>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
trzeba przyznać, że spodziewałem się czegos innego i pod innym kątem się uczyłem (org międzynarodowe, stosunki itp) szczerze mówiąc to cienko to widzę, również pomyliłem się z tą Austirią. co do tej tabellki z pojęciami, pierwsze wiedziałem, drugiego nie, a nad trzeci 2 godziny sie głowiłem, i nie mogłem sobie przypomniec choc miałem to na końcu języka. co do wypracowania, wydaje mi się, że nawet dobrze mi poszło. wybrałem 2 temat i opowiedziałem sie za tym, ze powinny być róznice czy jak to tam było zapisane. max. to z 60% torszke lipa
edit - lepiej ?
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
I dalej jeszcze pierwsze zadanie chyba :/ :/ Chyba najłatwiejsza rzecz w całym arkuszu :/ Zaznaczyłem &quot;wspólnota&quot;. Ma być grupa społeczna, nie?
Hmm z tego co gadałem z ludźmi to wszyscy zaznaczyli wspólnota, ja też -&gt;to powinno być dobrze ???? a z tymi definicjami to naprawde nic do tej pory nie wiadomo &quot; co autor miał na myśli &quot; XD
 
matex 0

matex

Użytkownik
a jak dodam jeszcze od siebie, że gadałem dzis z kolega który zdawał dzis ustny polski, i dostał 7 pytan :eek: do tego w prezentacji miał jakies wiersze, a oni go pytali o Werter, Zbrodnie i kare i cos tam jeszcze. ale dostał 14/20 wiec nie było zle ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
trzeba przyznać, że spodziewałem się czegos innego i pod innym kontem się uczyłem (org międzynarodowe, stosunki itp)
Dokładnie, ja tak samo.. A tu prawo i konstytucja :/
A w tym pierwszym chyba ma być grupa społeczna - nie pamiętam dokładnie regułki, ale chodziło chyba o sytuację, kiedy jest trwała więź między poszczególnymi osobami.. A to idealnie definicja grupy społecznej. Obym sie mylił. Ale jeśli nie to trochę krzywo, bo 1 punkt = 2% ...
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Wspólnota — typ zbiorowości oparty na silnych, emocjonalnych więziach,.... wiec anrazie jestem dobrej myśli ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
jeszcze chciałem dodać, ze jak patrzyłem na maturę z tamtego roku, o której wszyscy mówili, że była taka trudna, to teraz wydaję mi się, że tegoroczna była trudniejsza.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wspólnota — typ zbiorowości oparty na silnych, emocjonalnych więziach,.... wiec anrazie jestem dobrej myśli ????
Ale trwałych? :/
Polaryzacja się zwiększyła ://// Ale pała ze mnie..
EDIT: Arkusze są, jak ktoś znajdzie odp. to proszę.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Mam około 70%. Jeśli liczyć pracę za 14 punktów. Ku#wa, liczyłem na sporo więcej, bo to najważniejszy przedmiot u mnie :/
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Z rozszerzenia chyba nie ma jeszcze odp., ale po arkuszu leciałem i tyle naliczyłem.
EDIT: Zaraz będą na gazecie.pl
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja przeglądałem teraz pobieżnie tą maturę i powiem szczerze, że mnie zaskoczyła.Choć na pewno zdałbym, ale dość trudna, niektóre pytania [stróż nocny ] ocb. ? Pocieszam się tym, że w rok mogę się tego jeszcze nauczyć.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dziękujemy Mentorze za pouczenie.
Uwaga ogólna do Ciebie - używaj normalniej czcionki bo nikt nie jest ślepy.
 
matex 0

matex

Użytkownik
odnosnie eseju. tak sie teraz zastanawiam i mam pytanie do osob ktore wybral temat 2. w poleceniu bylo słowo &quot;rozważ&quot;, i wydaje mi sie, ze mozna przez to zrozumiec , ze nalezy zaprezentowac plusy i minsy opcji ktora wybralismy. ja natomiast wybrałem iz nalezy zwiekszyc roznice, i wypisalem argumanty za tym stanowiskiem tylko. co o tym sadzicie ?
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
bystrzak jesteś, naprawde pogratulować..... nie wiem czy zauwazyles ale mam tam sporo błedow gdyz sie spieszyłem....
odnosnie eseju. tak sie teraz zastanawiam i mam pytanie do osob ktore wybral temat 2. w poleceniu bylo słowo &quot;rozważ&quot;, i wydaje mi sie, ze mozna przez to zrozumiec , ze nalezy zaprezentowac plusy i minsy opcji ktora wybralismy. ja natomiast wybrałem iz nalezy zwiekszyc roznice, i wypisalem argumanty za tym stanowiskiem tylko. co o tym sadzicie ?
Nie widziałeś żadnych kontrargumentów i tyle.. Tak można powiedzieć, ale jak będzie oceniane to nie wiem.. Też wybrałem drugi i raczej opowiadałem się za zmniejszeniem różnic, ale odwoływałem się też do tego tekstu B, a tam były poglądy bardziej liberalne, więc mam i +, i - ..
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Nie widziałeś żadnych kontrargumentów i tyle.. Tak można powiedzieć, ale jak będzie oceniane to nie wiem.. Też wybrałem drugi i raczej opowiadałem się za zmniejszeniem różnic, ale odwoływałem się też do tego tekstu B, a tam były poglądy bardziej liberalne, więc mam i +, i - ..
Również opowiedziałem sie za zmniejszeniem różnic, odwołałem się do obydwóch tekstów ... wypisałem za i przeciw, postawiłem sobie pytania na które odpowiedziałem... myśle że chyba źle z tym akurat nie powinno być, ale reszta... jak dla mnie będzie pogrom :/ obym się mylił
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom