>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
K 0

konrad401

Użytkownik
ale te odpowiedzi są jakies z dupy, nie sugerujcie sie nimi
przeciez w tej metaforze nie chodzilo o przypomnienie sobie przykrego zdarzenia ale bardziej o usunięcie go z pamieci
dokładnie, w metaforze chodziło o to aby to przykre doświadczenie zastapić bardziej przyjaznym, zmienić skojarzenie na pozytywne (zdanie z królikiem tego dowodzi).
moze ktos podać odp od 6-9
moje odpowiedzi:
6)Sugestie hipnotyczne mogą zmieniac naszą tożsamość.
7)Nie nalezy się bać.
Są one pozyteczne, mozna przy ich pomocy leczyć uzaleznienia etc. (jednakto chyba lepiej pasuje ten tekst o sprzecznym poleceniu)
8 )-Historyjki
-cytaty autorytetów w tematyce hipnozy
na 9 odpowiedziełem wyżej z poście, ja odpowiedziałem mniej więcej tak
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
panowie ja szczerze mowiac napisalem o tadku z pamieci z calej ksiazki tylko troszke z fragmentow mam nadzieje ze policza to jakos na korzysc ale w sumie nie bylo do calosci
mam nadzieje ze bedzie dobrze ????
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
kurcze a ja dalem oksymoron nie wiem co mi odwalilo ;) masa a wlasnie sobie wypilaem srodki stylistyczne ;( zal zal ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Później sobie zrobie tą Wasza maturke ...
Poki co zobacyzlem to &quot;kontrowersyjne&quot; zadanie z I or O.
Wg mnie banał. I I O I - tak tez bym ciachnal.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Zadanie 12. to chyba chodzi Wam o to to to te metafory etc.
Jak dla mnie to ... bez chwili zawachania : metafora (przenośnia)
hipnoza - POMOST do podswiadomosci ... i wszystko jasne

phiii juz 2 dorbze ;d
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
@to nie chodzi o to zadanie
mowa o 9 ćwiczeniu
a racja racja ... bo to znaczenie bedzie inne.

aaa to jzu by bylo xle ????

heheh dalej zrobie na spokojnie calosc.
Zobacyzmy ile bym tam wyciagnal.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
dobra nic trza se jakas sciage jutro z anglika napisac albo powtorzyc listy i te krotkie wypowiedzi

troszke sie teraz obawiam polaka bo bylo proste i pewnie beda ostro patrzec nie tak jak w tamtym roku ????

jeszcze sie obawiam tego tadka niby napisalem ze jedna lubi kokietowac druga nie i takie pierdoly. ale napisalem ze telimena przebywala w petersburgu a tego nie bylo we fragmentach ???? i nie wiem co o tym sadzic ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Z grubsza przejrzałem tą Waszą maturę ...
Muszę powiedzieć, że trudna nie była, aczkolwiek ze 2-3 pytanka były takie do większego pomyślunku.
Dochodzi stres etc - wiadomka.
Tak licze na szybkości, robione wszystko w 10 minut, bez czytania tekstu tylko wylapywania tresci do zadan.
to podobnie jak Jacus :* 13-15 ...
10 min wiec it&#39;s ok ????
dawałem sobie po 0 pkt na zad. m.in z teza , zad 12, 11 (?) .. bo to zadania nad ktorymi muslalbym pomyslec dluzje, zeby dorbze napisac.
tak wie cnie najgorzej.

a co do temnatow:
bralbym 2, bo nie trzeba znac lektur ????
Dali 2 teksty i oprownac, banal, bo lanie wody.
Pewnie 80% lalo wode wiec luuuz.
Bedzie dobrze

TRZYMAM KCIUKI - OBY SAME 90% BYŁY !!!! (100 to przesada ???? )
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Też minimum 25 punktów, ale to takie już masakryczne minimum ???? Ja również lałem wodę ???? Obie kochał, ale jednak troszkę tam miał wyrzuty do tej Weronki za to jak go traktuje (później, bo na początku ją bronił :p ). Ogólnie lajcik :]
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Ja tam jestem trochę zmieszany bo nie wiem co mam myśleć o tej mojej pracy. Pytania do tekstu 14-15 pkt, więc jak na mnie to dobrze. A żeby się dostać tam gdzie planuje muszę mieć 65-70%.
//Ja tak samo - Benek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom