>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
pamietajcie ze najwazniejsze jest gadane wierzcie lub nie ale takto jest kiedy komus nie zalezy na czyms to sie udaje a jak zalezy to idzie gorzej, nie pisalem tego zeby sie pochwalic samym wynikiem ale tym ze mozna duzo dokonac przez jeden dzien :p
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
jak ja zdawalem mature rok temu najwieksze kujony nie mogly zdobyc 100%
dokladnie zalezy do jakiej szkoly sie chodzi i na jaka komisje trafi ,
jarek chodziles do technikum ze dostles 100% ?
 
mlody_typ 0

mlody_typ

Użytkownik
No dobra panowie a kto mi coś powie o angielskim podstawowym ?? Jak jest trudno? idzie zrozumieć komisje bo zbytnio na siłach się nie czuję z angielskiego a tylko to mi zostało żeby zdać maturke i stresik jest
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
młody ja Ci mogę powiedzieć z opowiadań kolegów bo sam mam za rok maturę, ale z tego co Oni gadali to banał :p - klasa sportowa ( a wiesz jak to jest :p:p:p ) i wszyscy zdali ! mówię Ci po tym co Oni mi opowiadali to ja się już nie boję ;)
 
mlody_typ 0

mlody_typ

Użytkownik
Jak faktycznie tak jak mówisz jest to dobrze. Ja wychodzę z założenia 6 pkt musi być i nie ma innego wyjścia
 
V 256

vernix

Użytkownik
jeśli umiesz składać zdania to już masz 6 pkt., a jak wszystkie informacje przekażesz to 12 pkt. Angielskiego nie zdają tylko ci, co nie wiedzą jak jest Dzień Dobry, Jaką mamy pogodę? czy Jak się nazywasz? :-D
 
mlody_typ 0

mlody_typ

Użytkownik
No bez przesady az taki ciemny to nie jestem. Ale punktow do zdobycia jest 20 czyli jak to jest rozłożone ?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Dokładnej punktacji nie pamiętam, ale jak mówisz, że nie jesteś taki ciemny to zdasz :-D A i jeżeli w komisji siedzą jacyś &quot;wyluzowani&quot; nauczyciele, to np. przy obrazku możesz walnąć jakąś anegdotę lub żart na temat tego rysunku, to zawsze punktuje na Twoja korzyść...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
moglby ktos mi zapodac linka skad moglbym wydrukowac arkusz maturalny z majcy rozszerzonej i podstawowej?
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Panowie, to i ja się pochwalę, bo dzisiaj zakończyłem wszelkie maturalne boje. Tak jak pisałem w niedziele napisałem pracę i się się w miarę nauczyłem. Sam egzamin miałem o 14:15 w poniedziałek i tak jechałem po swojemu, bo zapomniałem swoje mądrości z kartki. Wynik? 19/20 czyli 95%. Dlaczego? Bo moja prezentacja trwała dłużej niż 15 minut, a mianowicie 18.5, stąd też ten jeden puntk urżnięty. ???? Jestem zadowolony, choć &quot;full&quot; przeszedł koło nosa. ???? Cóż, jak na ten nakład pracy to spoko maroko. Z polskiego notabene miałem tróję na koniec roku i chodzę do Liceum z pierwszej 10 w Poznaniu. Czołem! Czas zacząc wakacjeeeeeee! ????
 
B 0

betka142

Użytkownik
karta cytatów
hej. Słuchajcie jak jest z karta cytatów tzn. słyszałam o 2 wersjach:
1.na karcie koncząca się myśl, cytat, nowa myśl,cytat
2. same cytaty
Jak mieliście i jak to wygląda czy trzeba dać do sprawdzenia najpierw komisji?
Ja jutro mam ustny ????
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
tez mam jutro ustny...musze jeszcze poczytac streszczenia ksiązek ktore mam w pracy.
Prace poki co umiem srednio ale jeszcze powtorze pare razy i moze zdam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom