>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
zerknijcie na zadanie 31 z gegry&lt;bylo za 2 pkt i moja dziewczyna napisla taka odpowiedz :
w pierszym: Ojcowski , karkonski (prawidlowa odp. Pieninski)
w drugim: Biebrzański , Słowiński (pr odp. Ujscie warty)

panowie jak sadzicie dostanie za to zadanie 1pkt czy tez zero?
osoba ktora wie na 100% niech odpowie!
Nie. bo w obu podpunktach ma błąd.
Filip ogarnij sie ja pisalem rozszerzona matematyke i fizyke z kalkulatorem ktory przypominal liczydlo a ty masz pretensje ze nie zostales dopuszczony z takim na geografie gdzie wystarczy dlugopis i kartka papieru do twoich &quot;skomplikowanych&quot; obliczen
 
erka 1

erka

Użytkownik
pomoze ktos?
moim zdaniem byla najlatwiejsza ze wszystkich nowych matur
Mnie się wydaję, iż zawsze jeden punkt dostaje się za jedną linijkę. Więc tak jak piszesz, że ma tylko po jednym przykładzie w każdym to raczej zero punktów...Ale nie jestem pewien na 100 procent wiec nie powinienem pisac ale pisze:jezora:
 
B 0

betka142

Użytkownik
ustna
mhm mam dziwne pytanie ale po prostu nie wiem. Żeby zaliczyć ustny polski czy angielski ile trzeba mieć pkt???
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Nie. bo w obu podpunktach ma błąd.
Filip ogarnij sie ja pisalem rozszerzona matematyke i fizyke z kalkulatorem ktory przypominal liczydlo a ty masz pretensje ze nie zostales dopuszczony z takim na geografie gdzie wystarczy dlugopis i kartka papieru do twoich &quot;skomplikowanych&quot; obliczen
Hmmm niewiem o co ci chodzi z ta wypowiedzia. Ja tylko sie smiałem ze gosc mi nie chciał pozwolic wejsc z normalnym kalkulatorem w którym było jedyne co wiecej to wyciaganie pierwiastów i jakies mniej istotne funkcje. A to czy wystarczy kartka i długopis jest najmniej wazne ja wolałem wziasc kalkulator jak mogłem. Kalkulator był zwykły taki tylko miałem w domu a szukasz jakis dziwnych podtekstów. Które nie maja nic na celu.

kursywa - literówki
pogrubienie - błedy ortograficzne

To są wypociny tegorocznego maturzysty. Moim zdaniem ten kraj idzie ku wielkiej, czarnej dziurze z której ciężko będzie wyjść. Pomijam już wcześniejsze wypowiedzi Pana filip_r2. Skupiłem się tylko na tych dwóch bo one wystarczają by ukazać jak wyglądają niektórzy tegoroczni maturzysci.
Człowieku! Apeluje! Jesteś tu VIPEM, ludzie Cię szanują! Nie pisz więcej, długich wypowiedzi bo robisz z siebie błazna..
Nie chodzi tylko o błedy, ale o sposób pisania. Nie używasz wogóle przecinków, kropek jak na lekarstwo, polskie znaki to ty wogóle znasz? A w ogóle cały sens tej wypowiedzi jest komiczny, wręcz.. I jeszcze te ściągi na maturze, sześć kartek heheh.. Trzeba sobie było wziąść Encyklopedię Świata. Gdybym był na miejscu tego egzaminatora to byś wyleciał bez gadania.

Więcej nie napiszę, nie ma sensu, ale każdy widzi jak sytuacja wygląda.
Niech was nie zmyli moja data rejestracji, jako gość też można dużo zobaczyć.
P.S. Matury z Polaka jeśli nie masz dysleksji nie zdasz, chyba że ktoś pijany będzie Ci ją sprawdzał.... ????
Wiesz co daruj sobie takie wypowiedzi bo jestes zalowy. Polskie znaki człowieku ile ty masz lat 40 ? ja przktycznie nie uzywam ich bo mam takie przyzywczajenie z gg o ile wiesz co to jest gg inaczej jest jak pisze pisemna mature. A co do błedów ma dyslekcjie. Zresztą do nauki zawsze miałem lenia i tyle wolałem robic co innego niz sie uczyc troche tego załuje ale jestem zadowolony z tego co przezyłem byc moze w przeciwienstwie do ciebie bo nie znam cie. Pana Filip_r2 a co ci chodzi z takim zwrotem Pan ??? nie postarzasz mnie widze ze troszeczke ci brakuje luzu. Na szczescie nie jestes egzaminatorem a jak bys zabrał komus prace to swiadczy o tobie ze jestes baranem a ze ty mi w to nie wierzysz ze tak było to juz jest twoje zdanie i nie obchodzi mnie to ja na forum swoimi wypowiedziami nie chce komus imponowac bo to dla mnie nie ma sensu komu ma imponowac jak tu nikogo nie znam osobiscie ani raczej nie bede znal. Po zatym imponowac moge dziwczynie a nie userom z forum w wiekszosci meszczyzna a kto chce zabłysnac czyms takim przed kims jest idiotom. Po za tym sciaga miała wymiar 4x7 wiec to nie była kartka A4. A to ze wypowiedz była mało konstruktywna wynikał równierz z tego ze pisałem ją na szybko bez przemyslenia. Masz 0 postów i szukasz dziury w cały niewiem czy ty jestes polonista czy profesorem ale moja pani o polskiego ma wiecej luzu od ciebie wiec cos jest z toba nie tak. Człowieku apeluje nie pisz wiecej bo robisz z siebie sztywniaka i drewniaka. To tyle juz nie bede z toba wchodził w dalsza konwersacje bo to nie ma sensu
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Hmmm niewiem o co ci chodzi z ta wypowiedzia. Ja tylko sie smiałem ze gosc mi nie chciał pozwolic wejsc z normalnym kalkulatorem w którym było jedyne co wiecej to wyciaganie pierwiastów i jakies mniej istotne funkcje . A to czy wystarczy kartka i długopis jest najmniej wazne ja wolałem wziasc kalkulator jak mogłem. Kalkulator był zwykły taki tylko miałem w domu a szukasz jakis dziwnych podtekstów. Które nie maja nic na celu.
wlasnie te jak napisales mniej istotne fuknkcje uczynily ten kalkulator niezwyklym,:spokodfhgfh: wiesz Filipie jak sie czyta to trudno ocenic czy ktos sie smieje przy tym jak pisze czy tez ma fochy,aczkolwiek nie jestem za sciaganiem na maturze.⛔ Peace.....
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Ma ktos moze przykladowy zestaw z naglika ustnego (podstawa) z przykladowymi rozwiazeniem jak to ma wygladac itp?? Bardzo bym prosil o cos takiego bo jutro ustny a ja nawet nie wiem za bardzo co biega na nim ????
 
feever 5

feever

Użytkownik
Ma ktos moze przykladowy zestaw z naglika ustnego (podstawa) z przykladowymi rozwiazeniem jak to ma wygladac itp?? Bardzo bym prosil o cos takiego bo jutro ustny a ja nawet nie wiem za bardzo co biega na nim ????
to w szkole Cie nie przygotowywali?
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
hmm moze nie to ze nie nauczyli ale jakos nigdy nie mialem okazji zobaczyc takiej przykladowej odpowiedzi na 3 scenki i opisu obrazka takiego wzorca jakby czy cos
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Mnie na rozszerzenie choćby słowem nie wspomogli w szkole. Właściwie to nigdy nie miałem okazji przećwiczyć rozszerzenia ustnego. :p
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie wiecie moze czy biora pod uwage w rekrutacji na studia dzienne egzamin ustny z polskiego i angielskiego czy tylko licza sie matury pisemne?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
w wiekszosci zazwyczaj pisemne, chyba ze skladasz na jakis kieruneki zwiazne bardzo z polskim to tam i ustny
 
S 11

support75

Użytkownik
Filip, bardzo Cię lubie. Nic do Ciebie nie mam, ani do tego że robisz błedy - Twoja sprawa. Zastanawia mnie zawsze u takich ludzi jak Ty jedna rzecz, jak można &quot;chorowac&quot; i nie wiedziec na co ? Nie ma takiej choroby jak dyslekcja, jak już to dysleksja. Polega ona na &quot;trudności w nauce czytania i pisania&quot; jeśli się myle to popraw mnie.
Pozdrawiam serdecznie.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
mialem dzis polski ustny ;]
prezentacje zaczalem wczoraj i konczylem dzisiaj ;p 9/20 - w sumie chyba powinienem byc usatysfakcjonowany :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom