>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Marathonbet

bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Zasięg maratonu to cała Rosja + wiele krajów europejskich czy nawet światowych, i dla tych wszystkich klientów jak i dla buka z licencją w &quot;Curacao&quot; raczej nie będzie problemem ten konflikt, mimo osłabienia rosyjskiej waluty. To nie jest mała firma krzak, w końcu sponsorują Fulham, więc raczej nie ma co się bać.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Witam. Założyłem sobie konto w marathonbet i teraz chcę wpłacić pierwszy depozyt. Najbardziej pasowałoby mi skrill, ale nie mam takiej opcji dostępnej. Tylko karta płatnicza. Można temu jakoś zaradzić czy musi być karta?
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Waluta nie może być w pln, z tego co pamiętam. Poproś na czacie o zmianę na inną, to zajmuje kilka minut i wtedy masz z automatu odblokowanego Skrilla.
 
Z 2

zaqtab

Użytkownik
Witam.
Czy przy wybraniu waluty PLN jest opcja wpłaty tylko za pomocą karty lub click2pay?
I jakie metody wypłaty są?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Witam.
Czy przy wybraniu waluty PLN jest opcja wpłaty tylko za pomocą karty lub click2pay?
I jakie metody wypłaty są?
Tak

Milion metod jest przy użyciu innej waluty niż PLN, my mamy tylko kartę i click2pay(według mnie to najgorszy serwis tego typu..)
 
I 14

ice05

Użytkownik
wplacilem na marathon, dostalem 70 euro a z konta pobrano mi 302zł czyli kurs 4,31. potem wyplacilem 119 euro a dostalem 485zl czyli kurs 4,07.... Lipa.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie ,wiem,że temat był wałkowany ,ale moze ktoś mi pomoże.Nie mogę się zalogować w Marathonie!!!Moge tylko przez komórę,ale właśnie limit danych wyczerpałem...
 
R 0

raf007

Użytkownik
Witam,
Miesiąc temu dostałem limit na Marathonie..co prawda 4k złotych bez problemu mi wypłacili ale nie o tym mowa. Chciałbym zagrać na danych kolegi, który nawet mi sój dowód oosbisty użyczy jak będzie taka potrzeba. Walutę zmieniam na euro, zakładam pod to nowego maila i skrilla. Grał już ktoś z Was kiedyś tak? czy poznają mój uczynek po adesie IP/MAC, czy raczej będę spokojnie mógł tak grać?
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Jest jeszcze opcja wpłaty za pomocą kart Visa debit, credit i elektron. Ktoś wie czy takie karty można wyrobić w każdym banku ??. Czy kwota depozytu za pomocą takiej karty jest obciążona dodatkową opłatą ??
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam.mam kilka pytań odnośnie tego buka,czy warto tam grać single za stawki 50-100zł?
jaki jest minimalny przelew i czy można go dokonać zwykłym przelewem bankowym z neta?
Obserwuje kursy u tego buka i są naprawde dobre w porównani z innymi bukami,stąd moje zainteresowanie.z góry dzięki za odpowiedź
 
Do góry Bottom