>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
conjure 0

conjure

Użytkownik
Ale w poleceniu pisalo PEŁNA :]
Czyli niezalicza... tak samo jakbys napisal w poprzedniej mapce zsrr - wszyscy wiedza co oznacza skrot i jakie panstwo, ale miales podac pelna nazwe ;p
Ja sądze, żę zaliczą ;] poza tym Czechy to nie skrót a ZSRR to skrót ;P
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
mOIM ZDANIEM TO MUSZA ZAliczyc jak mamy mapke swiate to nie pisze na niej czeska cos tam tylko same Czechy wiadomo ze przyz ZSRR I NRD nazwe jest cala potrzebna ale te czechy i rosje powinni zaliczyc
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
ja dzisiaj ustny polski zdalem na 65 %, także ja już jestem po ustnych ????
jutro tylko jeszcze niemiecki i 14 matma ???? i będe Free :p
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
a w tym pytaniu, co była mapka, zeby podać II przykłady, zmian granic

to moze byc podany taki przykład??
1. zjednoczenie się niemiec, zniknięcie NRD i RFN
2. powstanie dwoch osobnych państw Czech i Słowacji ??
mogą byc takie przykłady?

a i mam takie jeszcze jedno pytanie..
Do zadania co trzeba bylo podac 5problemow do konstytucji..
mogło byc tak napisane?
1. reforma systemu sprawiedliwosci
2. reforma zdrowia
3.reforma szkolnictwa
4. reforma pomocy socjalnej dla obywateli.

moze byc cos takiego? czy nie bardzo?
 
V 256

vernix

Użytkownik
a w tym pytaniu, co była mapka, zeby podać II przykłady, zmian granic
to moze byc podany taki przykład??
1. zjednoczenie się niemiec, zniknięcie NRD i RFN
2. powstanie dwoch osobnych państw Czech i Słowacji ??
mogą byc takie przykłady?
a i mam takie jeszcze jedno pytanie..
Do zadania co trzeba bylo podac 5problemow do konstytucji..
mogło byc tak napisane?
1. reforma systemu sprawiedliwosci
2. reforma zdrowia
3.reforma szkolnictwa
4. reforma pomocy socjalnej dla obywateli.
moze byc cos takiego? czy nie bardzo?
Co do pierwszego, to o ile się nie mylę było podać przyczyny, a nie przykłady. Do drugiego trzeba było podać własnymi słowami, ale jak Twoja praca trafi na roztrzepanego egzaminatora to Ci to uznają...
A tak, po za tym to beznadziejnie mi poszedł WOS. Maks. 45-55% z listem będzie :cry: A miałem iść na administrację, na jakiś uniwerek...
Z polskiego też nie lepiej, jak będę miał pow. 50% to się będę cieszył; za to angielski w miarę, jak na mnie, ok. 70% będzie...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Co do pierwszego, to o ile się nie mylę było podać przyczyny, a nie przykłady. Do drugiego trzeba było podać własnymi słowami, ale jak Twoja praca trafi na roztrzepanego egzaminatora to Ci to uznają...

A tak, po za tym to beznadziejnie mi poszedł WOS. Maks. 45-55% z listem będzie :cry: A miałem iść na administrację, na jakiś uniwerek...

Z polskiego też nie lepiej, jak będę miał pow. 50% to się będę cieszył; za to angielski w miarę, jak na mnie, ok. 70% będzie...
tez planowalem isc na administracje........
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ma ktos moze jakies pomoce z geci zwiazane z np Klimatami tzn o co mi chodzi co charakteryzuje dany klimat jak go rozpoznac. Czy tez Gleby gdzie wystepuja i czy sa strefowe czy tez astrefowe itp
 
feever 5

feever

Użytkownik
w ogole filip.. Ty to widze, ze obudziles sie z palcem w nocniku;f do matury to sie uczy wczesniej a nie na ostatnia chwile albo pewnie myslisz sobie, ze uda Ci sie sciagnac tak jak na angielskim :S????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
w ogole filip.. Ty to widze, ze obudziles sie z palcem w nocniku;f do matury to sie uczy wczesniej a nie na ostatnia chwile albo pewnie myslisz sobie, ze uda Ci sie sciagnac tak jak na angielskim :S????
jego sprawa co nas to obchodzi ? jak mu sie uda sciaganc to punkt dla niego a
jemu i tak chyba zalezy tylko zeby zdac
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
w ogole filip.. Ty to widze, ze obudziles sie z palcem w nocniku;f do matury to sie uczy wczesniej a nie na ostatnia chwile albo pewnie myslisz sobie, ze uda Ci sie sciagnac tak jak na angielskim :S????
a co mial sie uczyc jak nie wiedzial co bedzie. ja jak zdawalem to szedlem na zywiol albo sie uda albo nie i sie udalo i to z niezlym wynikiem
 
feever 5

feever

Użytkownik
jego sprawa co nas to obchodzi ? jak mu sie uda sciaganc to punkt dla niego a
jemu i tak chyba zalezy tylko zeby zdac
chodzi mi o to, ze jak sciagnie i pojdzie na studia to bedzie mial wieksze szanse od takiego innego kolesia, ktory na przyklad uczyl sie ale nie sciagal.. rozumiesz:&gt;? Poprzez sciaganie odbiera szanse innym uczciwym osobom.. matura to nie przelewki.
Do ge(L)o moze i bzdura ale decyduje o studiach nie?
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Co Ty się dziwisz, jak pewnie pamiętasz Beger zdawała maturę po tym jak się dostała do sejmu i chyba zdała ale jakoś słabo już nie pamiętam ;)
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
chodzi mi o to, ze jak sciagnie i pojdzie na studia to bedzie mial wieksze szanse od takiego innego kolesia, ktory na przyklad uczyl sie ale nie sciagal.. rozumiesz:&gt;? Poprzez sciaganie odbiera szanse innym uczciwym osobom.. matura to nie przelewki.
Do ge(L)o moze i bzdura ale decyduje o studiach nie?
trzeba sobie radzic a jesli bedzie mial pretensje do zycia ze ktos go wyprzedzil &quot;bo sciagal&quot; tzn ze sobie slabo radzi w zyciu. W ogole to Filip chce isc na studia ?? ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie mam takie pytanie , np, jesli ktorys z was nie zda jednego przedmiotu i
bedzie go poprawial w siepniu to ma szanse dostac sie na jakies studia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom