>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Matura 2010

Status
Zamknięty.
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
czyli bylo tak jak rok temu. ten sam uklad pytan a inny odpowiedzi. byla szansa ze koles obok mial to samo i bylo mozna spisywac, albo tak jak mi rok temu koles poprostu przeczytal odpowiedzi a nie podawal ABCD
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
czy pamięta ktoś w zadaniu 1 w 1 rubryce była kobieta czy mężczyzna??
chodziło o Johna - ja tak mam :razz:
ogólnie matura szybka i przyjemna . tylko te drugie zadanie ze słuchania było do bani ale co tam .
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
dokładnie drugie słuchanie było dla mnie masakra;d zresztą w kazdym teescie z tym cwiczeniem mam problem;]
reszta zobaczymy
 
G 0

grege01

Użytkownik
ha ha, no naprawde odkrycie zrobili. Przecież to juz było wiadomo od poczatku kiedy wprowadzono nową maturę. Ten system zabija własną inwencje i twórcość. A potem sie ludzie dziwią, że nikt nie potrafi nic zrobić i tylko czeka zeby mu powiedziec jak ma to zrobić.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
W porównaniu z wczorajszymi mękami na podstawowym polski z moimi dzisiejszymi zmaganiami z rozszerzonym angielskim to wyrażając się kolokwialnie &#39;z paluszkiem w du....e&#39; ???? U mnie wszyscy mieli pomieszane odpowiedzi. ???? Ale sam dałem radę, mimo, że siedziałem daleko od głośnika na słuchaniu straciłem (chyba) 1 pkt. ???? Ogólnie 75-90% myślę, że będzie. A jutro WoS. Kurde. To będzie rzeź niewiniątek. :/
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Oj Wosu się również obawiam. Rozszerzony polski ok, podpasował temat, angielski dzisiaj banalny, nie spodziewałem się tak łatwego listeningu na rozszerzeniu, ale jutro WOS. Albo pójdą dalej z łatwymi, albo teraz przyjdzie pora na hardcore...
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
są wyniki z angielskiego . z testowych mam 28 na 35 możliwych - jest gi :spokodfhgfh: prace pisemne mam bardzo podobne więc zapowiada się na dobry wynik ;)
 
prezes007 0

prezes007

Użytkownik
a mi bardzo dobrze poszedł anglik podstawowy, mam 34/35 pkt, wiec licze że z wypracowaniem uzbiera się coś koło 86%
 
G 0

grege01

Użytkownik
Mi ten listning masakrycznie poszedł. Bede miał góra 3, 4 pkt. Całe szczęście że na readingu troche odrobiłem
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
kufffffa jak dałem z listeningiem.
Reading na 16 ptk wiec luz
za notke i list tez niebedie najgorzej
ale za to dałem dupy ze słuchaniem...7-8 ptk tylko...;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom