>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Już skończyliście, to gadać jak wam poszło, bo ja sądzę, że mnie dobrze. Tekst nie był trudny a temat na wypracowanie wziąłem drugi, Zosia i Telimena (chyba większość tak zrobiła ???? ), ogólnie OK.
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
SPODZIEWAŁEM SIĘCZEGOŚ TRUDNIEJSZEGO....

TEMAT TELIMENY I ZOSII OK... wiec się ucieszyłem...


Tekst źródłowy o dziwo .... prosty....


No cóż pozostaje czekać ????

Napisałem jak to zawsze pierwszy w swojej szkole heh....

Ale wszystko dokładnie sprawdziłem...i matura myślę zdana, ale nie chce zapeszać trzeba czekać i skupić się na WOSIE ????

PZdr
 
zanzili 0

zanzili

Użytkownik
Zgadzam się czytanie ze rozumieniem było proste, naszczęście temat z pana Tadeusza był, bo jakbym miał pisać z chłopów to ciężko by było ????
 
S 0

spike90

Użytkownik
Powiem szczerze że miałem przeciek dość pewny, ale jednak nie był pewny xD Pewnie mnie wkręcił kolega że Wesele bedzie

Tekst łatwy, pytania do tekstu łatwe,
Temat o Zosi i Talimenie banał, a ten z Chłopów to pierwszy raz słyszałem o tych postaciach :p
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
SPODZIEWAŁEM SIĘCZEGOŚ TRUDNIEJSZEGO....

TEMAT TELIMENY I ZOSII OK... wiec się ucieszyłem...


Tekst źródłowy o dziwo .... prosty....


No cóż pozostaje czekać ????

Napisałem jak to zawsze pierwszy w swojej szkole heh....

Ale wszystko dokładnie sprawdziłem...i matura myślę zdana, ale nie chce zapeszać trzeba czekać i skupić się na WOSIE ????

PZdr
Ja również pisałem o Zosi i Telimenie czyli Pana Tadeusza. Tekst niby łatwe, ale mało w nich było cech, przynajmbniej takie moje odczucie, ciekawe jak wygląda klucz. Co do testu ze zrozumieniem to był dość prosty.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
No wg mnie czytanie ze zrozumieniem było bardzo proste. I znalazłem się w mniejszości, wybrałem ten temat pierwszy, lanie wody, ale zobaczymy jak to wyjdzie
no i mam nadzieje że ostatnie pytanie to informacja, informacja, opinia, informacja ????
 
B 0

botinx

Użytkownik
No wg mnie czytanie ze zrozumieniem było bardzo proste. I znalazłem się w mniejszości, wybrałem ten temat pierwszy, lanie wody, ale zobaczymy jak to wyjdzie

no i mam nadzieje że ostatnie pytanie to informacja, informacja, opinia, informacja ????

Tez dalem informacja, informacja, opinia, informacja ;)
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Jak też wybrałem 1 temat. Ponieważ Chłopów miałem powtórzonych, a Pana Tadeusza nie. Jak ktoś czytał Chłopów to raczej powinien kojarzyć postać starego Bylicy oraz jego córek. Tak jak kolega w większości przypadków lanie wody ale zobaczymy jak to będzie. Troszkę się boje że nie wstrzeliłem się w klucz. A pytania do tekstu w miarę przystępne bodajże jednego nie miałem.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
no i mam nadzieje że ostatnie pytanie to informacja, informacja, opinia, informacja ????
Też tak miałem :spokodfhgfh: Myślę że będzie dobrze ????
Ja wybrałem temat o Zosi i Telimenie :] Lanie wody było i tyle :p Zosia młoda, piękna, skromna bla bla bla :jezora: Trzeba będzie wbić się w klucz i tyle ???? Dzisiaj o 15 podobno mają być odpowiedzi na necie :spokodfhgfh:
A co do czytania ze zrozumieniem myślę że nie było aż takie trudne i chociaż ze 13 pkt. będzie :eek:
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Hehe no to widzę, że tak samo jak większość czyli Pan Tadeusz... ???? No myśle, że nieźle będzie ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
rowniez drugi temat ???? ogolnie rzecz biorac chyba zle nie było, ale jak zwykle namieszałem w zadanich zwiazanych ze środkami stylistycznymi :eek:
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Gotówka styl naukowy, czy potoczny ?


edit : bo przeglądając różne fora wielu ma wątpliwości. Bo bardziej używa się określeń typu : kasa itp
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
dobra rada dla tegorocznych maturzystów- nie czytajcie proponowanego wypracowania, które znajdzie się w raz z wynikami tekstu czytania ze zrozumieniem bo się załamiecie ;)
nie ma on praktycznie nic wspólnego z prawidłowym kluczem odpowiedzi od OKE, a niepotrzebny stres chyba Wam nie jest potrzebny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom