>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
luniu 20

luniu

Użytkownik
CoBlitz is temporarily overloaded, so we bounce the request back to the origin server. ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja także mam Opinia Info Opinia i Info więc okaże się kto ma racje ;)

Co do wypracowania do Tadek oczywiście.
Ale rozwalił mnie tekst w tym fragmencie Chłopow
&quot;był już stary i ledwo ruchał &quot; ???? rame cisneliśmy z kumplami
Ogólnie rzeczywiście źle nie bylo. Gotówka rzecz jasna dałem do potocznego.

Będzie dobrze, Nie zdac tego to byłby wyczyn :p
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
ale te odpowiedzi są jakies z dupy, nie sugerujcie sie nimi
przeciez w tej metaforze nie chodzilo o przypomnienie sobie przykrego zdarzenia ale bardziej o usunięcie go z pamieci
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak Damian, ale poczekajmy na oficjalne wyniki xD Może inaczej to zinterpretowała komisja ???? ????
Też tak myślę, że z 15 punktów jest ???? Teraz z wypracowania ok. 30, żeby było :|
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Jakby tak sie czepiac i obcinac punkty to 17/20... a wypracowanie pisalem z pana Tadzia:spokodfhgfh: No i dzisiaj 4 wywiadow udzielilem :p (TVP-przed i po maturze, gazeta wyborcza, radio trojka)
 
matex 0

matex

Użytkownik
Jakby tak sie czepiac i obcinac punkty to 17/20... a wypracowanie pisalem z pana Tadzia:spokodfhgfh: No i dzisiaj 4 wywiadow udzielilem :p (TVP-przed i po maturze, gazeta wyborcza, radio trojka)
gdzie widziałes tych dziennikarzynów ? bo ja byłem dosyc długo przed szkoła (Baczynski) a zadnego nie spotkałem. rok i dwa lata temu tez udzielałem pseudo wywiadow - chyba dla rmf fm :p
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
gdzie widziałes tych dziennikarzynów ? bo ja byłem dosyc długo przed szkoła (Baczynski) a zadnego nie spotkałem. rok i dwa lata temu tez udzielałem pseudo wywiadow - chyba dla rmf fm :p
Batory - za plotem :p
U nas to tłok pismakow, oprocz wymienionych jeszcze tvn24 (moj kumpel poszedl na live ???? )
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Nie najgorzej bo coś koło 13-15/20 , ciekaw jestem natomiast wypracowania... ale myśle że zdać to spokojnie zdałem :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom