>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
L 0

lift

Użytkownik
Vader pierwszy raz zrobiles coś fajnego!
Zganiłeś symbol tego forum za ortografię
Bo naprawdę sie należało !
Edit: Okazuje się, że poza kartkami dla Ciebie za m.in. spam czasami coś innego też robie :-D Vader
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
widze ze ortografia to jest czuły punkt wiekszosci osób i lubicie sie tego czepiac robie byki pisze na szybko bez przemyslenia. Moze najlepiej zakazac mi pisania na forum &lt;lol&gt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jasne teraz popadamy w skrajność tak? A może zamiast zakazu pisania na forum przydałoby się zaprezentować jako maturzystę, który zdaje maturę i zasługuje na ocenę dostateczną a nie zdaje i pisze akórat, szczelać, stułacja itp.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Nie jest to popadanie w skrajność po prostu z tego co niektórzy piszą mogę tak wnioskować. A tak nawiasem mówiąc ja raczej nie chce nikomu niczego udowadniać porostu nie mam po co. Matura to bzdurna rzecz i szczerze mówiąc nie sprawdza ona dokładnie wiedzy danej osoby. Mi jakoś udało się przebrnąć 3 klasy LO na profilu biologia - chemia - geografia i w ciągu tych 3 lat w sumie niewiele się nauczyłem bo często w drodze do szkoły zbaczałem z drogi i tak jakoś wyszło a moja ortografia jest słaba i tyle nie ma co tu dużo mówić nie raz wale perfidne byki ale głównie przez pośpiech gdybym pisał spokojniej wyglądało by to trochę inaczej
Edit: Jak idziesz do szkoły to pewnie czysto ubrany. Wtedy widać, że idzie porządny człowiek do szkoły.
Tak jak Ciebie widzą tak mówią. Tutaj na forum Ciebie nie widzimy. Ale zamiast widzieć Ciebie możemy zobaczyć jak piszesz. I tak jak piszesz pozostawiasz po sobie wrażenie...
Większość powie. Ale On niech daje dobre typy. OK. Fajnie fajnie niech daje. Ale kiedyś w życiu może się okazać, że przez takie akórat zapłacisz sporą cenę, np. pracodawca powie Tobie- dziękuje Panu, albo napiszesz smsa do fajnej dziewczyny a ta Ciebie wyśmieje.
Nie obrażaj się. Bo nie to miałem na celu. Może pisz wolniej ;)
Pozdrawiam
Vader
 
feever 5

feever

Użytkownik
STYL. Zasadniczo używam polskich znaków, ale nie mam nic przeciwko nie używaniu ich. Jeżeli nie masz ochoty pisać z &quot;ogonkami&quot; - proszę bardzo. Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja też popełniam czasem błędy, ale do diabła nie w każdym zdaniu po trzy razy! Mam w &quot;głębokim poważaniu&quot; to czy masz dysleksję, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się nie pisać jak analfabeta bo napierd****** &quot;ortami&quot; bez namysłu to zwykłe niedbalstwo! Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypier*****!!! Najlepiej do szkoły.
Cos dla filipa.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
STYL. Zasadniczo używam polskich znaków, ale nie mam nic przeciwko nie używaniu ich. Jeżeli nie masz ochoty pisać z &quot;ogonkami&quot; - proszę bardzo. Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja też popełniam czasem błędy, ale do diabła nie w każdym zdaniu po trzy razy! Mam w &quot;głębokim poważaniu&quot; to czy masz dysleksję, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się nie pisać jak analfabeta bo napierd****** &quot;ortami&quot; bez namysłu to zwykłe niedbalstwo! Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypier*****!!! Najlepiej do szkoły.
Cos dla filipa.
Jeżeli masz tak pisać to goń się na trasie kuta*** za paczkę fajek i butle denaturatu. Bo widzę ze masz problem z dobieraniem słów na forum i musisz używać słów ....
Vader masz sporo racji bo gdybym większą wagę do tego przywiązywał to tez sam bym się na przyszłość nauczył ???? ale staczy off topicu na temat mojej pisowni
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
STYL. Zasadniczo używam polskich znaków, ale nie mam nic przeciwko nie używaniu ich. Jeżeli nie masz ochoty pisać z &quot;ogonkami&quot; - proszę bardzo. Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja też popełniam czasem błędy, ale do diabła nie w każdym zdaniu po trzy razy! Mam w &quot;głębokim poważaniu&quot; to czy masz dysleksję, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się nie pisać jak analfabeta bo napierd****** &quot;ortami&quot; bez namysłu to zwykłe niedbalstwo! Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypier*****!!! Najlepiej do szkoły.
Cos dla filipa.
Co miałes jakis problem dzisiaj i sie wyżywasz tutaj .Z tego co widze to chyba twój stary sie nie postarał że wypuscił na świat jakiegoś &#39;przemądrzałego&#39; oprycha.Osobiście jeśli mi dałbyś taką wiązanke prosto w oczy to że mam dysmózgowie jak to nazwałeś to bym ci za*ebał w zęby bo pewnie jestes taką cipką ortograficzną jak rzeczy do których sie czepiasz
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Poza tym nawet jak masz te tyłomózgowie ( dysgrafie itp. ) to wyraz źle napisany podkreśla na czerwono co oznacza ,że jest źle napisany.
ema.
 
A 0

artur_retke

Użytkownik
STYL. Zasadniczo używam polskich znaków, ale nie mam nic przeciwko nie używaniu ich. Jeżeli nie masz ochoty pisać z &quot;ogonkami&quot; - proszę bardzo. Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Ja też popełniam czasem błędy, ale do diabła nie w każdym zdaniu po trzy razy! Mam w &quot;głębokim poważaniu&quot; to czy masz dysleksję, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się nie pisać jak analfabeta bo napierd****** &quot;ortami&quot; bez namysłu to zwykłe niedbalstwo! Nie potrafisz? Pisz w Wordzie albo... wypier*****!!! Najlepiej do szkoły.
Skądś znam ten tekst.. na 99 % skopiowany.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
OFF TOPIC

Już starczy. Kolejne posty będą usuwane na temat ortografii!
A popatrzcie też na innych userów jak piszą!. Filip nie jest jedyny. Tylko takie pisanie u usera co ma rangę na forum bardziej razi.
OFF TOPIC
 
niegazowany 0

niegazowany

Użytkownik
Mam pytanie kiedy będą wyniki dostępne w internecie i na jakiej stornie bo sobie nie zapisałem jak w szkole mówili , juz sie nie moge doczekac :p
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
a beda w necie wogole?
ja teraz widze ze oplata rekrutacyjna jest, zlodziejstwo 85zl i to wszedzie chyba tak?
oczywiscie nie zwracaja tego nie? ciekawe za co to pobieraja ? : |
 
niegazowany 0

niegazowany

Użytkownik
Ja startuje na do szkoły aspirantów do krakowa i opłata wynosiła 100 zł w tamtym roku kandydatów było ponad 500 bo pytałem w recepcji wiec prosta matematyka;p. A wyniki maja być w necie na pewno tylko właśnie zapomniałem na jakiej stronie .
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
a beda w necie wogole?
ja teraz widze ze oplata rekrutacyjna jest, zlodziejstwo 85zl i to wszedzie chyba tak?
oczywiscie nie zwracaja tego nie? ciekawe za co to pobieraja ? : |
to zalezy od uczelni, waha się od 60 do 85zl. hahha tak zwracaja????, co do wynikow w necie to beda tego samego dnia co bedziesz mial w szkole ale zalogowac to moze Ci sie uda dopiero po jakichs kilkunastu godzinach wiec predzej sie dowiesz ze szkoly.tak bylo rok temu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom