>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Matura 2010

Status
Zamknięty.
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
aha czyli poprawka w sierpniu , myslem ze jescze bedzie amnsetia , wy teraz macie lepiej bo np. u mnie nie zadlo pare osob i musialo czekac rok zeby poprawic ten niezdany przedmiot
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
mowie tak dla przykladu jasiek
:-D
bo w tamtym roku takich rzeczy nie bylo , i zastanawia mnie to jesli ktos nie zada 1 z pisemnych egzaminow i jednego z ustnych to bedzie mogl przystapic dopoprawki
i jescze jedno czy jesli zdacie ten egazamin poprawkowy macie szanse na jakies studia dzienne
bo mi sie wydaje ze nie , ale moge sie mylic
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
mowie tak dla przykladu jasiek
:-D
bo w tamtym roku takich rzeczy nie bylo , i zastanawia mnie to jesli ktos nie zada 1 z pisemnych egzaminow i jednego z ustnych to bedzie mogl przystapic dopoprawki
i jescze jedno czy jesli zdacie ten egazamin poprawkowy macie szanse na jakies studia dzienne
bo mi sie wydaje ze nie , ale moge sie mylic
zwaz uwage kiedy jest egz poprawkowy a kiedy koniec rekrutacji na studia
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
No, policzyłem sobie punkty na bazie arkusza odpowiedzi i wyszło mi, że na słuchaniu straciłem 1 pkt, na wypracowaniu 1-2 pkt, na gramatyce 3,5 pkt ( ???? ), na czytaniu 2 pkt i na ostatnim zadaniu bodajże 2-2,5 pkt. Nie jest źle. W sumie każdy wynik powyżej 75% będzie już mnie zadowalał a powyżej 80% to już w ogóle rewela.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
A ja rozszerzoną napisałem fatalnie, 12pkt straciłem z drugiej cześci, w pierwszej rozprawkę chyba źle napisałem, bo chyba nie zrozumiałem tematu, ale najważniejsze że zdałem ;)
 
feever 5

feever

Użytkownik
macie jakis dobre sposoby na szybka nauke pracy na ustny polski... :?:
wklepywanie na pamięć? wczuj się w rolę przemawiającego, mów na głos.. innych sposobów nie znam, moze sprobuj jeszcze popracowac z planem prezentacji?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
macie jakis dobre sposoby na szybka nauke pracy na ustny polski... :?:
i tak Cie nikt nie bedzie sluchal ;p u mnie to jeszcze komisja sobie gadala do siebie wiec totalna olewka ;p tiger tiger tiger i na blaszke umiesz;p
 
T 0

taasior

Użytkownik
no z angielskiego idealnie narazie ???? ???? ???? ???? z listeningu i readingu 35/35 wiec kolo 90% na pewno bedzie;D ???? ???? a polski tragedia ???? ???? ???? moze 30% wpadnie ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
jak przedstawic dobrze ta prace na ustny polski wspomagajac sie ramowym planem wypowiedzi, bo mozna z niego korzystac...
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
ja mam takie pytanie odnosnie anglika,
W zadaniu co trzeba bylo napisac te 4punkty,
i teraz mam pytanie..
Czy jak napisalem te 4pkt i przekazalem informacje tej osobie, ale zrobilem bledy
to czy dostane jakies 1-2pkt za to?
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Ja tez bym prosil o pomoc na temat moja prezentacja brzmi:Na podstawie zebranych materialow omow i ocen frazeologie dziennikarstwa sportowego,plan prezentacji juz mam i tekst tez parwie tylko chce dac do multimedialnej przyklady komentrzy pilki noznej,tenisa i snokera tylko jakos nie umie znalzezc jakios fajnych materiwalo wiem ze jest pare na youtubie ale oprocz tego chodzi mi glownie o to by pokazac jak emocjonuje sie komentator w pilca jak w tenisie a jak w snokerze no i oczywiscie komentarz musial by byc w jezyku polskim a i jeszcze jedno jak zrobic zeby pozniej szlo to zapisac do powerpain ale glwonie mi chodzi o jakies materialy komentarzy.Mam nadzieje ze pomozecie
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
jak przekazales informacje to masz 4 pkt
Napisalem ze jestem w szpitalu, kase zostawilem w kuchni, sklep otwieraja od 9, i napisalem ze ta kolezanka ma isc do sklepu.
a na koncu napisalem
See you letter Suzanne
XYZ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom