>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
Mam pytanie na prezentacje mamy 15 minut, a jeśli ktoś ma np prace na około 19 minut. To mogą przerwać ?
Hmmm na prezentacje masz 15 min. +/- 3 min. ale raczej Ci nie przerwą, mogą jedynie urwać jakieś pkt.
ile bylo zestawów na pisemnej z angielskiego,podstawa,ktoś wie??????????
Jakich zestawów ? ;&gt;
EDIT: aaaa, że niby grup ? Na pewno były dwie - pomieszane odpowiedzi ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mam pytanie na prezentacje mamy 15 minut, a jeśli ktoś ma np prace na około 19 minut. To mogą przerwać ?
Jak mówisz trochę dłużej (np 1 może 2) to nic ci nie powiedzą ale jak zaczynasz już 3 min ponad regulaminem, to ci komisja mówi proszę podsumowywać i wtedy masz kilka sekund na zakończenie, więc lepiej się zmieścić w czasie bo jak nie zdążysz czegoś powiedzieć to tracisz punkt. Ale jak za krótko to też źle, bo potem ten czas co ci pozostał to tak siedzisz bez słowa przed komisją.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Jak mówisz trochę dłużej (np 1 może 2) to nic ci nie powiedzą ale jak zaczynasz już 3 min ponad regulaminem, to ci komisja mówi proszę podsumowywać i wtedy masz kilka sekund na zakończenie, więc lepiej się zmieścić w czasie bo jak nie zdążysz czegoś powiedzieć to tracisz punkt. Ale jak za krótko to też źle, bo potem ten czas co ci pozostał to tak siedzisz bez słowa przed komisją.
Bo ja mam prace i mówi ją wraz z zakończeniem około 19 minut i kurde próbowałem troche skrócić, ale nie mam co skrócić ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Pisał może dzisiaj ktoś z j.niemieckiego ? Ja pisałem, i myślę, że nie była trudna maturka. Troszkę miałem problemy z ostatnim słuchaniem troszkę strzelałem :p. List i krótka wypowiedz wg. mnie proste.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pisał może dzisiaj ktoś z j.niemieckiego ? Ja pisałem, i myślę, że nie była trudna maturka. Troszkę miałem problemy z ostatnim słuchaniem troszkę strzelałem :p. List i krótka wypowiedz wg. mnie proste.
Ja pisałem wypracowania łatwe na podstawie, jak dla mnie czytanie łatwe i słuchanie to 1 zadanie łatwe a następne troche trudniejsze
 
L 72

loozer21

Użytkownik
no ja dzis sie zaczołem uczyc ; p o 15;30 mam ale znajac zycie to penwie kolo 15 wejde ale podobno w miare fajną komisje mamy wiec moze jakos dam rade ; p(radek nie dziekuje ; p)
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
no ja dzis sie zaczołem uczyc ; p o 15;30 mam ale znajac zycie to penwie kolo 15 wejde ale podobno w miare fajną komisje mamy wiec moze jakos dam rade ; p(radek nie dziekuje ; p)
jak znasz prezentację to gadaj ją na spokojnie, a nie tak, jak byś miał recytować wiersz
powodzednia!
Ps. Ja tez się uczyłam na ostatnią chwilę + pisałam prezentację w nocy na następny dzień ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
to powodzenia:spokodfhgfh:, ja jaszcze nie zacząlem się prezentacji uczyć
ja też ???? mam dopiero 18.05 ustnego polaka, to w sumie mam czas... jeszcze sporo poprawek pewnie zrobię. Ty kiedy masz ustnego polaka?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Także nie zacząłem się jeszcze uczyć prezentacji. Żadnych zmian jednak na pewno nie wprowadzę. Ja dopiero mam ustną 20ego maja :| Kupa czasu, usiądę do niej po pisemnych tj. po historii we wtorek ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom