>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
Tekst dosyć ciekawy i pytania też niezbyt trudne były: przy żadnym się dłużej nie zastanawiałem
A jak zajrzałem do arkusza i zobaczyłem,że są 2lektury,których akurat nie czytałem to mnie szlag trafił niemalże....ale dobrze,że nie trzeba było się odnosić do całości lektur tylko do fragmentów: fragment z Chłopów był banalnie prosty dla mnie do napisania
ja miałem zupełnie taką samą sytuację ???? Czytanie było spoko, więc na bieżąco sobie robiłem, a później zobaczyłem Chłopów i PT to mówię no bet ???? w końcu przeczytałem tematy i nie trzeba było się odwoływać do całości to fragment ładnie zinterpretowałem ???? )
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Xavy a kto to pisał o Panu Tadku ? ???? Haha :p Napisał ale nie poczytał ^^

Ja jutro angiel, poniedziałek biola wtorek angiel ustny a 21 pol ustny :]
Hehe no miałem nadzieję,że moje przewidywania się nie spełnią....

Jutro ang rozszerzony
środa WOS rozszerzony
czwartek ustny angg
piątek gegra rozszerzona
wtorek historia i ustny polski
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
5 - angol, 6 - wos rozsz., 12 - hista podstawa, 9 - domówka ???? , 20 - polak ustny i 26 - ang ustny :|
Ja zadowolony jestem z matury. Zaczęła się o 9:08 :p Pisałem nieco ponad 2 godziny ???? Na cr się bardziej skupiłem niż na wypracowaniu, bo wydawało się bardzo łątwe ????
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
U mnie 9:02 miałem taka dupeee w komisji że szok.... masakra nie szło sie skupić:p jutro angol pisemny w srode ustny... 11 biologia rozszezony a 15 chemia dla odmiany... rozszezony:p i 20 polak i bajabongo;)
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Ja w sumie nie wiem, bo to zalezy od komisji. Ja angola mam rozszerzonego ustnego, więc nie wiem jak to będzie. Chyba najpierw Ci co poszli na łatwizne, albo sa słabi z angola a potem hardkorowcy ???? :p
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nikt rozszerzenia nie pisał dzisiaj?
Ja się wcale nie cieszę z tak łatwych, gimnazjalnych tematów na podstawie, bo każdy tłuk może ogarnąć +70 albo i więcej... No, ale fajnie, że wszystkim poszło dobrze, miejmy nadzieję, że klucz nie zweryfikuje dobrych humorów ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
jakby to powiedział Mietek Wąs - &quot;jeden ch**&quot; ja np. na angliku bede ostatni :eek:
a ja na polskim w pierwszy dzień, a anglik drugi w pierwszy dzień. Nie robi mi różnicy który będę ???? )
 
matex 0

matex

Użytkownik
Nikt rozszerzenia nie pisał dzisiaj?

Ja się wcale nie cieszę z tak łatwych, gimnazjalnych tematów na podstawie, bo każdy tłuk może ogarnąć +70 albo i więcej... No, ale fajnie, że wszystkim poszło dobrze, miejmy nadzieję, że klucz nie zweryfikuje dobrych humorów ????
to było pisac podstawe i zgarnac 100..
 
kamelo 20

kamelo

Użytkownik
Ja też wybrałem Chłopów ???? Nazwali mnie samobójcą w klasie, bo okazało się, że jako jedyny wybrałem ten temat ???? Nie było źle, bałem się, że będzie gorzej. Jestem pozytywnie nastawiony na over 65% ????
wlasnie u mnie tak samo :p wszyscy tadka a ja chlopow ? pytam sie przeciez wszystko bylo ladnie w chlopach opisane :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom