>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Litex Łowecz - Wisła Kraków 26.07.2011 (III Runda)

Status
Zamknięty.
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Nie wiem jakim cudem Wisełka ten mecz wygrała... Bułgarzy wjeżdżali w naszą obronę jak w masło i to właśnie defensywa jest najsłabszą formacją. Z takimi środkowymi jak Chavez i Jaliens to my LM nie zwojujemy. Diaz też często dał się nawijać, plus dla Lameya za bramę. W ataku to znowu Iliev i Melikson szarpali, ale nie wyglądało to jakoś nadzwyczajnie. W ogóle Wisła wyprowadziła chyba ze 3 dobre kontry, ale zwycięzców ponoć się nie sądzi, więc już siedzę cicho. Litex ten mecz przyfrajerzył, bo mieć taką przewagę w sytuacjach i przegrać, to inaczej tego nazwać nie można.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
że pozwala na więcej obrońcy
Pozwala na więcej obrońcy chodziło mi o to, że bardziej chroni broniącego w swoim polu karnym i pozwala mu na twardą obronę. A w tej sytuacji jednak napastnik powalił obrońcę. Tak mi się to logicznie złożyło z decyzji sędziego w całym meczu. Nie wiem do końca czy jest taka interpretacja przepisów ale przy okazji zapytam znajomego obserwatora sędziów.
 
duda 380

duda

Użytkownik
W ogóle Wisła wyprowadziła chyba ze 3 dobre kontry
Litex ten mecz przyfrajerzył, bo mieć taką przewagę w sytuacjach i przegrać, to inaczej tego nazwać nie można.
To chyba oglądaliśmy inny mecz. Jak możesz pisać że Wisła wyprowadziła 3 dobre kontry? Co prawda było mnóstwo chaosu na boisku, ale i jedna i druga drużyna nie wyróżniała się szczególnie na tle przeciwnika, jedynie poszczególne formacje.
Ofensywa Wisły jest naprawdę potężna (Genkov bez formy jak narazie, nie przekonał mnie swoją postawą), jednak obrona jest dziurawa jak ser...
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
Najlepszy mecz w europejskich pucharach Wisły jaki oglądałem odkąd pamiętam . Emocje do końca . Dobra otwarta gra Wisły . Zwycięstwo na wyjeździe .
4 runda jest pewna i myślę ,że z dobrym losowaniem jesteśmy w stanie w końcu po tylu latach zobaczyć Polską drużynę w fazie grupowej .
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tu widzę trochę nieścisłości. Jeżeli sędzie po nieuznaniu karnego dla Wisły zaczął pozwalać na więcej, to w takim przypadku bramka pod koniec meczu dla Bułgarów powinna zostać uznana. Chyba, że to ja jakoś źle zrozumiałem Twoja wypowiedź.
Sędzia w tym meczu miał ciężkie zadanie, spotkanie było szybkie, ostre i chaotyczne, sam w pewnym sensie dostosował się do tego klimatu.
Litex grał bardzo ostro, nikt się tam nie patyczkował i wchodził nogą na całego bez reakcji sędziego, z drugiej strony przerywał grę w sytuacjach pojedynku kontaktowego czy wyraźnej walki o piłkę
To że momentami ,,pozwalać na więcej,, tak jak to piszesz, nie znaczy że mógł sobie pozwolić na to by gracz ofensywny wieszał się na plecach ostatniego obrońcy w sytuacji podbramkowej (ile jest takich sytuacji przy kornerach gdzie piłka nawet nie dolatuje do adresata i już słyszymy gwizdek?
Bramkarz gdy wykopuję piłkę i skacze do nich dwóch zawodników sędziowie bardzo często przerywają grę z powodu oparcia łokciem na przeciwniku w powietrzu, jak nawet przy samym wyskoku, skoro takie sytuacje gwiżdże się na środku boiska, to nie wiem czego oczekujesz w sytuacji podbramkowej, metr od bramki.
Generalnie nie zdziwiłbym się gdyby sędzia puścił bramkę, na szczęście miał głowę na karku w tym momencie.
A to co wpadło i zostało zaliczone to jest 1-2 dla nas.
Litex przyjedzie do Krakowa mając w głowie tą samą Wisłę co w Bułgarii grając z tym samym animuszem to się z deczka zdziwią.
==========================
e:
Zapomniałem przytoczyć nazwisko Lamey, który był obiektem kpin dla niektórych użytkowników.
Drugi wyazd, drugi gol i nie wiem czy jakaś asysta w meczu u siebie jako obrońca całkiem nieźle sobie radzi a z meczu na mecz wygląda coraz lepiej.Teraz czekamy na występ gwiazdy z Łazienkowskiej.
http://www.youtube.com/watch?v=6UdfJpduyXU
http://www.youtube.com/watch?v=RWEVZA010iE
 
N 2

ney

Użytkownik
Cieszę się z bardzo szczęśliwej wygranej Wisły w pierwszym meczu z Litexem. Spodziewałem się twardej gry obronnej i ataków z kontry z myślą o wywiezieniu remisu z Bułgarii i rozstrzygnięciu rywalizacji na swoim obiekcie. Okazało się jednak iż trener Maaskant ustawił zespół bardziej ofensywnie i wywiózł wynik 2:1. Moja opcja under 2.5 gola zatem się nie sprawdziła, ale dobrze że Wisła wygrała.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Jovanić - zaskoczył mnie, całkiem dobrze grał, choć tam strzał z za połowy mógł zakończyć się bramką, ale jak na niego to i tak nieźle.
Środek obrony - naprawdę dobrze grali, Litex nie mógł przeprowadzić akcji środkiem a do tego wszystkie górne piłki były kasowane przez Jaliensa i Chaveza
Lamey - mnie zaskakuje, można powiedzieć że na wyjazdach to jest groźny gracz, ze Skonto też bramka po jego dograniu. Litex przez jego stronę nie tworzył zagrożenia.
Diaz - może to brak ogrania ale wyglądał fatalnie, ok ten Tom niezły drybling ma ale on jechał Diaza jak chciał, za każdym razem, wyglądało to jak mecz w Poznaniu: Lech vs Juve, tam Krasic też jechał niemiłosiernie Henriqueza, tyle że jednak nie ma co porównywać Toma do Krasica, oczywiście Melikson też tu nie pomagał ale Maaskant właśnie dlatego kazał Wilkowi wspierać Diaza, dużo fauli, dla mnie zawodnik który nie powinien wyjść w rewanżu na boisko.
Sobolewsi + Wilk - świetnie obaj zagrali, twardo i pewnie, Wilk miał trochę trudniejsze zadanie bo musiał jeszcze Diaza wspierać. Brakowało włączania się któregoś z nich do ofensywy ale to raczej był pomysł Maaskanta.
Nunez - do puki miał siły to grał świetnie, widać że nie jest gotowy na cały mecz ale widać że jest to dobry gracz a gdy będzie w 100% dyspozycji to Wisła będzie miała z niego pożytek.
Melikson - nie grał na środku pomocy (gdzie moim zdaniem gra lepiej niż na skrzydle) ale mimo to gdy on dostawał piłkę to było wiadomo że coś szarpnie i piłki głupio nie straci, bramkę strzelił na 2:1 bardzo ważną, mecz nie był w jego wykonaniu genialny ale zagrał dobre zawodny.
Iliev - trochę słabiej niż ze Skonto ale to chyba dlatego że nie grał z Maorem blisko siebie, widać że dobrze się rozumieją i potrafią zrobić genialną akcje.
Genkov - zawodnik do wymiany, w tych 3 meczach eliminacji, nie zrobił nic, nie wiem czy miał ze 2 strzały.
Podsumowując cały mecz to muszę przyznać że Maaskant dobrze pomyślał, nie chciał rzucać się na rywala, liczył na kontry i to się sprawdziło, mecz w Krakowie będzie wyglądał inaczej.
No i takie moje marzenie. Niech od pierwszych minut zagra nareszcie Biton! gorzej od Genkova i tak zagrać się nie da więc co najwyżej wniesie tyle samo co Genkov.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Wy chyba oglądacie inne mecze ... może puścili na otwartym sparing ????
Wisła na boisku nie istniała !!! Litex zamykał całą Wisłe na ich połowie a wy tu mówicie o równym meczu eh ... Liteks w ilości strzałów , sytuacji no i setek mógł spokojnie wygrać wysoko , ale tam wykończenia mieli na poziomie napastników smudy ????
Jak na taki zespół to TOM oraz BERBERATOV czy jakos tak wyróżniali się dość znacząco jakby Litex przeszedł Wisłę to długo tam nie pograją . Z Wisły to wyróżnić można Melliksona który robił różnice i ... to tyle .
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jovanić - zaskoczył mnie, całkiem dobrze grał, choć tam strzał z za połowy mógł zakończyć się bramką, ale jak na niego to i tak nieźle.
Gra na przedpolu w jego wykonaniu jest niestety totalną klapą, podkreślił to wczoraj kilkukrotnie.
Szczęśliwie że akcje ofensywne Litexu to strzały z dystansu, stałe fragmenty i akcje skrzydłami.Gdyby Litexowi udało się wyprowadza prostopadłe pdania na powiedzmy szybkiego Tom&#39;a Jovanic nie wiedział by za bardzo co zrobić.Chaves z Jaliensem dobrze asekurowali tą cześć boiska i nie dochodziło do takich sytuacji, jednak z bardziej cwańszym rywalem będzie osłabieniem
Wy chyba oglądacie inne mecze ... może puścili na otwartym sparing ????
Wisła na boisku nie istniała !!! Litex zamykał całą Wisłe na ich połowie a wy tu mówicie o równym meczu eh ... Liteks w ilości strzałów , sytuacji no i setek mógł spokojnie wygrać wysoko , ale tam wykończenia mieli na poziomie napastników smudy ????
Jak na taki zespół to TOM oraz BERBERATOV czy jakos tak wyróżniali się dość znacząco jakby Litex przeszedł Wisłę to długo tam nie pograją . Z Wisły to wyróżnić można Melliksona który robił różnice i ... to tyle .
Grając w Lidze w Bytomiu, Gdańsku czy gdzieś indziej też w takim razie nie istnieje, jednak trzeba rozróżniać pewne rzeczy od gry w PES-a ????
A jak ty nie widzisz pracy Sobola. Ilieva czy Lameya to nie ma o czym dyskutować.
To że ci Litex wyglądał bardziej kreatywnie to standard nawet na wyjazdach w naszej ekstraklasie.
Nie wiem czy zauważyłeś ale Litex tak zamknął Wisłę że był zmuszany do strzałów z daleka lub akcjami z lewej strony boiska które były gaszone.Wisła jakoś potrafiła wyprowadzać kontrataki i kryła przeciwnika wyżej niż od własnej połowy, a to że trochę szczęścia w tym meczu było to osobny temat.Jak Lech zdobywał majstra po golu Jopa, czy Wisła odpadła z Levadią to nikt o tym nie pisał, był wstyd i żenada mimo że z gry to Wisła nie trafiała z 15 setek z bliskiej odległości (zwłaszcza w rewanżu).Wystarczy że w meczu będzie trochę szczęścia na naszą korzyść i malkontentów nie brakuje, bo przecież jak nie ma ideału to wszystko jest do dupy.
Wisła była bardziej skuteczna w obu formacjach i wygrała ten mecz, czy Litex zasłużył na porażkę? Pewnie nie, taki jest sport.Z Wisłą w tym meczu było to czego jej brakowało od wielu wielu lat, a mianowicie szczęście i jest to pozytywny aspekt który wpłynie na drużynę.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Tobie to nie dogodzi :grin: A gdyby Wisła na boisku istniała przez 90 minut a była tak nieskuteczna i nieporadna jak Liteks i przegrała mecz 2-1 byłbys zadowolony????
Nie chodzi mi żeby istniała przez cały mecz bo z tymi piłkarzami się nie da , ale jak można dać się zamknąć gdzies na 30min w trakcie całego meczu na własnej połowie ?
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Tak przeglądnąłem forum i jako jeden z nielicznych chyba gram dość grubo na awans Wisły za 1.72 na Unibet.
Proszę was, o czym wy mówicie, Litex Łowecz, Bułgarski zespół, kim on ma Polaków straszyć, no kim. Zapomnijmy już o Levadiach, Karabachach. Maaskant jak ktoś już tu wspominał to bardzo inteligentny trener i na pewno odpowiednio zmotywuje swoich zawodników do korzystnego rezultatu w dwu meczu. Chociaż sami piłkarze wiedzą o co grają, wyeliminowanie Litexu to jest już minimum gra w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Ja osobiście należę do tej &quot;drugiej grupy&quot; czyli nie uważam że ta Wisła jest najsłabszym Mistrzem w historii klubu. Tacy piłkarze jak Iliev, Genkov, Melikson pociągnął tą Wisłę do kolejnej rundy. Bo ja się pytam jak my się obawiamy Litexu Łowecz to co będzie w ewentualnej kolejnej rundzie jak trafimy na Glasgow, Benfice, FC Kopenhage. Nie rozumiem tej ostrożności w słowa w awans Wiślaków.
Nie miałem za bardzo czasu wczoraj to odpowiem dziś choć już po fakcie.
Przeglądalem już od niedzieli różne fora i tam ludzie strasznie się pompowali na awans Litexu, co to nie za ekipa itd.
A Ty masz rację - kim ona miala niby odebrać awans Wiśle? Tego awansu jeszcze oczywiście nie ma ale jest na wyciągnięcie dłoni. Wisła źle to rozegrała w I połowie - potrzeba było zrobić jak w II czyli więcej utrzymywać się przy piłce, mocniej naciskać a nie tylko wszystko przyjmować na własnym polu karnym badź w jego obrębie.
Teraz wiem - może ktoś mi zarzuci, że po meczu się mądrzę ale nie mam tego na celu.
Sam zagrałem na awans Wiślaków po 1.90 na dowód czego mogę wrzucić screen.

Panowie, odrzućcie często wasze gusta kibicowskie - gra drużyna z naszego kraju to trzeba jej kibicować. Takie jest moje zdanie ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wczoraj Wiślacy mieli naprawdę sporo szczęścia bo trzeba przyznać, że na dobrą sprawę powinni ten mecz przegrać i to wysoko. Nie sądziłem, że Litex będzie tak wyraźnie lepszy od Mistrzów Polski. Nie mieli większych problemów z stwarzaniem sytuacji do zdobycia gola. Tutaj niestety kolejny raz nalezy podkreślić słabą postawę obrony (z wyjątkiem Lameya). Do tego kontuzja Pareiki, co dodatkowo osłabiło tę linię ( w pierwszej połowie zdarzały się nieporozumienia na linii Jovanic - Diaz ). Należy mieć tylko nadzieję, że bardziej nad tą formacją popracuje trener.
Z przodu gra wyglądała lepiej. Zawodnicy byli przygotowani na kontry i to przyniosło efekt. Szkoda, że trener Maaskant nie uczulił pomocników by starali się częściej grać prostopadłe piłki. W niektórych sytuacjach aż o takowe się prosiło. Ogólnie dość chaotyczne spotkanie jednak zakończone szczęśliwym zwycięstwem Wisły. Myślę, że w rewanżu Biała Gwiazda powinna zagrać agresywnym pressingiem ponieważ wtedy zawodnicy Litexu się gubią.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie do końca sie zgodze. Mecz z góry można było założyc, że tak będzie wyglądać. Wisła cofnięta, schowana głęboko inna sprawa to , że za głęboko. Paradoksalnie gra Jaliensa wygląda coraz lepiej, wczoraj pewnie najsłabiej Diaz ale miał najtrudniejsze zadanie, powstrzymanie najlepszego dryblera gości plus często miał &#39; na sobie &#39; dwóch poprzez brak powrotu Meliksona.
Przewaga była ale chaotyczna , nie ma co sie jarac poprzeczkami bo to jest strzał niecelny, o ogromnej jak niektórzy mówią przewadze można by rzec jeśli te strzały byłyby w światło bramki i Jovanic by ratowal sytuacje.

Oczywiście przewage duzą miał Litex momentami za dużą , ale cieszy, że Wisła , która wciąż jest &#39; Nową Wisła&#39; zagrała jak doświadczony zespół i wypunktowała chaotycznie przede wszystkim taktycznie grającego przeciwnika.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Zgodzę się co do tego, że Litex miał przewagę ale nie można podkreślać, że była ona nie wiem jak duża. Zwycięstwo może i szczęśliwe ale szczęście podobno sprzyja lepszym. Jak kolega zauważył poprzeczka to strzał niecelny i tyle. Wystarczyło tylko troszkę agresywniej zagrać i już Litex nie grał nie wiem czego. Rywal spokojnie do przeskoczenia, grający na poziomie Wisły - rzekłbym nawet troszkę słabszy od naszej ekipy.
Cieszy, że Wiślacy nie grali za dobrze a odnieśli zwycięstwo.
W rewanżu muszą być bardziej przekonujący - od pierwszej minuty grać swoją piłkę, wykorzystywać błędy obrony Litexu, gdyż takowych wczoraj była znaczna ilość.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wczoraj Wiślacy mieli naprawdę sporo szczęścia bo trzeba przyznać, że na dobrą sprawę powinni ten mecz przegrać i to wysoko. Nie sądziłem, że Litex będzie tak wyraźnie lepszy od Mistrzów Polski. Nie mieli większych problemów z stwarzaniem sytuacji do zdobycia gola.
Nie zgodzę się...Po 1 szczęście czy jego brak to w sporcie norma. Raz ono jest raz nie ma. Wyraźnie lepszy Litex ?? Wisła mogła wysoko przegrać ?? Nie można tak rozpatrywać spotkania, że słupek, że poprzeczka, itd. liczy się wynik a wynik dla Wisły na wyjeździe jest bardzo dobry. I wcale nie uważam, żeby Wisła aż tak odstawała. Litex może i grał bardziej odważnie, ale grali też u siebie więc w pewnym momencie musieli już bardziej zaatakować. Błędy obrony w Wiśle rzeczywiście dramat. Ale przecież bramka druga dla Wisły padła po chyba największym klopsie obrony w tym meczu tak więc myślę, że potrzeba trochę spokoju w ocenie. Wisła nie była dużo gorszym zespołem patrząc na przebieg spotkania i na to, że był to mecz wyjazdowy. Wynik jest bardzo dobry i z tego należy się cieszyć. BO W SPORCIE NAJWAŻNIEJSZY JEST WYNIK A NIE STYL.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Najlepszy mecz w europejskich pucharach Wisły jaki oglądałem odkąd pamiętam . Emocje do końca . Dobra otwarta gra Wisły . Zwycięstwo na wyjeździe .
4 runda jest pewna i myślę ,że z dobrym losowaniem jesteśmy w stanie w końcu po tylu latach zobaczyć Polską drużynę w fazie grupowej .
Mega głupoty. Dobra otwarta gra? Chyba żartujesz. Momentami to byliśmy zepchnięci do totalnej defensywy. Mało meczów oglądałeś chyba skoro twierdzisz, że to był najlepszy jaki oglądałeś. Schalke,Inter,Saragossa,Barcelona,Parma....
 
K 35

krasny2

Użytkownik
Wisła nie zachwyciła i jestem spokojny o rewanż bo to dla Bułgarów powinien być formalnością. Bułgarzy świetnie byli poukładani ten Brazylijczyk z prawej strony robił co chciał. Naprawdę grali swoją piłkę sytuacje były ich nie wykorzystali, Wisła dwa razy skontrowała i wygrała. Ale nie piszcie że Litex nie dominował. Oni robili co chcieli przez 85 minut a jedyne co przeciwstawiła Wisła Bułgarom to szczęście i słabsza dyspozycja Turowa (tego napastnika ich) bo był tak bezbarwny jak Genkov. Myślę że teraz fajną opcją będzie gra że awansują Bułgarzy i jeżeli będzie dobry kurs ja się skuszę ale oczywiście Wiśle życzę jak najlepiej ale z taką grą to mistrzostwo Polski nic więcej.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Sam zagrałem na awans Wiślaków po 1.90 na dowód czego mogę wrzucić screen.

Panowie, odrzućcie często wasze gusta kibicowskie - gra drużyna z naszego kraju to trzeba jej kibicować. Takie jest moje zdanie ????
A za ile żeś to zagrał że tak się chwalisz? :razz:
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Tu nie chodzi o żadne chwalenie ????
Tylko wstawiłem od razu, by uniknąć tego, że po meczu pisze nie wiadomo co a przed spotkaniem nic. Tylko, że przed meczem nie miałem naprawdę czasu.
Stawka nieistotna bo nic do tego nie wniesie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom