>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Już skończyliście, to gadać jak wam poszło, bo ja sądzę, że mnie dobrze. Tekst nie był trudny a temat na wypracowanie wziąłem drugi, Zosia i Telimena (chyba większość tak zrobiła ???? ), ogólnie OK.
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
SPODZIEWAŁEM SIĘCZEGOŚ TRUDNIEJSZEGO....

TEMAT TELIMENY I ZOSII OK... wiec się ucieszyłem...


Tekst źródłowy o dziwo .... prosty....


No cóż pozostaje czekać ????

Napisałem jak to zawsze pierwszy w swojej szkole heh....

Ale wszystko dokładnie sprawdziłem...i matura myślę zdana, ale nie chce zapeszać trzeba czekać i skupić się na WOSIE ????

PZdr
 
zanzili 0

zanzili

Użytkownik
Zgadzam się czytanie ze rozumieniem było proste, naszczęście temat z pana Tadeusza był, bo jakbym miał pisać z chłopów to ciężko by było ????
 
S 0

spike90

Użytkownik
Powiem szczerze że miałem przeciek dość pewny, ale jednak nie był pewny xD Pewnie mnie wkręcił kolega że Wesele bedzie

Tekst łatwy, pytania do tekstu łatwe,
Temat o Zosi i Talimenie banał, a ten z Chłopów to pierwszy raz słyszałem o tych postaciach :p
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
SPODZIEWAŁEM SIĘCZEGOŚ TRUDNIEJSZEGO....

TEMAT TELIMENY I ZOSII OK... wiec się ucieszyłem...


Tekst źródłowy o dziwo .... prosty....


No cóż pozostaje czekać ????

Napisałem jak to zawsze pierwszy w swojej szkole heh....

Ale wszystko dokładnie sprawdziłem...i matura myślę zdana, ale nie chce zapeszać trzeba czekać i skupić się na WOSIE ????

PZdr
Ja również pisałem o Zosi i Telimenie czyli Pana Tadeusza. Tekst niby łatwe, ale mało w nich było cech, przynajmbniej takie moje odczucie, ciekawe jak wygląda klucz. Co do testu ze zrozumieniem to był dość prosty.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
No wg mnie czytanie ze zrozumieniem było bardzo proste. I znalazłem się w mniejszości, wybrałem ten temat pierwszy, lanie wody, ale zobaczymy jak to wyjdzie
no i mam nadzieje że ostatnie pytanie to informacja, informacja, opinia, informacja ????
 
B 0

botinx

Użytkownik
No wg mnie czytanie ze zrozumieniem było bardzo proste. I znalazłem się w mniejszości, wybrałem ten temat pierwszy, lanie wody, ale zobaczymy jak to wyjdzie

no i mam nadzieje że ostatnie pytanie to informacja, informacja, opinia, informacja ????

Tez dalem informacja, informacja, opinia, informacja ;)
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Jak też wybrałem 1 temat. Ponieważ Chłopów miałem powtórzonych, a Pana Tadeusza nie. Jak ktoś czytał Chłopów to raczej powinien kojarzyć postać starego Bylicy oraz jego córek. Tak jak kolega w większości przypadków lanie wody ale zobaczymy jak to będzie. Troszkę się boje że nie wstrzeliłem się w klucz. A pytania do tekstu w miarę przystępne bodajże jednego nie miałem.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
no i mam nadzieje że ostatnie pytanie to informacja, informacja, opinia, informacja ????
Też tak miałem :spokodfhgfh: Myślę że będzie dobrze ????
Ja wybrałem temat o Zosi i Telimenie :] Lanie wody było i tyle :p Zosia młoda, piękna, skromna bla bla bla :jezora: Trzeba będzie wbić się w klucz i tyle ???? Dzisiaj o 15 podobno mają być odpowiedzi na necie :spokodfhgfh:
A co do czytania ze zrozumieniem myślę że nie było aż takie trudne i chociaż ze 13 pkt. będzie :eek:
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Hehe no to widzę, że tak samo jak większość czyli Pan Tadeusz... ???? No myśle, że nieźle będzie ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
rowniez drugi temat ???? ogolnie rzecz biorac chyba zle nie było, ale jak zwykle namieszałem w zadanich zwiazanych ze środkami stylistycznymi :eek:
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Gotówka styl naukowy, czy potoczny ?


edit : bo przeglądając różne fora wielu ma wątpliwości. Bo bardziej używa się określeń typu : kasa itp
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
dobra rada dla tegorocznych maturzystów- nie czytajcie proponowanego wypracowania, które znajdzie się w raz z wynikami tekstu czytania ze zrozumieniem bo się załamiecie ;)
nie ma on praktycznie nic wspólnego z prawidłowym kluczem odpowiedzi od OKE, a niepotrzebny stres chyba Wam nie jest potrzebny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom