>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Marathonbet sie skompromitował w moich oczach dzisiaj.
Tego kuponu jeszcze nie rozliczyli

Jak zaczalem na czacie stanowczo dopominac sie o rozlicznie to gosciu w koncu napisał mi takie coś

Dla nich oficjalny wynik to za mało. Główny bukmacher musi to zaakceptowac a według regulaminu maja na to 48 godzin. Żenada i kompromitacja
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 26

pioteer

Użytkownik
mam następujący problem: zagrałem w marathon przed meczem Nigeria - Tahiti kilka singli na pierwszy i ostatni korner w meczu dla Nigerii po kursie 3,60. błąd czy nie - to nie był zakład live, nie został zablokowany w żadnym momencie (na marginesie - sędzia okradł tahitańczyków z pierwszego rożnego, a i ostatniego byli blisko). zaraz po meczu rozliczono mi te zakłady jako wygrane i niczego się nie spodziewając wypłaciłem wszystkie moje środki (ponad 1000$)
dzisiaj wchodzę na konto, a tam... niecałe 200$ - zakłady na rogi rozliczono jako void i... wypłacono mi zwrot postawionych na nie stawek. pytanie - co teraz? czy mieli prawo unieważnić ten zakład? czy będą mnie teraz ścigać i ściągać kasę z moich kolejnych wpłat? proszę o poradę
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
mam następujący problem: zagrałem w marathon przed meczem Nigeria - Tahiti kilka singli na pierwszy i ostatni korner w meczu dla Nigerii po kursie 3,60. błąd czy nie - to nie był zakład live, nie został zablokowany w żadnym momencie (na marginesie - sędzia okradł tahitańczyków z pierwszego rożnego, a i ostatniego byli blisko). zaraz po meczu rozliczono mi te zakłady jako wygrane i niczego się nie spodziewając wypłaciłem wszystkie moje środki (ponad 1000$)

dzisiaj wchodzę na konto, a tam... niecałe 200$ - zakłady na rogi rozliczono jako void i... wypłacono mi zwrot postawionych na nie stawek. pytanie - co teraz? czy mieli prawo unieważnić ten zakład? czy będą mnie teraz ścigać i ściągać kasę z moich kolejnych wpłat? proszę o poradę
Kilku użytkowników forum miało podobną sytuację w marathonbet że mieli więcej kasy niż wpłacili ponieważ był jakiś błąd w związku z wpłatami metodą moneybookers. Sytuacja skończyła się tak że im konta poblokowali, prawdopodobnie tobie też zablokują jak wpłacisz jakieś pieniądze do nich to ci kasę wezmą. Miałem podobną sytuację w bah zakład źle rozliczony ja kasę wypłaciłem ujemny stan konta się pojawił napisałem do supportu i mi saldo z powrotem 0,00 zł się zrobiło ale ta kwota była niewielka -30zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Nie rozumiem kompletnie tej firmy. To jakieś maksymalne oszołomy. Zlimitowali mnie po 2 zakładach po 200zł gdzieś do od 4 do kilkaset zł w zależności od ligi. Ok były to surbety, przyznaję, ale od tego czasu zacząłem już grać normalnie stawkami jakieś 20zł bo zobaczyłem, że mają niezłe kursy. Prawie wszystko przegrałem - łącznie kilkaset zł. Prosiłem dwa razy na live chacie o zwiększenie limitów. Ostatni raz przedwczoraj. Dzisiaj patrzę, a tak mnie nagrodzili, że nie dość, że mi nic nie podnieśli to każdy zakład już niezależnie od ligi, nawet te najbardziej popularne mogę zagrać po 4,25zł czyli 1e. To jest kara za proszenie, bardzo grzeczne o podniesienie limitów !!!
Przestrzegam wszystkich - nie wpłacajcie za dużej kasy, bo jak tak zrobią nie wiem jak obrócicie w zakładach po 1e. Ja mam na szczęście 5zł tam.
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Niestety z marathonem coraz gorzej, nie można już dokładać na ten sam typ po 30 minutach, szybciej wyłapują dobrych graczy no i limitują do 0, przynajmniej ja tak miałem ostatnio 2 razy w krótkim czasie. Obserwator, Soltysiao ile już kont macie spalonych ???? ?
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Siemka mam problem z wejsciem na strone marathonu poprosu mi sie strona nie wczytuje czy to na kompie czy telefonie ktos wie o co moze chodzic jaki ban czy cos ?
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Nie rozumiem kompletnie tej firmy. To jakieś maksymalne oszołomy. Zlimitowali mnie po 2 zakładach po 200zł gdzieś do od 4 do kilkaset zł w zależności od ligi. Ok były to surbety, przyznaję, ale od tego czasu zacząłem już grać normalnie stawkami jakieś 20zł bo zobaczyłem, że mają niezłe kursy. Prawie wszystko przegrałem - łącznie kilkaset zł. Prosiłem dwa razy na live chacie o zwiększenie limitów. Ostatni raz przedwczoraj. Dzisiaj patrzę, a tak mnie nagrodzili, że nie dość, że mi nic nie podnieśli to każdy zakład już niezależnie od ligi, nawet te najbardziej popularne mogę zagrać po 4,25zł czyli 1e. To jest kara za proszenie, bardzo grzeczne o podniesienie limitów !!!
Przestrzegam wszystkich - nie wpłacajcie za dużej kasy, bo jak tak zrobią nie wiem jak obrócicie w zakładach po 1e. Ja mam na szczęście 5zł tam.
&quot; Ok były to surbety, przyznaję, &quot; - i na co liczyleś? jakby ciebie chcial ktos wykrecic to byl machnal reka? ehhh... swiadomie oszukuje i liczy na drapane... to niesamowite, z tego co czytam to ty juz chyba wszedzie masz limity, niedlugo w sklepie spozywczym dostaniesz.... ale mi humor poprawiles na dzis
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Podajcie jakies dane kontaktowe do marathonu mail nahlepiej do pomocy technicznej itp. Bo kurde kasa jest na koncie acstrona mi sie nie wczytuje dzieki
 
P 12

punisher1

Użytkownik
&quot; Ok były to surbety, przyznaję, &quot; - i na co liczyleś? jakby ciebie chcial ktos wykrecic to byl machnal reka? ehhh... swiadomie oszukuje i liczy na drapane... to niesamowite, z tego co czytam to ty juz chyba wszedzie masz limity, niedlugo w sklepie spozywczym dostaniesz.... ale mi humor poprawiles na dzis
surebety to nie oszukiwanie tylko arbitraż

także nie polecam marathonbet
-limitowanie konta
-kilkugodzinne rozliczanie zakładów live (czasami ponad 5-6 godzin, gdy większa stawka)
-fatalny support w j. angielskim (kopiuj wklej-na różne pytania ta sama odpowiedź)
-poza tym wiadomo, że ruskie polakowi nie da zarobić
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Niestety z marathonem coraz gorzej, nie można już dokładać na ten sam typ po 30 minutach, szybciej wyłapują dobrych graczy no i limitują do 0, przynajmniej ja tak miałem ostatnio 2 razy w krótkim czasie. Obserwator, Soltysiao ile już kont macie spalonych ???? ?
Ja też mam limit ZERO!!!Żenada!!!
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
surebety to nie oszukiwanie tylko arbitraż

także nie polecam marathonbet
-limitowanie konta
-kilkugodzinne rozliczanie zakładów live (czasami ponad 5-6 godzin, gdy większa stawka)
-fatalny support w j. angielskim (kopiuj wklej-na różne pytania ta sama odpowiedź)
-poza tym wiadomo, że ruskie polakowi nie da zarobić
to w takim razie czym bedzie swiadomy arbitraż?
 
P 12

punisher1

Użytkownik
to w takim razie czym bedzie swiadomy arbitraż?
w matematyce finansowej, strategia kupna/sprzedaży papierów wartościowych, walut, towarów i/lub finansowych instrumentów pochodnych w której istnieje dodatnie prawdopodobieństwo zysku bez ryzyka poniesienia strat. Modele wyceny instrumentów pochodnych najczęściej zakładają, że na dobrze rozwiniętych rynkach finansowych nie dochodzi do arbitrażu, a jeśli sytuacje arbitrażowe się zdarzają, to są one bardzo krótkotrwałe. To założenie jest również używane do dedukcji własności instrumentów pochodnych, które nie zależą od przyjętego modelu ich wyceny. Na przykład cena opcji kupna akcji w przyszłości po ustalonej cenie nie może przekraczać obecnej ceny akcji - jeżeliby tak nie było, to zaistniałaby możliwość arbitrażu, w którym sprzedający mógłby użyć część funduszy ze sprzedaży opcji na kupno akcji na wypadek gdyby kupujący wykorzystał opcję w przyszłości, a różnica pomiędzy ceną opcji a obecną ceną akcji stanowiłaby podstawę czystego zysku dla sprzedającego.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
w matematyce finansowej, strategia kupna/sprzedaży papierów wartościowych, walut, towarów i/lub finansowych instrumentów pochodnych w której istnieje dodatnie prawdopodobieństwo zysku bez ryzyka poniesienia strat. Modele wyceny instrumentów pochodnych najczęściej zakładają, że na dobrze rozwiniętych rynkach finansowych nie dochodzi do arbitrażu, a jeśli sytuacje arbitrażowe się zdarzają, to są one bardzo krótkotrwałe. To założenie jest również używane do dedukcji własności instrumentów pochodnych, które nie zależą od przyjętego modelu ich wyceny. Na przykład cena opcji kupna akcji w przyszłości po ustalonej cenie nie może przekraczać obecnej ceny akcji - jeżeliby tak nie było, to zaistniałaby możliwość arbitrażu, w którym sprzedający mógłby użyć część funduszy ze sprzedaży opcji na kupno akcji na wypadek gdyby kupujący wykorzystał opcję w przyszłości, a różnica pomiędzy ceną opcji a obecną ceną akcji stanowiłaby podstawę czystego zysku dla sprzedającego.
o własnie, dobrze napisane, &quot;w matematyce finansowej, strategia kupna/sprzedaży papierów wartościowych, walut, towarów i/lub finansowych instrumentów pochodnych w której istnieje dodatnie prawdopodobieństwo zysku bez ryzyka poniesienia strat. &quot;
ale w zakładach to zwykle kretactwo i oszustwo takie samo jak granie late betów czy pomylek....
 
kiler2 9

kiler2

Użytkownik
jeśli wpłacę tam sianko, coś ugram, dadzą limity, to potem mogę normalnie wypłacić ? czy robią problemy ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Prawda taka ze limituja szurbetowcow i maja racje. Dla graczy szanujacych ich i potrafiacych ograc( kazdego buka na swoj sposob sie da ) to czolowka. Wyplaty w 10sek co stawia ich chyba na 1 miejscu pod tym katem.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
&quot; Ok były to surbety, przyznaję, &quot; - i na co liczyleś? jakby ciebie chcial ktos wykrecic to byl machnal reka? ehhh... swiadomie oszukuje i liczy na drapane... to niesamowite, z tego co czytam to ty juz chyba wszedzie masz limity, niedlugo w sklepie spozywczym dostaniesz.... ale mi humor poprawiles na dzis
Ja surbety grałem bardzo cienko jak na surbety, raczej z ciekawości. Limitów nie mam wszędzie, tylko u 2 buków z czego to wcale nie jest dla mnie dotkliwe bo gram takimi stawkami, że mi to starcza, a przy okazji mam hamulec antyhazardowy ???? i zawsze cieszy mnie jak przegram, że gdyby nie limity to przegrałbym więcej. W zeszłym roku z okazji Euro przegrałem 10 tyś i starczy, jak mnie limitują, bez względu na przyczynę, to znaczy, że idę w dobrą stronę ???? U wielu buków nie mam w ogóle jeszcze konta. Co do samego stwierdzenia &quot;świadomie oszukuje&quot; to mógłbym Cię kolego za to podać do sądu, bo arbitraż jest legalny, czasochłonny i nie taki prosty i też można na nim stracić, wystarczy, że ktoś trzyma przez kilka godzin nie istniejące kursy, o czym ty najlepiej wiesz ???? I to nie jest żadne &quot;drapane&quot; jak nic u was w tym przemyśle hazardowym. Nie ma absolutnie w tym nic z oszukiwania, to tak jak bym kupił w Realu 100 puszek Coli po 1 zł i sprzedał w Tesco po 2zł. A co do Ciebie jak tak śledzisz moje posty, to ja mogę się odwdzięczyć i zapytać dla jakiego buka ty pracujesz, bo w każdej sytuacji ich bronisz. A co do samego Marathonu zagrałem 1 SŁOWNIE JEDEN zakład surbetowy i momentalnie mi dali limity. Potem już grałem normalnie bez żadnych surbetów i tylko dlatego, że poprosiłem 2 razy na czacie o podniesienie mnie za to ukarali. Oczywiście z perspektywy czasu żałuję tego pierwszego jednego surbetu, bo mają świetne kursy, ale nie mam gwarancji, że i tak by mi nie nałożyli za jakiś czas. Zawsze jednak dochodzę do jednego wniosku: ja swojej kasy nikomu na siłę nie będę wpychał...
 
Do góry Bottom