>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
ja sie chlopie bede cieszyl z 30% ???? (ale poważnie to chcialbym wiecej)


4 zadania opuscilem kilka strzeliłem ???? ....

będzie co ma być....


zawaliłem MAPE...zadanie którego byłem pewny zawaliłem.... zamiast 4 pkt mam 1 pkt bo pomyliłem Grecje że weszła szybciej niż Hiszpania do UE...

ale ogólnie nie jest źle....

Przyfarciło nam się ostatnie zadanie bo dali łatwe ale reszta... ehe

ogolnie łatwy nie byl
czekam na odpowiedzi
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Co do Poziomu Rozszerzonego ... to ???? hahah ???? nie mogę, poprostu leże, jak zdam to będzie dobrze...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
ja sie chlopie bede cieszyl z 30% ???? (ale poważnie to chcialbym wiecej)


4 zadania opuscilem kilka strzeliłem ???? ....

będzie co ma być....


zawaliłem MAPE...zadanie którego byłem pewny zawaliłem.... zamiast 4 pkt mam 1 pkt bo pomyliłem Grecje że weszła szybciej niż Hiszpania do UE...

ale ogólnie nie jest źle....

Przyfarciło nam się ostatnie zadanie bo dali łatwe ale reszta... ehe

ogolnie łatwy nie byl

czekam na odpowiedzi
Ostatnie zadanie, to cechy brałem z wykresu wcześniej :p
A ta mapa co mówisz to powinno być: bo akurat to mam dobrze :p

1981 - grecja; 1986 - hiszpania; 1995 - finlandia; 2004 - węgry. A co dałeś w zadaniu 1 ??


MACIE KLUCZ Z POLSKIEGO ??
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Witam, ja właśnie jestem po maturce z WOSU. Nie ma co ukrywać humorek mam bardzo dobry ???? . Dzisiejsza matura nie sprawiła mi żadnych problemów, nie miałem tylko jednego zadania tego zaraz na początku z Maxem Webberem, teksty z konstytucji banalne. A wypracowania to chyba łatwiejszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. ???? Jak mieliście te nazwiska to co w tym 1 wpisaliście ( chodziło o francuza) ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja z rozszerzenia myślę, że zdam. Jednak po cichu wydaję mi się, że będę miał powyżej 50%, ale to się okaże w praniu. Dość łatwe tematy wypracowań był. Dowaliłem troszkę ministerstwu Edukacji :p
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam, ja właśnie jestem po maturce z WOSU. Nie ma co ukrywać humorek mam bardzo dobry ???? . Dzisiejsza matura nie sprawiła mi żadnych problemów, nie miałem tylko jednego zadania tego zaraz na początku z Maxem Webberem, teksty z konstytucji banalne. A wypracowania to chyba łatwiejszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. ????
Aż tak banalne nie było, co daliście w zadaniu pod koniec z samorządami. tam było coś takiego kto zarządza szkołami, gdzie zarejestrować samochod i coś jeszcze
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Aż tak banalne nie było, co daliście w zadaniu pod koniec z samorządami. tam było coś takiego kto zarządza szkołami, gdzie zarejestrować samochod i coś jeszcze
Nie jestem pewien ale ja wpisałem tam Powiatowy Urząd Gminy (rejestrowanie samochodu).
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Hmmmm.... Nie tak, jak sobie wymarzyłem... Sporo prawa i spraw wewnętrznych, czego bardzo nie lubię... Część II i III raczej łatwa. Benek, który temat pisałeś? Pierwszy?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja pierwszy wybrałem. Wypracowanie łatwe ( mam nadzieje ). Ogólnie liczę na over 50%. Dobrze będzie jednak jak zdam, bo mam mieszane myśli :]
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja pierwszy wybrałem. Wypracowanie łatwe ( mam nadzieje ). Ogólnie liczę na over 50%. Dobrze będzie jednak jak zdam, bo mam mieszane myśli :]
Ja też mam mieszane uczucia na podstawie, też chciałbym over 50%, ale nie wiem ...
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
z mapką troche ciezko, podobno austria nie jest w nato..

Austria nie jest w nato , Norwegia nie jest w UE a Portugalia jest tu i tu ????


Wos rozszerzony niezły nawet:p Ogólnie małą załamke miałem jak zobaczyłem pytanie typu co oznacza że panstwo to &quot;stróż nocny&quot; , ale później było coraz lepiej ???? Wypracowanie niezłe, wybrałem temat 1y bo było podane na tacy co i jak napisać ???? Powinno być dobrze, ale zoabczymy dzisiaj jeszcze odpoweidzi ! ????
 
bonczek 0

bonczek

Użytkownik
ja zaraz mam mature ustna z polaka ;( i boje sie jak cholera ze mnie udupia chociaz ze prezentacje umiem :/
 
novo 203

novo

Użytkownik
jak umiesz to nie udupią,

no wiedzialem ze norwegia nie jest w UE, ale rozkminialem dlugo z nato, portugalia to raczej na pewno, norwegia tez bo nie ma jej w ue ani efta, ale zeby kurde austrii nie bylo;] dlaczego?;] jak tak probowalem sobie przypomniec mapke nato z vademecum, nie mi nie pasowalo ze 2 panstwa obok siebie czyli szwajcaria i austria nie sa w nato :p

no ale trudno bedzie 2/3 z tego

z normą prawną macie hipoteza, dyspozycja, sankcja?

z nocnym strozem kojarzylo mi sie z panstwami totalitarnymi, wydawalo mi sie ze nie chodzi o gospodarke ale o zapewnienie socjalne. no ale zonk, jednak liberalizm, no a z tymi pojeciami, to qrwa zwalilem dobrze mam socjalizacja, w drugim mi sie powali degradacja spoleczna z dezintregracją, a w 3 najpierw napisalem konformizm, potem zdecydowalem zmienic na skrajna forme konformizu - wpisalem legalizm, a to przeciez oportunizm, noz k...

licze na over 60
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Novo Ty chciałeś iść na SGH? Nie wiedząc nic o liberalizmie? :|
Ściągam dla draki WOS i sobie go pyknę :p
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ma być konformizm, czy oportunizm? Nie pamiętam tej regułki dokładnie..
Mam sporo błędów.. Pomyliłem Portugalię z Austrią - zaznaczyłem, że ta pierwsza nie jest w NATO, a druga jest w obu organizacjach, bo miałem przed oczami mapkę z vademecum i tam Portugalia była zaznaczona innym kolorem niż Hiszpania.. Zryłem sobie, że nie należy, a przecież ten kraj był państwem założycielskim...
Drugi pewny błąd to &quot;konformizm&quot; - jeśli ma być &quot;konformizm&quot; :p A jeśli oportunizm, to jest git ???? I dalej jeszcze pierwsze zadanie chyba :/ :/ Chyba najłatwiejsza rzecz w całym arkuszu :/ Zaznaczyłem &quot;wspólnota&quot;. Ma być grupa społeczna, nie?
Są gdzieś jakieś wyniki wstępne?
Aha, wybrałem temat nr 2, bo ten pierwszy jakiś podchwytliwy mi się wydał, a do drugiego wszystko w tekstach było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom