>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

J 18

_jarl_

Użytkownik
ja gram od 40 do 100 euro i limitow nie mam Głownie gram NBA, kosz europejski ,ręczną i siatke , kopanej nie gram prawie nigdy
Ja grałem za jeszcze niższe stawki, może dlatego mam teraz tak niskie limity ????
NBA to rozumiem, ale na ręczną czy siatkę to mi się wydaje że na świeżym koncie limity są na granicy 40 euro.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Buk świetny, wg mnie ma jedna wade ktora mnie denerwuje a mianowicie grafike, nie chodzi o to ze jest prosta, bo to w grze nie ma znaczenia, tylko o to ze powinien być tryb Dzień/Noc czyli poprostu mozesz właczyć ciemne tło lub jasne nic wiecej, bo jak sie pozno siedzi i sporo czasu na buku spedza to wali po oczach.

Piszcie do nich o tym to moze to zmienia.
Pozdr
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Gram u tego buka od 4lat kursy jakie oferują są znakomite (kursy lepsze niż pinnacle!) ! limity mają bardzo wysokie po kilka tyś € wypłaty błyskawiczne najszybsze na rynku.Polecam
......
✅ ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
powiedzcie mi w opcjach wpłaty mam tylko przelew bankowy i mb a na dole strony pisze że akceptują nettelera walutę konta mam euro, czy w innych walutach są inne możliwości wpłaty oraz czy można zmienić walutę.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Jaki jest powód tego, że nie można grać w złotówkach robiąc depozyt przez Skrill? Dla mnie to całkowicie niezrozumiałe. Gram tam bardzo rzadko, bo nie ma sensu płacić za każdym razem za przewalutowanie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
jak mama wplacic pieniadze z Inteligo na marathona bo zupelnie teraz nie wiem jak to zrobic moglby mi ktos to wytlumaczyc?
najlepiej to wpłacać na marathonbet przez moneybookers pod warunkiem że ma się konto w innej walucie niż PLN ponieważ konto w PLN ponoć nie ma tej opcji wpłaty
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
W nocy wpłacałem kasę, zagrałem kilka zakładów (część nawet na jutro jeszcze postawione, część wygranych i 1 przegrany). Zleciłem za część wygranej wypłatę, poprosili mnie o dokumenty więc wysłałem skan dowodu i rachunku bankowego - OK, zaakceptowali i zweryfikowali mi konto. Dziś wchodzę po południu zobaczyć czy kasa wypłacona (na Moneybookers zlecałem) a tu informacja, że konto zostało zawieszone. Piszę do nich na maila o co chodzi i dostałem tylko informację
Thank you for contacting Marathonbet Customer Services.
We are aware that we currently have some issues which are being worked on by
our IT and payments departments. We apologise for the inconvenience and hope to
have this resolved as soon as we can.
If there is anything else I can help you with, please let me know.
I od 2,5 godziny bez zmian na koncie nie mogę się zalogować. Czy ktoś miał podobną sytuację? Gdyby to było parę € to spokojnie bym czekał ale suma jak dla mnie jest bardzo duża i sytuacja bardzo mnie niepokoi. Jeśli ktoś ma/miał tutaj podobną sytuację to prosiłbym o informację/wskazówki czy mogę coś dalej z tym zrobić.
 
M 5

monray03

Użytkownik
Jeśli ktoś ma/miał tutaj podobną sytuację to prosiłbym o informację/wskazówki czy mogę coś dalej z tym zrobić.
Tak się składa, że wpłaciłem kasę dzisiaj na marathona, postawiłem 3 kupony i mi konto zawiesili, napisałem do nich 30 min, temu i jeszcze nie odpisali, konto miałem weryfikowane już dawno, zawsze wpłacałem i wypłacałem kasę bez problemu aż do dzisiaj...
 
leo83 0

leo83

Użytkownik
Też mam zawieszone konto. Oni wczoraj mieli jakieś cyrki z systemem. Zrobiłem sobie tygodniową przerwę i wczoraj wpłaciłem 10 Euro żeby coś postawić na LE. Postawiłem za wszystko, klikam na ofertę żeby coś sprawdzić i na koncie 6 Euro, klikam ponownie a na koncie 25 Euro, klik i 39 Euro, klik i 55 Euro. ???? I na tych 55 Euro się zatrzymało. ???? Zleciłem wypłatę i jak to w marathonie, kasa zaraz na mb.
Nie mieliście takich cyrków? Podejrzewam, że to jest powodem zawieszeń.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Też mam zawieszone konto. Oni wczoraj mieli jakieś cyrki z systemem. Zrobiłem sobie tygodniową przerwę i wczoraj wpłaciłem 10 Euro żeby coś postawić na LE. Postawiłem za wszystko, klikam na ofertę żeby coś sprawdzić i na koncie 6 Euro, klikam ponownie a na koncie 25 Euro, klik i 39 Euro, klik i 55 Euro. ???? I na tych 55 Euro się zatrzymało. ???? Zleciłem wypłatę i jak to w marathonie, kasa zaraz na mb.
Nie mieliście takich cyrków? Podejrzewam, że to jest powodem zawieszeń.
No ja właśnie miałem podobnie i też zleciłem w nocy od razu wypłatę jednak nie doszła do mnie bo konto zawieszone. Ciekawe jak to rozstrzygną. Jak nie zaliczą kuponów to liczę, że chociaż zwrócą kasę, którą im wpłaciłem...
 
M 5

monray03

Użytkownik
Mi zawiesili konto chociaż system już nie świrował, przynajmniej nie zauważyłem, pewnie mi odwieszą za jakiś czas, bo ja grałem tylko za swoją kasę i nic nie wypłacałem. No to grubo panowie jak w systemie się coś popieprzyło a Wy kasę z tego wypłacaliście. Generalnie na moje, to kont Wam nie odwieszą pewnie za takie akcje...
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Ale to był ich błąd a nie nasze kombinowanie. Kasa automatycznie sama się dodawała co jakieś 10sekund. Przykładowo wpłacone 100€ i za 10 sek stan konta 200€, kolejne 10 sek = 300 € i tak doszło do 1000 €... Niech odejmą kasę i pozostawią to co wpłacał każdy chociaż. Dlaczego użytkownicy mają odpowiadać za ich błędy w systemie czy coś podobnego?!
 
M 5

monray03

Użytkownik
Ale to był ich błąd a nie nasze kombinowanie. Kasa automatycznie sama się dodawała co jakieś 10sekund. Przykładowo wpłacone 100€ i za 10 sek stan konta 200€, kolejne 10 sek = 300 € i tak doszło do 1000 €... Niech odejmą kasę i pozostawią to co wpłacał każdy chociaż. Dlaczego użytkownicy mają odpowiadać za ich błędy w systemie czy coś podobnego?!
Rozumie, rozumiem. Sam nie wiem jakbym zareagował, na pewno z początku bym zacierał ręce... Ale z drugiej strony jak kasjerka w sklepie się pomyli i źle wyda zamiast 20 złotych 100 złotych, to brać czy zwracać uwagę? Z tego co domniemam postawiłeś za kasę z powietrza a to trochę nie działa na Twoją korzyść, to tak jakby po chwili wrócić z tą stówą i próbować coś kupić, a wtedy kasjerka zwraca uwagę, że źle wydała, a my świecimy oczami i mówimy, że przecież to nie nasza wina i jak chce to niech odda nam 20 zł, prawidłowej reszty a my oddamy 100 zł.:grin: Może odblokują Ci konto i zostawią to co wpłaciłeś ale kolega wyżej, który wypłacił już sobie tam nie pogra (ale on o tym dobrze wie)
 
nas 78

nas

Użytkownik
Ja mam konto zawieszone od dwóch dni - napisali, że standardowy przegląd konta.
Trwa to już jak już wsponiałem drugi dzien i troche mnie to irytuje bo zdeponowałem czterocyfrową kwote...
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Czy ktoś dostał jakąś odpowiedź od Marathonu odnośnie tych poblokowanych kont? Może komuś już przywrócili konto do &#39;normalności&#39;?
 
Do góry Bottom