>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
mathieudepologne 0

mathieudepologne

Użytkownik
Polski podstawowy do zniesienia ;) Mimo że ani Pana Tadeusza ani Chłopów nie czytałem ???? W Panu Tadeuszu szło z tekstu co nieco wyczytać. Z Chłopów w życiu by mi 250 słów nie wyszło ????
Jutro angielski rozszerzony, w czwartek ustny francuski podstawowy a w piątek geografia - tyle na ten tydzień ;)
Też by mi się przydał polski rozszerzony bo 36% lepsze niż 100 z podstawy, ale cóż.... bałem się trochę ;]
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dałem tak samo jak Wy na tych postach wyżej, ale wydaję mi się, że są 3 infa i 1 opis ???? 1 punkt najwyżej będzie :| A odpowiedz mają być po 16ej :p
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
3x informacja i opinia ????
Zadanie na poziomie szkoły podstawowej, tak jak ten język potoczny i popularnonaukowy... ????
Oby jutro było wszystko na podobnym poziomie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzięki lolek1 :| Każdy ma prawo do głupic błędów, Ty też nie jesteś ideałem, więc proszę bez takich porównań :]
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
Zdaje ktos jeszcze bio i chemie?
ja:] i jeszcze fizyke ????
myslicie ze jak w temacie nie było podane odwołaj sie do całej lektury to wszystkie punkty za rozwiniecie tematu beda tylko z tego fragmentu przytoczonego?
Ja mam chłopów jako jedyna lekture na prezentacji wiec przeczytalem całych(wymagany jest tylko 1 tom) wiec nie było tak zle;)
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Ja miałem dylemat bo byłem przygotowany na jeden temat z prozy a drugi z poezji i w takim wypadku brak wyboru a tu zonk ???? Ale dobrze. Pisałem z chłopów. Tematy dość proste ale nigdy nie wiadomo jak z kluczem będzie. Tekst był banalny ;]
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Zadanie 1. Podaj trzy sytuacje, w których stan hipnozy można osiągnąć bez pomocy hipnotyzera.
1. Kiedy zapatrzymy się w jakiś punkt na suficie.
2. Podczas jazdy pociągiem, kiedy wsłu****emy się w monotonny stukot kół.
3. Podczas jazdy samochodem, gdy słyszymy szum silnika, a za oknem przesuwa się monotonny krajobraz.
Określ, czym mogą grozić takie sytuacje.
Sytuacje takie mogą być niebezpieczne, ponieważ osoba w ten sposób „zahipnotyzowana” koncentruje się na czymś, a tym samym nie dostrzega tego, co dzieje się wokół niej. W pociągu taki pasażer może zostać okradziony lub przejechać swoją stację, a prowadzący samochód może spowodować wypadek.
Zadanie 2. W akapicie 2. autor posłużył się czasownikami w 1 os. l.mn. Czemu służy ten zabieg językowy?
W ten sposób autor podkreślił, że ten problem dotyczy każdego z nas – wszystkich ludzi, każdy może zostać w taki sposób &quot;zahipnotyzowany&quot;.
Zadanie 3. Na podstawie akapitu 3. wymień trzy czynniki, od których zależą efekty hipnozy.
1. – osobowość hipnotyzera
2. – wiedza hipnotyzera
3. – osobowość osoby hipnotyzowanej
jak narazie mam podobnie, w pierwszym mam tylko, jazda samochodem i jazda pociągiem, bez tego silnika i szyn
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom