>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
o 15 beda..., czekamy az wejdzie filip i napisze ze sciagnal cala mature :p

cos zlego jest w tym ze udalo mu sie sciagnac na maturze , ja go za to podziwiam , swiadczy to o jego zaradnosci w zyciu
wiadomo ze kazdy kto ma szanse wyjasc sciagawke to z tego skorzysta i zacznie sciagac
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
ja pisałem rozszerzona gecie i powiem wam ze przed egzaminem bałem sie zeby nie bylo zadan na P i F oraz o rolnictwie, ale jak obejrzalem sobie arkusz to bylem zadowolony, zadania nie byly zle, problem mialem z zadaniem gdzie trzeba bylo wpisac gdzie wystepuja zloza miedzi i siarki, a reszta udalo mi sie napisac, troche poszczelałem troche picu i wszystko napisałem ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie moze mi ktos pomoc ; moja dziewczyna w przyszlym tygodniu bedzie miala ustengo polaka , tylko o to chodzi ze bedze wchodzic dopiero jako 15 wiec bedzie przed ostatnia i mam takie pytanie : o ktorej tak na oko zacznie sie jej egzami? ja jak zdawalem z polaka bylem 2 i czekalem pol godziny zanim wszedlem na egzamin, ale nie wiem o ktorej ona moze wchodzic ,
 
erka 1

erka

Użytkownik
Na kazda osobe jest przeznaczone 30 min i w kazdej szkole powinno byc wywieszone dokladnie o ktorej kazda osoba wchodzi. A jak nie ma wywieszki to dziwne:-D Ale jesli wiesz od ktorej to sie zaczyna to dodaj do tego 7,5 h i odejmij z tego gdzies z 15 min bo lepiej byc wczesniej bo czasami sie skraca czas itp..
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
a to nie ma podzielonej klasy na dwie grupy np albo trzy ? u mnie bylo podzielone i np pisalo ze pierwsza grupa nr 1-10 o 9 godzienie, druga grupa nr11-20 o 12 godzinie,i tak dalej, wtedy nie trzeba bylo czekac od samego rana.. a jak nie to pomnoz 14 osob X 20 min..
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
no wlasnie o to chodzi ze wywieszona jest tylko lista i nie ma podanej godziny o ktorej kto zaczyna:kwasny4565:
ale jesli mowisz ze kazdy ma swoje 30 minut to musi sobie policzyc i przyjsc na ta godzine o ktorej mniej wiecej zacznie
 
erka 1

erka

Użytkownik
Tzn ja mialem dokladnie podane ze np 16:30, lepiej bedzie zeby poszla sie dowiedziec w sekretariacie itp zeby pozniej nie bylo ze zle obliczyla itp:-D dobrze ze juz mam to za soba...:spokodfhgfh:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
cos zlego jest w tym ze udalo mu sie sciagnac na maturze , ja go za to podziwiam , swiadczy to o jego zaradnosci w zyciu
wiadomo ze kazdy kto ma szanse wyjasc sciagawke to z tego skorzysta i zacznie sciagac

nie ma to jak sciagac na egaminie ktory stwierdzi na jaki poziom sie przygotowales do egzaminu dojrzalosci, na papierku bedzie madrzejszy niz w rzeczywistosci =D, ja potepiam sciaganie na maturze bo to mija sie z celem.
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Jak już będzie po maturze z WOSu i Historii (nie wiem w ogóle kiedy jest) to prosiłbym o wklejenie tutaj zadań z tych przedmiotów, chce zobaczyć jakie pytania są i porównać do mojej swojego czasu.
Z góry dzięki.



 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dzisaj nie było za bardzo jak sciagac gosc z komisji był ostro cienty zreszta z poczatku lekki przypał bo nie chciał mi dac korzystac z mojego kalkulatora bo ponoc był zbyt zawansowany hahaha ale lekko pocisniety dał kalkulator jednak wczesniej z pokryki która nasywałem na kalkulator wypadło 6 sciag jak gosc go ogladał i tez była lekka jazda ale bez konsekfencji. Maturaka była dla mnie trudna i łątwa i trudna zalezy od zadan :kwasny4565: szkoda ze potraciłem po jednym punkcie chyba na 5-7 zadaniach bo wymieniłem np 2/3 odpowiedzi dobrze ale powyzej 50% powinno byc o ile powyzej ciezko okreslic jak bedzie wygladał klucz odpowiedz do zadan które trzeba było rozwiazac głównie z własnej wiedzy i pomysłu
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ty filip ale sciagi to dobre Ci podeslalem co ????
na nich mozna bylo spokojnie z 70 % napisac
Dokłądnie sporo mozna było napisac ale ja je ogolnie tez całe 2 razy przeczytałem i dzienki temu np napisałem jakie to sa rodzaje jezior ale strzeliłem kilka głupich bełdów np nie mogłem rozkminic tej bługari tak myślałem ze to chodzi o ten kraj na mapie ale niewiedziałem co to za kraj. Z tą stala tez było dobre z kad ja miałem wiedziec ze chodzi o Indie i Chiny ja napisałem Chiny i Korea. miałem tez problem z tymi procesami jedynie dobrze co napisałem to delta akumulacjia resta zle. Albo z pradami mam 2 dobrze a zle napisałem zamiast zimnego dałem ciepły ale i tak wyszło niezle ze jestem zadowolony z poczatku myslałem jak zobaczyłem arkusz ze bedzi trudniej ale nie wyszlo zle o gecie i angol jestem spokojny. Polski zadania zamkniete tez niezle zeby dali 7-10 za wypracowanie to zdam bo tylko chyba na to licze z Angol i Geci licze na wiecej niz z polaka. Macie gdzies jakis link gdzie pisza o zestawach z angoloa ustego bo w poniedziałek mam i cos mozna poczytac moze sie trafi szczesliwie
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
zerknijcie na zadanie 31 z gegry&lt;bylo za 2 pkt i moja dziewczyna napisla taka odpowiedz :
w pierszym: Ojcowski , karkonski (prawidlowa odp. Pieninski)
w drugim: Biebrzański , Słowiński (pr odp. Ujscie warty)

panowie jak sadzicie dostanie za to zadanie 1pkt czy tez zero?
osoba ktora wie na 100% niech odpowie!
 
L 0

lift

Użytkownik
Dzisaj nie było za bardzo jak sciagac gosc z komisji był ostro cienty zreszta z poczatku lekki przypał bo nie chciał mi dac korzystac z mojego kalkulatora bo ponoc był zbyt zawansowany hahaha ale lekko pocisniety dał kalkulator jednak wczesniej z pokryki która nasywałem na kalkulator wypadło 6 sciag jak gosc go ogladał i tez była lekka jazda ale bez konsekfencji. Maturaka była dla mnie trudna i łątwa i trudna zalezy od zadan :kwasny4565: szkoda ze potraciłem po jednym punkcie chyba na 5-7 zadaniach bo wymieniłem np 2/3 odpowiedzi dobrze ale powyzej 50% powinno byc o ile powyzej ciezko okreslic jak bedzie wygladał klucz odpowiedz do zadan które trzeba było rozwiazac głównie z własnej wiedzy i pomysłu
Dokłądnie sporo mozna było napisac ale ja je ogolnie tez całe 2 razy przeczytałem i dzienki temu np napisałem jakie to sa rodzaje jezior ale strzeliłem kilka głupich bełdów np nie mogłem rozkminic tej bługari tak myślałem ze to chodzi o ten kraj na mapie ale niewiedziałem co to za kraj. Z tą stala tez było dobre z kad ja miałem wiedziec ze chodzi o Indie i Chiny ja napisałem Chiny i Korea. miałem tez problem z tymi procesami jedynie dobrze co napisałem to delta akumulacjia resta zle. Albo z pradami mam 2 dobrze a zle napisałem zamiast zimnego dałem ciepły ale i tak wyszło niezle ze jestem zadowolony z poczatku myslałem jak zobaczyłem arkusz ze bedzi trudniej ale nie wyszlo zle o gecie i angol jestem spokojny. Polski zadania zamkniete tez niezle zeby dali 7-10 za wypracowanie to zdam bo tylko chyba na to licze z Angol i Geci licze na wiecej niz z polaka. Macie gdzies jakis link gdzie pisza o zestawach z angoloa ustego bo w poniedziałek mam i cos mozna poczytac moze sie trafi szczesliwie
kursywa - literówki
pogrubienie - błedy ortograficzne

To są wypociny tegorocznego maturzysty. Moim zdaniem ten kraj idzie ku wielkiej, czarnej dziurze z której ciężko będzie wyjść. Pomijam już wcześniejsze wypowiedzi Pana filip_r2. Skupiłem się tylko na tych dwóch bo one wystarczają by ukazać jak wyglądają niektórzy tegoroczni maturzysci.
Człowieku! Apeluje! Jesteś tu VIPEM, ludzie Cię szanują! Nie pisz więcej, długich wypowiedzi bo robisz z siebie błazna..
Nie chodzi tylko o błedy, ale o sposób pisania. Nie używasz wogóle przecinków, kropek jak na lekarstwo, polskie znaki to ty wogóle znasz? A w ogóle cały sens tej wypowiedzi jest komiczny, wręcz.. I jeszcze te ściągi na maturze, sześć kartek heheh.. Trzeba sobie było wziąść Encyklopedię Świata. Gdybym był na miejscu tego egzaminatora to byś wyleciał bez gadania.

Więcej nie napiszę, nie ma sensu, ale każdy widzi jak sytuacja wygląda.
Niech was nie zmyli moja data rejestracji, jako gość też można dużo zobaczyć.
P.S. Matury z Polaka jeśli nie masz dysleksji nie zdasz, chyba że ktoś pijany będzie Ci ją sprawdzał.... ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
zerknijcie na zadanie 31 z gegry&lt;bylo za 2 pkt i moja dziewczyna napisla taka odpowiedz :
w pierszym: Ojcowski , karkonski (prawidlowa odp. Pieninski)
w drugim: Biebrzański , Słowiński (pr odp. Ujscie warty)

panowie jak sadzicie dostanie za to zadanie 1pkt czy tez zero?
osoba ktora wie na 100% niech odpowie!
pomoze ktos?
moim zdaniem byla najlatwiejsza ze wszystkich nowych matur
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom