>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
ja miałem dwa razy po 2h fakultety z Wos&#39;u ale raz byłem po imprezie więc ledwo żyłem, a drugi raz zaczynała mnie jakaą pseudo grypa rozbierać, którą do dziś leczę więc dużo z tych lekcji nie wyniosłem ;p
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
u mnie takie wyniki: (Oprócz fizyki wszystko pisane z marszu, zero przygotowan narazie wiec nie jest zle)
polski-nie dostalem jeszcze
angielski 100%
biologia 88%
chmia 58%
fizyka 91%
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Korzystacie z jakiegoś vademecum/kompendium wiedzy z matematyki, wartego polecenia. Bo np. to w kiełbasie na początku działu nie spełnia moich oczekiwań ????
Pozdr. i dzięki za odp.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Polski 100%
Angielski 115%
Historia Sztuki 145%
W-F 10%
PO 200%
????
Tak na serio wszystko koło 60%. Polski miałbym więcej, ale babka nas kosi, bo jestem na humanie;)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
łohohooho a ja polskiego nie zdałem heheh 27%
nie wiem jeszcze jak to zrobiłem bo pracy swej nie widziałem ale musiałem tam nieźle zawalić.. geo podstawa, matma rozszerzona i angielski podstawa ładnie poszły ???? a polski całkowicie mnie zaskoczył... :p
 
novo 203

novo

Użytkownik
podstawowa matura to jest prosta jak budowa cepa, zdobyć z niej mniej niż 70 % to żal, no może wyłączając polski bo klucz bywa ??????????????
osobiscie z ang rozsz mialem 94%, matma rozsz troche ponad 50%.
jak tak bedzie w maju to bede zadowolony
 
matex 0

matex

Użytkownik
polski podst. 41%
angielski podst. 92%
wos rozsrz. 52%

nie jes źle patrząc na to, że za bardzo sie nie przygotowywałem
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
nie znacie kogos kto zajmuje sie pisaniem prezentacji maturalnych z polskiego?
byłbym wdzieczny za namiary
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
Jakie zbiory matematyczne polecacie na maturę podstawową? Ja mam kiełbasę, ale jeszcze coś by mi się przydało.
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
Angielski podstawowy 70% ... każdy wynik poniżej 100% to porażka ????
Polski 40%
Matma 42% rozszerzona za prosta była ???? tak mało może dlatego że na ostrym kacu pisałem może być tylko lepiej:]
 
L 0

lukas11

Użytkownik
W ramach solidarności z tegorocznymi maturzystami, postanowiłem założyć temat z materiałami potrzebnymi do matury ;)
Na razie wrzuciłem wszystkie materiały, jakie są potrzebne do zdania maturki z polskiego ????
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=28457
Proszę o wrzucanie do tego tematu wszelkich potrzebnych materiałów dla maturzystów. ???? Z góry dzięki ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
odświeżam temat

Otóż wiele osób jak zauważyłem zdaje mature z matmy, ja właśnie też dokładnie to podstawową. Hm, pomyślałem że należy coś sobie zacząć powtarzać. Macie może jakieś strony www, na których mogę znaleźć przykładowe testy, zadania i modelowe odpowiedzi aby się sprawdzić? Testy z poprzednich lat przeglądałem, w internecie szukałem ale stron takich jest wiele, więc może macie jakieś godne uwagi albo posiadacie na dysku materiały potrzebne do powtórki?
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
A macie jakas ciekawa str z formami pisemnymi z jezyka ang tzn jaka forma zaproszenia ( charakterystyczne zwroty itp.) jak ktos ma to byłbym wdzieczny - trzeba cois sobie odświeżyć;P
 
leokung 0

leokung

Użytkownik
Matura - j.polski
Witam....co podejrzewacie ... jaka lekturka może się trafić ?

Wesele

Nad Niemnem

Potop

Chłopi

????


Tak poderzjewam, że coś z tego..a wy ?

zostało nam 5 dni :-?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Osobiście chciałbym &#39;Cierpienia młodego Wertera&#39;.
Podejrzewam jednak, że na maturce może być taka lektura jak &#39;Granica&#39; Nałkowskiej czy też &#39;Wesele&#39; ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom