie pamiętam dokładnie. Liczę na coś z okresu wojny, bo to mam najbardziej na świeżo, stawiam na Inny Świat, kurs 3,8.
Co do innych przedmiotów to jedyne czego się troche obawiam to majca, ale myślę, że te 30% wywalczę. Zdaje ktoś geografię rozszerzoną?
Pewno ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jakiś czas temu doszedłem do wniosku, że Wertera na bank nie będzie, bo chyba był na jakiejś próbnej, może w tym roku na rozszerzeniu to było, nie pamiętam dokładnie. Liczę na coś z okresu wojny, bo to mam najbardziej na świeżo, stawiam na Inny Świat, kurs 3,8.
Co do innych przedmiotów to jedyne czego się troche obawiam to majca, ale myślę, że te 30% wywalczę. Zdaje ktoś geografię rozszerzoną?
Kilka postów wstecz z pewnością jak zauważyliście podałem tematy maturalne jakie były w poprzednich latach. Z pewnością to co należy poddać uwadze, to fakt, że od 2005r. tylko raz była książce o tematyce wojennej w 2010r. ,,Zdążyć przed Panem Bogiem&#39;&#39;. Z ,,Innego świata&#39;&#39; raczej większość by sobie poradziła.
Dziś nauczycielka nam powiedziała, że w poprzednim roku z polskiego matura była łatwa, a więc w tym roku ma być podobno trudniejsza, ale aby była zachowana równowaga w takim razie z matematyki musi być łatwa.
Jestem ciekawy kiedy tworzą te matury, wiecie może. Nie zapominajcie, że tak niedawno w lutym zmarła Wisława Szymborska, a jej wierszy jeszcze nigdy nie było do interpretacji... nie zapominajcie o tym ????
Największe moje obawy dotyczą ,,Potopu&#39;&#39; i ,,Lalki&#39;&#39;
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Z tego, co widzę, to nie zwracacie uwagi na to, że jeśli w ostatnich latach nie było jakiejś lektury na maturze w maju, to mogła się pojawić na tej poprawkowej ;)
Na szczęście maturę mam już za sobą i sami po niej stwierdzicie, że to nie taki diabeł straszny ????
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Matura nie była układana oczywiście w tym roku. Z tego co wiem jest układana o wiele wcześniej i są jej 3 wersje w razie przecieków. Ludzie Bezdomni, Lalka albo Pan Tadeusz mam nadzieję, że się pojawią.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Matura nie była układana oczywiście w tym roku. Z tego co wiem jest układana o wiele wcześniej i są jej 3 wersje w razie przecieków. Ludzie Bezdomni, Lalka albo Pan Tadeusz mam nadzieję, że się pojawią.
To daje dużo do myślenia, sugerujesz coś konkretnego ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Nie mam pojęcia co będzie na maturze, nie mam wtyk ???? Napisałem te tytuły, które by mi najbardziej odpowiadały ;)
Trudno jest trafić w coś dobrego, nie ma co się nastawiać, jednak największe obawy mam jak pisałem wyżej z ,,Lalką&#39;&#39; i ,,Potopem&#39;&#39;
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
A zamierza ktoś z Was ściągać? ;]
Jak tak to w jaki sposób? Tradycyjne ściągi czy może telefon i internet?
Ja telefon na pewno biorę ze sobą, jak usiąde daleko od komisji to może coś poszperam na necie. Lektury żadnej nie znam i raczej nie zdam z polskiego bez jakiejś &quot;pomocy&quot;.


Ciężko przeczytać streszczenia na klp albo na ostatnidzwonek?
Streszczenie wszystkiego nie powie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Streszczenie wszystkiego nie powie.
lektury czytałem prawie wszystkie w liceum, ale teraz te opracowania są robione w taki sposób, że na maturę Ci to wystarczy
A zamierza ktoś z Was ściągać? ;] Jak tak to w jaki sposób? Tradycyjne ściągi czy może telefon i internet? Ja telefon na pewno biorę ze sobą, jak usiąde daleko od komisji to może coś poszperam na necie. Lektury żadnej nie znam i raczej nie zdam z polskiego bez jakiejś &quot;pomocy&quot;.
ryzyko jest zbyt duże. Gadanie &quot;nie zdam bo coś tam&quot; jest tłumaczeniem &quot;nie zdam bo nie chce mi się&quot;. Do matury masz kilka dni. Siadaj i wpajaj wiedzę.
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
lektury czytałem prawie wszystkie w liceum, ale teraz te opracowania są robione w taki sposób, że na maturę Ci to wystarczy



ryzyko jest zbyt duże. Gadanie &quot;nie zdam bo coś tam&quot; jest tłumaczeniem &quot;nie zdam bo nie chce mi się&quot;. Do matury masz kilka dni. Siadaj i wpajaj wiedzę.
No streszczonka to ja czytam. Jednak moja głowa pamięta bardzo mało. Próbne z polskiego mi źle nie poszły, z lekcji coś tam niby pamiętam, teraz panikuję bo do matury mało czasu, i wiem, że mogłem się do niej dobrze przygotować tylko po prostu się nie chciało. Fakt, jest ryzyko, ale kto z nas nie lubi czasem zaryzykować? ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
No streszczonka to ja czytam. Jednak moja głowa pamięta bardzo mało. Próbne z polskiego mi źle nie poszły, z lekcji coś tam niby pamiętam, teraz panikuję bo do matury mało czasu, i wiem, że mogłem się do niej dobrze przygotować tylko po prostu się nie chciało. Fakt, jest ryzyko, ale kto z nas nie lubi czasem zaryzykować? ;)
przekalkuluj sobie ryzyko. Ile możesz zyskać (kilka %?) a ile stracić (pisanie matury za rok). Nawet jak teraz usiądziesz to możesz więcej się nauczyć niż ktoś kto uczył się tego samego 3 miesiące temu. Worek orzeszków i jedziesz.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
przekalkuluj sobie ryzyko. Ile możesz zyskać (kilka %?) a ile stracić (pisanie matury za rok). Nawet jak teraz usiądziesz to możesz więcej się nauczyć niż ktoś kto uczył się tego samego 3 miesiące temu. Worek orzeszków i jedziesz.
Jakich orzeszków ?
 
homel 918

homel

Użytkownik
Ramzesa ty chłopakowi nie wciskaj kitu, teraz masz piątek sobota niedziela - swietowanie zakonczenia szkoły, chlanie 3 dniowe. W poniedzialek leczenie kaca, wtorek swieto, sroda leczenia kaca, czwartek swieto i w piatek matura ???? a ty mu kit wciskasz , ze ogarnie ????
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Ramzesa ty chłopakowi nie wciskaj kitu, teraz masz piątek sobota niedziela - swietowanie zakonczenia szkoły, chlanie 3 dniowe. W poniedzialek leczenie kaca, wtorek swieto, sroda leczenia kaca, czwartek swieto i w piatek matura ???? a ty mu kit wciskasz , ze ogarnie ????
Nie wciska kitu, ma rację.;)
Jaki kac? Nie wszyscy piją. Ja jestem abstynentem i nie wiem co to kac.:razz:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
przekalkuluj sobie ryzyko. Ile możesz zyskać (kilka %?) a ile stracić (pisanie matury za rok). Nawet jak teraz usiądziesz to możesz więcej się nauczyć niż ktoś kto uczył się tego samego 3 miesiące temu. Worek orzeszków i jedziesz.
Mogę wam opowiedzieć trochę jak to jest ze ściąganiem. Sam nie ściągałem, bo najzwyczajniej dygałem. Jednak to są trochę mity, że przypał, że za rok. To wszytko trochę starszak, tak naprawdę to osoby które was pilnują, średnio się wami interesują, czytają gazety i takie tam.

Nie można było mieć kątomierzy (nie wiem jak teraz) - bierzcie je, o ile będą wiedzieć, że nie można (bo mogą nawet nie wiedzieć) to nawet nie zauważą że macie, a w testowych kilka zadań będzie za free, jak inne proporcje to rysujcie obok z zachowanymi i bez problemu.

Kalkulator, najlepiej mieć dwa jeden standardowy na pokaz, a drugi zaawansowany w kieszenie marynarki, tam nikt nad wami nie stoi wiec luz, a log i co tam jeszcze było zrobicie od ręki.

Geografia jak już adqs wspomniał kpina :razz:.

Na ang, ja pisałem podstawowy. Ostatni się pisze, to już powiedzmy miałem jakieś doświadczenie to te podstawowe zwroty, formę listu na alibi miałem, żeby nie było, że zapomnę.

Na polski lektur ze sobą nie zabierzecie, wiec wypada te streszczenia przeczytać, zwłaszcza że to pierwsza wiec największy stres, bo jakaś niepewność zawsze będzie.

Krótko mówiąc z umiarem i po cichu trochę można.

Macie jakas dobra strone z wszystkimi streszczeniami lektur do matury?
http://klp.pl/
 
Do góry Bottom