>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
O 0

olgiczka

Użytkownik
no wiem. ale patrz:
Witryna żąda podania nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: &quot;Protected&quot;
masz hasło :p ?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Panowie mam sprawę..

Zrobi mi ktoś kilka zadań z matmy? ????
Są to łatwe zadania ale jakoś nie daję rady..
Bardzo proszę o pomoc.
 
midel 189

midel

Użytkownik
nie da sie poprawki oblać od tego roku, wszystkie dodatkowe przedmioty masz tylko ile % a nie czy zdana czy nie.

Jak już pisze to mnie zastanawia coś innego, a mianowice: czy jeśli w tym roku nie zdawałem fizyki to w przyszłym roku moge sobie ja zdawać, czy poprawianie wyniku obejmuje tylko te przedmioty, które zdawałem za pierwszym razem?
Możesz, ale tylko na poziomie rozszerzonym ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Życzę powodzenia ;) ja już po maturkach , bal trwa .. .. .. na prawdę nie są takie trudne , w większości przeszkadza stres , moja rada miej stresu lepszy wynik ???? To że ktoś się uczy na ostatnie dni nic nie da.
Kto ma w głowie ten ma... przez 3 lata wiedza nie wyparowała.
 
S 0

slawczansky

Użytkownik
Czy mógłby ktos podać konkretną stronę z zestawami do ustnego języka angielskiego poz. podstawowy? Wiem, że pojawiał się już wcześniej taki link - gtam.info/ang/ jednakże po naciśnięciu go wyskakuje mi:
Witryna gtam.info żąda podania nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: &quot;Protected&quot;, kiedy dokonałem rejestracji na stronie gtam.info/ po wprowadzeniu hasła do poprzedniego linku nadal nie działało.
Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś mógłby rozwiązać ten problem, albo zamieścić link do innej porządnej strony, a nie do forum gdzie są pojedyncze przykłady ????
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Czy mógłby ktos podać konkretną stronę z zestawami do ustnego języka angielskiego poz. podstawowy? Wiem, że pojawiał się już wcześniej taki link - gtam.info/ang/ jednakże po naciśnięciu go wyskakuje mi:
Witryna gtam.info żąda podania nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: &quot;Protected&quot;, kiedy dokonałem rejestracji na stronie gtam.info/ po wprowadzeniu hasła do poprzedniego linku nadal nie działało.
Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś mógłby rozwiązać ten problem, albo zamieścić link do innej porządnej strony, a nie do forum gdzie są pojedyncze przykłady ????
Przeczytaj parę postów wyżej. Login i Hasło to - matura
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
ja hasło nie czytając informacji trafiłem za pierwszym razem. W chodzę na stronę, patrze hasło trzeba, ale nagle coś mnie tchnęło i wpisałem matura ???? , a tu zonk działa.
Dziś podstawa z geografii , moim zdaniem bardzo prosta. Nie wiele wiedzy własne trzeba było mieć, większość to mapki, wykresy i tekst , który trzeba było przeczytać ze zrozumieniem. Także 90% powinno lekką ręka być
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
gnoją na tym rozszerzeniu jak mogą .. gegra pp a pr to jak woda i ogień, przepaść w poziomach.
Matura z geografi rozszerzona trudna ... Ale dałem rade! ????
w jakim sensie, że zdana czy że ugrałeś tyle % ile chciałeś ?
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Jak dla mnie w jednym aspekcie fajna, że dużo z ostatniego roku, czyli problemy społ., przemysł itp. Ogólnie jednak poziom wyskoi rozsz. spodziewałem sie łatwiejszego, przynajmnije sporo zadan pyło przyporządkować itp., bo samemu wymyslec to krucho by było ????
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
w jakim sensie, że zdana czy że ugrałeś tyle % ile chciałeś ?
Wiesz co myślę, że zdałem, bo na przykład u nas dało się ściagać i porozumiewałem się z najlepszym w kasie &quot;geografem&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom