>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
mi matma rozszerzona poszla bardzo slabo dzisiaj, bedzie chyba kolo 60% dla porownania z matury operonu mialem ponad 90....
dziwne bo byla dosyc łatwa...
 
matex 0

matex

Użytkownik
matex, tu masz odpowiedzi z WOSu, może nie zczaiłeś jeszcze na necie:



EDIT: O, już mnie kolega wyprzedził ????
dzięki Sawas ???? szczerze mówiąc to nie szukałem
a co do samego testu, to muszę przyznać, że I część poszła mi kiepściutko, ale dwie następne według mnie calkiem dobrze ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
dzięki Sawas ???? szczerze mówiąc to nie szukałem
a co do samego testu, to muszę przyznać, że I część poszła mi kiepściutko, ale dwie następne według mnie calkiem dobrze ????
Ja akurat bardzo zadowolony jestem, podpasowała mi taka tematyka matury. Tylko ściska mnie, jak czytam na forach, że &#39;&quot;WOS rozszerzony to była masakra&quot;, itp., bo naprawdę ciężko było nie zdać.. Tak mi się wydaje.. Pierwsza część to ok, też miałem parę błędów, ale druga to było już bardzo spoko, praca z tekstem+trochę wiedzy własnej. Tematy w ostatnim zadaniu również w miarę ok ;)
Liczę na taki poziom trudności w maju ;)
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
angielski 94%, matma 46% :/, polski 54%
trzeba nad matma popracowac ????
u mnie pewnie bedzie podobnie, tzn wg klucza oficjalnego z matmy mam 62% ale nasza nauczycielka wprowadzila wlasny, wg ktorego boje sie o te 30% :p
 
P 0

pavlinho

Gość
ja robie zbiory kielbasy juz II czesc koncze, ale i tak cienko mi cos idzie z ta matma, macie moze jakies dobre strony z matmy oprocz www.matematyka.pisz.pl i www.zadania.info ?
Kup sobie zbiory zadań, podręczniki przygotowujące do matury i rozwiązuj w domu. Jeżeli jest bardzo słabo to może jakieś korepetycje u nauczyciela który ma dobrą renomę w mieście?
Postaram się dopisać jakieś żródła ale to póżniej bo mam z 3 dobre książki z którymi zdasz maturę.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
http://www.allegro.pl/item523660652_vademecum_matura_2009_matematyka_operon_cd.html
myśle ze to bardzo dobra ksiazka, do nauki przed maturą i to nie tylko z matmy, warto wydac na nia kilka zlotych :p
Jak tam macie z matmą to nie wiem, ale nie byłbym taki pewien, czy te vademeca są dobre, jako przygotowanie do matury z innych przedmiotów, typu historia, WOS, polski. No nie.. może inaczej - na pewno są bardzo dobre, bo napisane zostały typowo pod wymagania (te z informatorów), ale nie mogą stanowić jedynego źródła przygotowań, bo sporo rzeczy przedstawionych jest ogólnikowo i wiele spraw nie zostało dopowiedzianych. Dlatego warto przygotowywać się z kilku, niezależnych od siebie materiałów. Wtedy możemy poznać różne spojrzenia na daną sprawę, a to niezwykle ważne, również na maturze. No, ale chyba na matmie i innych przedmiotach ścisłych nie ma z tym problemu.
Sam korzystam z Operonu i rzeczywiście polecam przerobienie tego Vademecum i Testów, jako jeden z etapów przygotowań do egzaminu ????
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
nie wiem jak z matmy ale vademecum z operonu z fizy i biologii jest bardzo dobre do tego warto je mieć bo matury pisane są głównie pod to wydawnictwo
ale słyszałem, że testy dla maturzystów z matmy Operonu są strasznie chu*owe
//edit: Ted miałem na mysli nie te matury próbne z operonu ale taka ksiazke z Operonu &quot;testy dla maturzystów&quot;, a tak w ogole to 50% zadan na kazdej maturze jest prymitywna, problemem nie jest zdać tylko zdać dobrze;)
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
no zacytuje mego kumpla który napisał mature z operonu na 93%:
&quot;ta matura była prymitywna&quot;
????
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
roXXo jeśli kończysz II cz. Kiełbasy i masz mieć 50 % z tej próbnej to ja bym się zastanowił, jak Ty te zadania robisz... ????
Może Zbiór Alicja Cewe, chyba to można polecić? ????
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
chodze na korki z kielbasa a co do zadan to sam robie okolo 40%, z pomoca z tylu robie wiekszosc zadan a maturalne zadania kielbasy to kosmos czasamid la mnie ???? tak to jest jak sie nie uczylem 12 lat matmy i zachcialo mi sie matematyke na mature :p
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Matury pewnie oddane a tu taka cisza :p
U mnie śr. wynik 76 % ... (2 podst. + 1 rozsz.)
Wynik na pewno nie zachwyca, jest nad czym popracować ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom