>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
Z 0

zuber

Użytkownik
Widzę, że tu samo mózgu na forum siedzą jak po 90% każdy;D Mi Polski dobrze poszedł, angielski nie wiem;] jutro miałem gegre pisać, ale coś moja szkoła nie pisze...
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ja tam jutro dwie maturki zalicze ???? wpierw gegra na podstawie a później sport extremalny - matma rozszerzona :p i to jeszcze na zmęczeniu, ale jakoś to będzie heh
 
matex 0

matex

Użytkownik
tak się zastanawiam, że jak teraz na próbnej taka łatwa była podstawa angielskiego, to w maju mogą nam ładnie namieszać, i dać jakąś arcytrudną ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
tak się zastanawiam, że jak teraz na próbnej taka łatwa była podstawa angielskiego, to w maju mogą nam ładnie namieszać, i dać jakąś arcytrudną ????
przykładem tego jest zeszłoroczny WOS . próbny był lajtowy . w maju ludzie mieli taki dym z WOSu , że szkoda gadać . na szczęście pisałem historię :razz: .

ktoś z towarzystwa pisze historię ?
 
matex 0

matex

Użytkownik
przykładem tego jest zeszłoroczny WOS . próbny był lajtowy . w maju ludzie mieli taki dym z WOSu , że szkoda gadać . na szczęście pisałem historię :razz: .

ktoś z towarzystwa pisze historię ?
dlatego mam nadzieję, że jutro z wosu dadzą nam wycisk, a w maju bedzie z tego rozszerzonego chociaz te 60% ;p
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ja piszę historie. Niestety tylko podstawe ;) A jako 4 przedmiot WOS rozszerzony ????
radzę przy nauce zwracać uwagę na różne obrazki w książkach i podpisy pod nimi itp ( jeśli macie tego typu podręcznik of course ) . wiele rzeczy też pojawia się z tematów dotyczących architektury i sztuki ( nigdy tego nie czytałem :razz: ) . ogólnie jak zdajesz podstawową historię to luuuuzikkk . w tamtym roku była tak łatwa , że jak wyszedłem z klasy to żałowalem , że tak mało się przygotowywałem . pisałeś już próbną czy dopiero będziecie mieli ?
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Nie wiem jak Wy ale jestem z siebie mocno niezadowolony... (geo rozsz.)
Nie było może trudne ale coś trzeba było wiedzieć, dużo myśleć ;)
Ale może to i dobrze bo czlowiek sie zmobilizuje do nauki?
Czekam na arkusz z maty i robie sobie mature w domu ????
 
L 72

loozer21

Użytkownik
ja pisałem z matmy podstawową i szczerze mówiąc liczyłem na jakies łątwiejsze zadania ale moze to mnie zmobilizuje do nauki na tą prawdziwą mature
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom