>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
???? ja tez jestem po angol 10 a polski 11 i tak dobrze bo nie przeczytałem zadnej z 4 lektur które miałem w pracy
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
a ja mam jutro ustny polski i sie stresuje tym faktem... ????

Ja tam sie tym zbytnio nie przejmowałem poszedłem i liczłem aby miec chociaz te 6 pkt i tyle a jak uda sie cos wiecej bedzie zajebiscie i wyszło lepiej niz sie spodziewałem. Zreszta czym sie stresowac jak ustna matura jest głó... warta
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Niby racja, ale doszly mnie sluchy ze nauczyciele w mojej szkole ostro cisną i zadają jakieś bajeczne pytania...a ja jestem tylko w technikum.. ???? wiec mam pewne obawy ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Niby racja, ale doszly mnie sluchy ze nauczyciele w mojej szkole ostro cisną i zadają jakieś bajeczne pytania...a ja jestem tylko w technikum.. ???? wiec mam pewne obawy ????

No u mnie akórat był mega lajcik z polaka gorzej było z angola ale narazie nie ma ani jednej osoby u mnie w sql która by nie zdała ustnej z polaka a z angola z tego co wiem 1 os nie zdała
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No u mnie akórat był mega lajcik z polaka gorzej było z angola ale narazie nie ma ani jednej osoby u mnie w sql która by nie zdała ustnej z polaka a z angola z tego co wiem 1 os nie zdała
Porażka... akórat za taki błąd i w takim temacie to nie wiem co napisać...
Ręce opadają...
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
To akórat to chyba specjalnie, bo na takie błędy to nawet kolorowe papiery nie są usprawiedliwieniem.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
tez tak sadze ze filip napisal specjalnie tak tez wyraz, przeciez ludzie z papierami
nie robia takich bledow ,
ewidentnie to bylo dla zartow ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
a wiecie z czego to jest? z lenistwa, kiedys matka z ojcem zagonila do ksiazek i wymagano znajomosci ortografii a teraz.... po co skoro mozna dostac papier na dysmozgowie.
PS mowice ze zart, wpiszcie w wyszukiwarke &quot;akórat&quot; wyskoczy 20 wynikow, zgadnijcie czyich ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
a wiecie z czego to jest? z lenistwa, kiedys matka z ojcem zagonila do ksiazek i wymagano znajomosci ortografii a teraz.... po co skoro mozna dostac papier na dysmozgowie.
jasiek ale ludzie z ,,dysmozgowiem&#39;&#39; nie robia taki bledow , przeciez filip zrobil to dla zartow napewno
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Prosta sprawa zainstalujcie sobie MozilleFF i tam jest wbudowany słownik ( dawno z MFF nie korzystałem , ale chyba nadal tak jest).
Co napiszecie źle to podkreśli.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak Panowie... dla żartów... Tylko u tego usera takie błędy mnie nie dziwią.
Proszę:

Chociaż w temacie matura można było się wysilić. Rozumiem, że można popełnić literówkę na klawiaturze. Ale to nie jest taki błąd. Tak samo jak ten na screenie.
Radzę panowie więcej przyłożyć się do j. polskiego a nie tylko na forum i buki...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a wiecie z czego to jest? z lenistwa, kiedys matka z ojcem zagonila do ksiazek i wymagano znajomosci ortografii a teraz.... po co skoro mozna dostac papier na dysmozgowie.
PS mowice ze zart, wpiszcie w wyszukiwarke &quot;akórat&quot; wyskoczy 20 wynikow, zgadnijcie czyich ????
No właśnie... 95% Filipa &quot;akórat&quot;..........................
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
HEHEHHEHEHE Panie Modzie edytujemy posty ???? ???? ???? he ????
Edit: Chciałem zacytować posty i nie chciało mi się edytować. Poza tym to jest dział HP. Tutaj nie nabija się postów bo licznik ich nie liczy. A teraz tutaj sobie edytowałem :-D
Vader
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom