>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ja potrzebuje z 70% :p I potem z 60% z rozszerzenia z WOSu. Angol i hista to luzik... Jutro i wśrode największy stres. :p
Największy stres we wtorek i we środę- anglik i WOS-trzeba mi przynajmniej na 70% obydwa napisać
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Pisemne to luzik pod względem stresu. Stres to będzie jak przyjdzie ustna z polaka.. Ale pomyślcie ile debili dało radę ;p
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pisemne to luzik pod względem stresu. Stres to będzie jak przyjdzie ustna z polaka.. Ale pomyślcie ile debili dało radę ;p
Czemu, jak dobrze wykujesz prace to jest git, jeszcze jak sam na pisałeś to spokojnie. W tamtym roku mój kuzynek napisał prace dzień przed egzaminem tak około godziny 20, a miał następnego dnia na 9.00 i miał 70 % ???? ???? A raczej nie jest inteligentny ???? ????
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
No ja nie powiedziałem że stresuje się że nie zdam. Wiem że zdać jest bardzo łatwo. Po prostu sam fakt że mam nawijać 15 minut jest dość stresujący, przynajmniej dla mnie ;p
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ejj pany bierze ktoś z was jakieś ściagi na mature???(ja osobiscie nie bo nie mam zamiaru pisac matury za rok jak mnie przyłapią)
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Oczywiście piszę rozszerzoną, bo podstawy nie widziałem sensu. Szkoda czasu a punktów z tego mało.
Prezentacje z polskiego to nie wiem kiedy napiszę, ale mam jeszcze czas do 25 :p
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tak, tak. Najlepiej być o 8:40 :p A u mnie w szkole nawet o 8:30 :|
Kto nie zda dostanie bana :!: Taka motywacja... :p
Powodzenia :]
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
dobra, nie kichać mi tutaj pod siebie ???? ja jeszcze się trochę pouczę. Właśnie zabieram się za najbardziej prawdopodobne lektury: Lalka, Chłopi, Ludzie Bezdomni, Nad Niemnem i Potop... eeee sama śmietanka :confused: :|
podro wszystkim i jutro pisać po egzaminie. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom