>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
no ja jutro mój główny priorytet zaliczam- geografię rozszerzoną- i mam koniec z pisemnymi ???? to mam przeszło tydzień na ustnego polaka, a pod koniec maja ( 29.05 ) mam ustnego angilka więc świetnie mi się to rozłożyło ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ja też ???? mam dopiero 18.05 ustnego polaka, to w sumie mam czas... jeszcze sporo poprawek pewnie zrobię. Ty kiedy masz ustnego polaka?
Ja też 18., planuje na razie spokojnie zaliczyć 13. matme a potem ze spokojną głową usiąść do prezentacji, mam już napisaną tylko nauczyć się i powtórzyć lektury.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
panowie a to z angielskiego dostajecie te pytania przygotowujecie sie 5 min i pozniej rozmawiacie z nauczycielelem ??? skad wiadomo ze jestes jedna osoba a nauczyciel druga np. kto jest klietem a akto sprzedawca ??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tam piszę, np że jesteś na wycieczce ..... I dodatkowo pisze czy rozmowe zaczyna prowadzący czy ty.
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
panowie a to z angielskiego dostajecie te pytania przygotowujecie sie 5 min i pozniej rozmawiacie z nauczycielelem ??? skad wiadomo ze jestes jedna osoba a nauczyciel druga np. kto jest klietem a akto sprzedawca ??
wylosujesz zestaw i tam bedzie wszystko pisac...
Kiedy masz ustny angielski ??
 
S 0

spike90

Użytkownik
panowie a to z angielskiego dostajecie te pytania przygotowujecie sie 5 min i pozniej rozmawiacie z nauczycielelem ??? skad wiadomo ze jestes jedna osoba a nauczyciel druga np. kto jest klietem a akto sprzedawca ??
Siadasz przy stoliku, komisja daje ci kartkę do notatek i masz 10 minut na przygotowanie materiału.
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
kurde ja chyba nie pojde w poniedzielek oleje to ciol ???? boim sie jak cholera ;()
chciałbyś dzisiaj zdawać czy w poniedziałek!!! ???
Głowa do góry!
ja sobie olałam tak 2 lata temu ten angielski, bo się bałam i żałuję, bo wszystkie ciołki z mojej klasy zdali a Ja w dołek wpadłam i jak widac dziś mnie to czeka...
chociaż będę mieć to za sobą
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
kurcze jak patrze na te rozmowy to duzo slowek nie pamiettam ???? trzeba kurcze jakos zastepywac je masa ;(
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
kurcze jak patrze na te rozmowy to duzo slowek nie pamiettam ???? trzeba kurcze jakos zastepywac je masa ;(
Ja także dużo słówek nie pamiętam. Nie musisz wszystkich znać, te najważniejsze, np: Po ile jest bilet? Jak tam dojść? Byłam na imprezie i było swietnie no i ponegocjowac z egzaminatorem, że chcesz iśc do supermarketu a on nie...
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Angielski_-_zestawy_maturalne-214089.html =&gt; jakiś kolega wczesniej dał na forum, tutaj są wszystkie zestawy z tamtego (chyba) roku
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
Najlepiej poćwicz z drugą osobą:z kolegą, z koleżanką - dziewczyną. najlepszy chyba sposób na uczenie się i odstresowanie się ;)
 
matex 0

matex

Użytkownik
szczerze mowiac to ciezko nie było ???? dodatkow trafił mi sie doysc łatwy obrazk, 0 stresu od początku dnia. do tego miła komisja złożona z dwóch kobiet ???? podsumowując - chyba tylko naprawdę jakis wybitny nieuk, który nie potrafi powiedzic prostego zdania po angilesku typu &#39;how are you&quot; bedzie zdolny do niezaliczenia ustnego anglika
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom