>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
wlasnie nie wiem po co oni robili poprawki w sierpniu, to jakas glupota ,
no chyba ze ktos nie chce isc na studia ale chce miec zdana mature ze wszystkich przedmiotow
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
ale podobno mozna tylko jeden przedmiot poprawic , bo jesli sie dwoch nie zdalo to trzeba czekac rok na poprawke matury
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ale tam się podniecacie :p Na studiach to dopiero są egzaminy xD Wiem , że tak każdy starszy mówi ale to jest prawda ;-) Tak czy inaczej powodzenia w dalszej części życzę Wam ...
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Tylko nie wejdz do sali z &quot;dzień dobry&quot; bo powiedzą &quot;do widzenia&quot; ???? Good Morning :p
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Ale tam się podniecacie :p Na studiach to dopiero są egzaminy xD Wiem , że tak każdy starszy mówi ale to jest prawda ;-) Tak czy inaczej powodzenia w dalszej części życzę Wam ...
na jakie studiach jestes?
 
massive 0

massive

Użytkownik
I jesteśmy po niemieckim pisemnym. List i krótka forma były bardzo proste,ale słuchanie i czytanie ze zrozumieniem to katastrofa. Pewnie nieliczni pisali niemca, ale ktoś sie tutaj napewo znajdzie;)
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
massive o czym tym mowisz wszytko bylo proste oprócz zadania na 8 pkt ktore bylo posrane tam tylko dwie odpowiedzi znalem reszta szczały
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
I jesteśmy po niemieckim pisemnym. List i krótka forma były bardzo proste,ale słuchanie i czytanie ze zrozumieniem to katastrofa. Pewnie nieliczni pisali niemca, ale ktoś sie tutaj napewo znajdzie;)
No faktycznie list i krótka forma były proste. Czytanie ze zrozumieniem było bardzo trudne. Słuchanie trochę mniej, ale też trudne.

Ogólnie próbna była o wiele prostsza.
 
massive 0

massive

Użytkownik
massive o czym tym mowisz wszytko bylo proste oprócz zadania na 8 pkt ktore bylo posrane tam tylko dwie odpowiedzi znalem reszta szczały

mówie co widziałem, a porównuje do tych próbnych które już pisałem. Próbne napisałem w granicach 70%, teraz jak będzie 50% to będzie dobrze.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
massive o czym tym mowisz wszytko bylo proste oprócz zadania na 8 pkt ktore bylo posrane tam tylko dwie odpowiedzi znalem reszta szczały
Dokladnie te 8 to ???? wypracowanie nawet nawet a sluchanka wedlug mnie :spokodfhgfh:
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
No faktycznie list i krótka forma były proste. Czytanie ze zrozumieniem było bardzo trudne. Słuchanie trochę mniej, ale też trudne.
Ogólnie próbna była o wiele prostsza.
Według mnie list i ta druga forma łatwe. Z czytania było jedno trudne zadanie a słuchanie to tak 50 na 50 ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
jogurt to jak juz wrocisz napisz z jakiego tematu wylosowałes pytania;p
zestaw 24
wycieczka do szwecji, jak sie tam dostalem, co robilem i co mi sie podobalo
kolega dostal prace - i jak dostal, opowiedziec o swojej i co robisz w niej
impreza w domu- podac argumenty na nie, i zmienic na pub i dlaczego tak
obrazek jakis stary dziad na kompie pokazywal wykresy babce

ogolnie dostalem 13 tylko ...
a dobrze mi sie rozmawialo i liczylem na wiecej, szkoda ze nie mowia na czym az tyle mi zabrali:-|
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
heh jacques ma swieta racje, tu mozna sie nauczyc i zaliczyc a na studiach jedno z drugim nie idzie w parze;p ty studiujesz jacques czy sie uczysz?? no ale nie psuje tematu w koncu to temat o maturze, powodzenia wszystkim
PS Polibuda ku.... jego mac, jak tu egzamin bez poprawki zdac hehe ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom