>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
aha czyli poprawka w sierpniu , myslem ze jescze bedzie amnsetia , wy teraz macie lepiej bo np. u mnie nie zadlo pare osob i musialo czekac rok zeby poprawic ten niezdany przedmiot
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
mowie tak dla przykladu jasiek
:-D
bo w tamtym roku takich rzeczy nie bylo , i zastanawia mnie to jesli ktos nie zada 1 z pisemnych egzaminow i jednego z ustnych to bedzie mogl przystapic dopoprawki
i jescze jedno czy jesli zdacie ten egazamin poprawkowy macie szanse na jakies studia dzienne
bo mi sie wydaje ze nie , ale moge sie mylic
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
mowie tak dla przykladu jasiek
:-D
bo w tamtym roku takich rzeczy nie bylo , i zastanawia mnie to jesli ktos nie zada 1 z pisemnych egzaminow i jednego z ustnych to bedzie mogl przystapic dopoprawki
i jescze jedno czy jesli zdacie ten egazamin poprawkowy macie szanse na jakies studia dzienne
bo mi sie wydaje ze nie , ale moge sie mylic
zwaz uwage kiedy jest egz poprawkowy a kiedy koniec rekrutacji na studia
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
No, policzyłem sobie punkty na bazie arkusza odpowiedzi i wyszło mi, że na słuchaniu straciłem 1 pkt, na wypracowaniu 1-2 pkt, na gramatyce 3,5 pkt ( ???? ), na czytaniu 2 pkt i na ostatnim zadaniu bodajże 2-2,5 pkt. Nie jest źle. W sumie każdy wynik powyżej 75% będzie już mnie zadowalał a powyżej 80% to już w ogóle rewela.
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
A ja rozszerzoną napisałem fatalnie, 12pkt straciłem z drugiej cześci, w pierwszej rozprawkę chyba źle napisałem, bo chyba nie zrozumiałem tematu, ale najważniejsze że zdałem ;)
 
feever 5

feever

Użytkownik
macie jakis dobre sposoby na szybka nauke pracy na ustny polski... :?:
wklepywanie na pamięć? wczuj się w rolę przemawiającego, mów na głos.. innych sposobów nie znam, moze sprobuj jeszcze popracowac z planem prezentacji?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
macie jakis dobre sposoby na szybka nauke pracy na ustny polski... :?:
i tak Cie nikt nie bedzie sluchal ;p u mnie to jeszcze komisja sobie gadala do siebie wiec totalna olewka ;p tiger tiger tiger i na blaszke umiesz;p
 
T 0

taasior

Użytkownik
no z angielskiego idealnie narazie ???? ???? ???? ???? z listeningu i readingu 35/35 wiec kolo 90% na pewno bedzie;D ???? ???? a polski tragedia ???? ???? ???? moze 30% wpadnie ????
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
jak przedstawic dobrze ta prace na ustny polski wspomagajac sie ramowym planem wypowiedzi, bo mozna z niego korzystac...
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
ja mam takie pytanie odnosnie anglika,
W zadaniu co trzeba bylo napisac te 4punkty,
i teraz mam pytanie..
Czy jak napisalem te 4pkt i przekazalem informacje tej osobie, ale zrobilem bledy
to czy dostane jakies 1-2pkt za to?
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Ja tez bym prosil o pomoc na temat moja prezentacja brzmi:Na podstawie zebranych materialow omow i ocen frazeologie dziennikarstwa sportowego,plan prezentacji juz mam i tekst tez parwie tylko chce dac do multimedialnej przyklady komentrzy pilki noznej,tenisa i snokera tylko jakos nie umie znalzezc jakios fajnych materiwalo wiem ze jest pare na youtubie ale oprocz tego chodzi mi glownie o to by pokazac jak emocjonuje sie komentator w pilca jak w tenisie a jak w snokerze no i oczywiscie komentarz musial by byc w jezyku polskim a i jeszcze jedno jak zrobic zeby pozniej szlo to zapisac do powerpain ale glwonie mi chodzi o jakies materialy komentarzy.Mam nadzieje ze pomozecie
 
B 0

bartekjaw

Użytkownik
jak przekazales informacje to masz 4 pkt
Napisalem ze jestem w szpitalu, kase zostawilem w kuchni, sklep otwieraja od 9, i napisalem ze ta kolezanka ma isc do sklepu.
a na koncu napisalem
See you letter Suzanne
XYZ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom