>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Matura 2010

Status
Zamknięty.
luniu 20

luniu

Użytkownik
Tobi przyszedłeś i zaraz jakieś zamieszanie tutaj robisz. Tutaj jest temat odnośnie matur, a jak masz jakieś obiekcje do matexa to PW jest od tego. Jest dobrze podliczyłem sobie punkciki (73-75) ???? .
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Tobi Ty chyba jesteś jakimś gumbem ???? ... chyba jesteś zeszłorocznym maturzystą z tym że chyba jej nie zdałeś a w tym roku nie zdążyłeś zapisać się na poprawkę bo dorabiałeś za granicą? Nie martw się, podobno przez 5 lat można poprawiać maturę więc spakuj się i jedź dalej nawalać na zmywaku ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
W tej Gazecie są na pewno błędy. Czwartą możliwością zebrania się ZN jest chęć postawienia prezydenta przed Trybunałem Stanu, a tego nie ma w tych przykładowych odpowiedziach. Poza tym był tylko konformizm, teraz odświeżyłem i jest też oportunizm, ale nie wiadomo, jak będzie w oficjalnym kluczu - może tylko jedno pojęcie.. Dalej - anomia - wg mnie i wg vademecum, podana regułka to dezintegracja społeczna, a nie anomia. Również są to bliskie pojęcia, ale bardziej pasuje dezintegracja, tak mi się wydaje..
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Mam około 19-21/30 punktów z pierwszych dwóch części. Swoje procenty oceniam więc na 68-78, a przed pisaniem zakładałem powyżej 80, więc porażka :/
Na oficjalny klucz przyjdzie chyba jeszcze długo poczekać, tak mi się wydaje.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zastanawia mnie bo czytam komentarze na interii że nie którzy zamiast na podstawie napisać artykuł do gazety to pisali list i co wtedy ? 0 pkt ?
 
matex 0

matex

Użytkownik
Zastanawia mnie bo czytam komentarze na interii że nie którzy zamiast na podstawie napisać artykuł do gazety to pisali list i co wtedy ? 0 pkt ?
pewnie za forme 0 pkt. chyba jest za to 2 pkt, ale pewien nie jestem jak to bedzie wygladac
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Zastanawia mnie bo czytam komentarze na interii że nie którzy zamiast na podstawie napisać artykuł do gazety to pisali list i co wtedy ? 0 pkt ?


co tyyy .... 0 pkt dostaniesz za to, że nie zamieściłeś tytułu ma początku &quot;IDEALNY POLITYK&quot; ... (np. ja tak nie zrobilem) ????

ucieknie ci po prostu max 2 pkt ???? ... czyli do zdobycia masz w tym momencie 13 ???? ...

Ja spodziewam się z wypracowania 10 minimum.

liczy się TEKST ???? ... nie przejmuj sie początkiem....
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
co tyyy .... 0 pkt dostaniesz za to, że nie zamieściłeś tytułu ma początku &quot;IDEALNY POLITYK&quot; ... (np. ja tak nie zrobilem) ????

ucieknie ci po prostu max 2 pkt ???? ... czyli do zdobycia masz w tym momencie 13 ???? ...

Ja spodziewam się z wypracowania 10 minimum.

liczy się TEKST ???? ... nie przejmuj sie początkiem....

Czyli za moje cechy polityka idealnego i ich wytłumaczenie normalnie dostane pkt ?? To :spokodfhgfh: ???? Jutro Niemiecki i w środe Matma i po pisemnych :p
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
Na co najbardziej patrzą egzaminatorzy? Na gramatykę czy na wymowę ... bo mam czasami problem z wymówieniem słówek
 
novo 203

novo

Użytkownik
Novo Ty chciałeś iść na SGH? Nie wiedząc nic o liberalizmie? :|

Ściągam dla draki WOS i sobie go pyknę :p
raczej na akademie ekonomiczną w krakowie:p,

z wosu bez wypracowania bedzie jakies 24-26/30, wiec sie ciesze

przegladalem poziom podstawowy, to byl strasznie prosty, nie wiem co ludzie wygadują..
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Macie jakieś informacje potrzebne na rozszerzoną gegre?

Np coś o krainie Sehelu czy dlaczego w kotlinie konga nie hoduje sie bydła? :p
(pytania z próbnej, jakby ktoś nie wiedział).

Takie pierdoły przydaloby się powtórzyć, a nie wiem gdzie to znaleźć. Wiec jeśli ktoś ma jakieś źródło z takimi informacjiami czy też podobnymi im to prosiłbym bardzo o podesłanie na PW albo wklejenie tutaj :wink:
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Sahel to raczej koczowniczy tryb rolnictwa... pora sucha itp.
Kotlina Kongo odpada bo bardzo dużo tam roślin ???? , drzew itp. nie mam miejsca na pastwiska ???? A myślę, że opady, wilgotność, nie sprzyja w hodowli bydła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom