>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
5 minut jest, ja sobie szybko zapisalem kilak ppkt. ale np. do obrazka nic nie napisalem i improwizowałem ????
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
ja dzisiaj mialem polski ustny 19/20 sam w to nie wierze bo pare razy sie zacialem ale chociaz dobrze poszlo mi na pytaniach ktorych dostalem az 7
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
matex =&gt; to miałeś farta z tą komisją ;) mój kumpel wczoraj zdawał i mówił, że egzaminowała go wredna babka :/ - ciekawe na kogo ja dzis na trafię ;(
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
ja dzisiaj mialem polski ustny 19/20 sam w to nie wierze bo pare razy sie zacialem ale chociaz dobrze poszlo mi na pytaniach ktorych dostalem az 7
Czemuż tak dużo pytań dostałes? Miałes może jakiś cięzki temat?
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Czemuż tak dużo pytań dostałes? Miałes może jakiś cięzki temat?
o dziwo kazdy dostawal tak duzo pytan, kolega mial ponad 10, temat byl dla mnie prosty bo mialem o tolerancji i ksenofobii wiec lepiej mi poszly pytania od prezentacji;p
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
O boże! Az 10 pytań??!! szok!!! Ale gratuluje Tobie zaliczenia tego egzaminu ???? ???? ????
a pamiętam mój Polski =&gt; tam sie takie cyrki odprawiały, ze tylko nagrac i wstawiać na youtube ???? ???? ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja z angola 14/20, ale w ogóle nie dość, że musiałem czekać z 30 minut aż wielka komisja przyjdzie z przerwy którą sobie zrobiła to jeszcze na przygotowanie miałem z 3 minuty z reszta po tym pół godzinnym czekaniu olałem to i chciałem stamtąd jak najszybciej wyjść... Z resztą gdybym się bardziej postarał przy obrazku który kompletnie olałem i przy jednej rozmowie to może te 18 by było i tak z resztą na uj mi to... ???? A tak poza tym nie ma to jak wyznaczona godzina egzaminu dla mnie była o 10:10 a wszedłem do sali o 12:10... Po takim czasie czekania odechciało mi się wszystkiego :p
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
szczerze mowiac to ciezko nie było ???? dodatkow trafił mi sie doysc łatwy obrazk, 0 stresu od początku dnia. do tego miła komisja złożona z dwóch kobiet ???? podsumowując - chyba tylko naprawdę jakis wybitny nieuk, który nie potrafi powiedzic prostego zdania po angilesku typu &#39;how are you&quot; bedzie zdolny do niezaliczenia ustnego anglika
Mówiłem wczoraj:-D
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
u nas w szkole jak zawsze wszystko na odwrot najpierw angielski pozniej polski ???? masa CKU!!! rulezzzzz
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
jakie dostawaliscie pytania na ustnym polaku? były pytania typu: dlaczego wybrałeś taki temat, albo jakie miałes problemy przy pisaniu pracy?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Pisał może dzisiaj ktoś z j.niemieckiego ? Ja pisałem, i myślę, że nie była trudna maturka. Troszkę miałem problemy z ostatnim słuchaniem troszkę strzelałem :p. List i krótka wypowiedz wg. mnie proste.
Również pisałem ???? I chyba większość ma identyczne zdanie o tym egzaminie - pierwsze słuchanie - ok, drugie i trzecie gorsze. Czytania łatwe, pisania łatwe. Ogólnie jest dobrze ????
 
novo 203

novo

Użytkownik
ktoś zdaje ang ustny rozsz.? nie wiem po co wybralem sobie roz. ..
moze dlatego ze podstawa jest zbyt prosta, a na rozsz. jest wieksze pole do popisu. Tak samo zdecydowanie wole pisać rozprawke z ang. niż jakiś list formalny
 
P 0

pavlinho

Gość
a co ta chudzinka tak późno na maturę wyruszyła? :| szkoła zaoczna?
Ja matury nie zdaję ale koleżanka chodzi do normalnego Liceum Ogólnokształcącego i ma maturę ustną z polskiego o godzinie 18.30 ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
niektórzy maja i po 19.00, a i spotakłem sie z tym, że w niektórych szkołach były egazminy ustne w sobotę
 
S 0

spike90

Użytkownik
Pytanie odnośnie geo.
Jak jest u nas czas zimowy to jesteśmy GMT +2h ?
Ogólnie są jakieś mapki żeby zobaczyć gdzie sie zmienia czas jak to u nas w Polsce ? Nigdy na to nie zwracałem uwagi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom