>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
erka 1

erka

Użytkownik
Macie jakas stronke z przykladowa prezentacja ustna z polaka ? Albo jak mniej wiecej powinna wygladac?
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wróciłem i zaraz mała popijawka jak dla mnie poszło megaaa dobrze ogólnie listing słabo ale sciagnełem cały i mam wszystko dobrze prócz jednego reszta ok ogólnie grupy były ale osoby przed i za mna miały taki sam ukłąd pytanwiec miałem luksus
Nie chcę Cię oczerniać na forum ale nie mam słów......
Nie zapominaj że pieniądze szczęścia nie dają ale życie ułatwiają, pieniądze się kiedyś kończą a przyjaciele zostają. Wiele razy Ci pomagałem z matmy angola, polskiego i jeszcze coś tam było. Nie chcę obiecanych Twoich złotych gór bo nie wierzę w to...... ale po napisaniu Angola mogłeś chociaż powiedzieć DZIĘKUJĘ nic więcej. ???? ????
Nie proś mnie nigdy więcej o pomoc z czegokolwiek bo nie zasługujesz na to. Piszesz i odzywasz się tylko i wyłącznie wtedy gdy masz problem.........
Wczoraj odezwałeś się do mnie o zwroty w listach ....... i jak zawiedli inni to taki ktoś jak ja to ostatnia deska ratunku :?:
Dałem Ci to czego chciałeś choć wiedziałem że kolejne obietnice złożysz i ich nie dotrzymasz
no nic bywa life is brutal
Życzę szczęścia w dalszej edukacji (ban na gg)⛔
Do Jogurta
/skany stron z rozwiązaniami, lub zdjecia DOŚĆ :!: miarka się przebrała kolejnych pustych obietnic jaki to bonusik mi da nie chcę :!: mam swoja godność. A słowa się DOTRZYMUJE
 
feever 5

feever

Użytkownik
no wlasnie? i jeszcze z 1985 roku.. (nick)
i do filipa: pisales mature z angielskiego a nie umiesz napisac poprawnie: listening..
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Jak oceniacie mature z wosu ???? ? Jak wam poszla? Jak dla mnie to nie bylo specjalnie trudna ???? ogolnie to poki co jestem zadowolony z tego jak napisalem ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
Jak oceniacie mature z wosu ???? ? Jak wam poszla? Jak dla mnie to nie bylo specjalnie trudna ???? ogolnie to poki co jestem zadowolony z tego jak napisalem ????
trudny wos ? moja dziewczyna jeszcze pisze chyba :jezora:
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
jak dla mnie dziwna - za duzo prawa i konsytucji, spodziewalem sie wiecej o UE
no tak samo moja dziewczyna mówiła, że dziwna jakaś taka ;p ale zdać myślę, że spokojnie zda, bo zawsze panikuje ;)
Jeśli pójdziecie na studia to zobaczycie sami, że matura to nic takiego ;p wolałbym pisać maturę co tydzień niż się teraz tak męczyć z niektórymi poj%^&amp;*mi przedmiotami (III rok AE Wrocław...) :jezora:
 
G 0

grege01

Użytkownik
Panowie wracając jeszcze do matury pisemnej z angielskiego. Zeby ją zdać trzeba mieć z części pisemnej ogólnie 30 %, czy trzeba miec z każdej części po 30 %. Np. z listningu 30 %, z writingu 30% i z readingu 30%??
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Panowie wracając jeszcze do matury pisemnej z angielskiego. Zeby ją zdać trzeba mieć z części pisemnej ogólnie 30 %, czy trzeba miec z każdej części po 30 %. Np. z listningu 30 %, z writingu 30% i z readingu 30%??
z calosci 30 %
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom