>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Marathonbet

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jak to jest w końcu z PLN ? Można mieć w złotówkach konto ? Przy rejestracji jest opcja wyboru polish zł, z czego się bardzo ucieszyłem, ale tu czytałem o jakiś problemach Jeśli chodzi o surebety to najlepsze rozwiązanie bo tak to dochodzi 2,42% w skrill za przewalutowanie.
Jak wybierzesz konto w PLN nie możesz dokonywać depozytów poprzez moneybookers musisz mieć konto w innej walucie ja mam w euro i mogę robić wpłaty i wypłaty moneybookers oraz neteller.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Kartą za pewne można ale jak już konto w PLN założyłeś poproś support aby ci walutę zmienili na euro i będziesz miał możliwość wpłaty mb.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kartą za pewne można ale jak już konto w PLN załorzyłeś poproś support aby ci walutę zmienili na euro i będziesz miał możliwość wpłaty mb.
Ja nie rozumiem dlaczego jest taki szał na MB. Pobierają od każdej wypłaty prowizję ok 7,52zł, ale przede wszystkim mam dotąd wszystkich buków z polską walutą więc na co mi inni z EURO. Przecież za przewalutowanie MB pobiera 2,49%. Jak potrzebuję tego buka głównie do surebetów i czasami normalnej gry.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja nie rozumiem dlaczego jest taki szał na MB. Pobierają od każdej wypłaty prowizję ok 7,52zł, ale przede wszystkim mam dotąd wszystkich buków z polską walutą więc na co mi inni z EURO. Przecież za przewalutowanie MB pobiera 2,49%. Jak potrzebuję tego buka głównie do surebetów i czasami normalnej gry.
Za długo u nich surebetów nie pograsz ponieważ nakładają limity. Ale zakłady live według mnie mają dobre dzięki niskiej marży.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Krótka historia w Maratonie: Pierwszy zakład za ok 40 zł, Drugi zakład za ok 50zł, Trzeci zakład za 450zł (zakłady w ciągu 12 godzin) - piłka nożna ligi norweska i rosyjska premier. Grałem tu surebety. Po tym na prawie wszystko mam limity na ok 5-10zł. Średnio na 90% wszystkich dostępnych zakładów mogę postawić 5zł od wyścigów konnych począwszy, a na Bundeslidze skończywszy. Po postawieniu łącznie ok 600zł zlimitowali mnie do 5zł. W żadnym innym buku mnie jeszcze dotąd to nie spotkało. TRAGEDIA
 
X 0

xradmorx

Użytkownik
mam konto w pln i moge wplacic tylko przez vise, a gdzie mastercard? nawet kredytowa musi byc visa, jak tu wplacic? przeciez nei bede zakladal konta w banku z karta visy :|
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Buk pod względem, oferty, kursów i wypłat naprawdę chylę czoła, ale to co wyrabiają z weryfikacją konta to jakiś prymitywny żart. Konto mam zawieszone od około 1,5 tygodnia, chcieli dokumenty, wysłałem jeszcze tego samego dnia wszystko co potrzebne, od tej chwili cisza, nikt nic nie wie. Rozmawiam na czacie chłopaczek mówi że sprawa w toku... No to już dla mnie lekka kpina, żeby przez 1,5 tygodnia nie móc zweryfikować dokumentów itp. Pod tym względem ???? dla tego buka.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Bukmacher sporo kursów ma o wiele lepszych niż pinnacle sports np under over ilość gemów w tenisie marża tylko 1,5%
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Buk pod względem, oferty, kursów i wypłat naprawdę chylę czoła, ale to co wyrabiają z weryfikacją konta to jakiś prymitywny żart. Konto mam zawieszone od około 1,5 tygodnia, chcieli dokumenty, wysłałem jeszcze tego samego dnia wszystko co potrzebne, od tej chwili cisza, nikt nic nie wie. Rozmawiam na czacie chłopaczek mówi że sprawa w toku... No to już dla mnie lekka kpina, żeby przez 1,5 tygodnia nie móc zweryfikować dokumentów itp. Pod tym względem ???? dla tego buka.
Postrasz ich IBAS, mi odblokowali od razu :cool:
 
M 0

marceli

Użytkownik
Nie musisz nikogo niczym straszyc, ostatnio prowadza taka tajemnicza weryfikacje.
U mnie bylo podobnie, na live chat niewiele sie dowiedzialem.
Rzekomo bylo prowadzone inwestigation etc.
Tylko powod nieznany nikomu.
Po ok 2 tygodniach konto zostalo odblokowane jak gdyby nigdy nic.
Buk ma w regulaminie zastrzezone prawo do czasowego lub stalego zablokowania konta bez podania powodu.
W tym przypadku jest to tymczasowe.
W momencie gdy mi to zrobili bylem po sporej wtopie i z groszami na koncie.
Dlatego mnie ten fakt zainteresowal, bo rozumiem, ze ktos skubnal buka, ale po grubej przegranej?
Gosc na livechat powiedzial ze to dosc powszechne i ze oni na wysylane zapytania do odpowiedniego dzialu otrzymuja wymijajaca odpowiedz w stylu &quot;Prosze czekac - sledztwo w toku&quot; ????
Zapomnialem zaznaczyc ze konto u nich mam juz od kilku lat, zweryfikowane itp
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
ja tez ostatnio mialem sytuacje z weryfikacja choc robilem juz troche wyplat i wplat no i nagle poprosili o jakies skany i trwalo to lacznie kolo 1 dnia
dobrze ze nie musialem kasy obracac tylko to co wplacilem wyplacilem
 
L 147

luminat

Użytkownik
Na początku kwietnia mieli buga, i ja np. wypłaciłem od nich ok 200e, które zostały przypadkowo dopisane do mojego konta, może dlatego prowadzą te wyrywkowe kontrole? Ja do nich już więcej nie wpłacę, bo jestem na &quot;czarnej liście&quot; i zablokują mi konto jak dokonam jakiegoś depozytu. Miałem już zablokowane konto po tym incydencie, ale później mi odblokowali... pewnie czekają na pieniądze ;)
 
firer 886

firer

Użytkownik
Mam pytanie, działa komuś poprawnie strona Marathonu na smartfonie? u mnie ładuje się tylko górna jej częsc i nie da się jej przewinać
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Mam pytanie, działa komuś poprawnie strona Marathonu na smartfonie? u mnie ładuje się tylko górna jej częsc i nie da się jej przewinać
U mnie tylko czasami tak jest, co nie zmienia faktu, że strona działa źle. Wielka szkoda, że nie mają mobile.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mam pytanie, działa komuś poprawnie strona Marathonu na smartfonie? u mnie ładuje się tylko górna jej częsc i nie da się jej przewinać
Mi strona jak najbardziej działa poprawnie nawet się logowałem i zakłądy stawiałem. To jak działa strona zależy od tego jakiego ma się smartfona oraz jakie jest połączenie 3g wi fi wielkość ekranu. Strona nie bardzo rozbudowana i nie zawiera niepotrzebnych elementów przez co szybko na telefonie się ładuje niekiedy występuje u mnie problem z przewijaniem w dół.
 
Do góry Bottom