>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Litex Łowecz - Wisła Kraków 26.07.2011 (III Runda)

Status
Zamknięty.
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Szkoda końcówki... ale wynik sprawiedliwy. Wisła w obronie i tak nie gra tragicznie, myślałem, że będzie gorzej. Nie mniej nie rozumiem, czemu oni grają tak cofnięci, jak Ci Bułgarzy przyciśnięci kopią po autach. Oby Wisła wyszła dobrze nastawiona na 2 połowę bo się Bułgarzy rozszaleją
zgadza sie , defensywa pod wielkim znakiem zapytania ale nie jest zle... nauczka , powinni wyciagnac wnioski. najlepiej jakby zostal taki wynik wtedy u siebie mogli by to inaczej rozegrac...
osobiscie zagralem na under 2,5 w tym spotkaniu..... i pewnie wtopa bedzie...
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
zgadza sie , defensywa pod wielkim znakiem zapytania ale nie jest zle... nauczka , powinni wyciagnac wnioski. najlepiej jakby zostal taki wynik wtedy u siebie mogli by to inaczej rozegrac...
osobiscie zagralem na under 2,5 w tym spotkaniu..... i pewnie wtopa bedzie...
Robiłem &quot;fachowy&quot; wpis w temacie użytkownika Ramzesa odnośnie undera.
Sam nie grałem overa bo mi net nawalał a zagrałem x/2 i DW1-2 dla Wisły.Także Wisła gol w drugiej połowie i ani jednego więcej
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
A ja mam jakieś dziwne przeczucie że Wisła ten mecz jutro wygra 2-1.Dziwne bo ani nie jestem fanem Krakowskiego zespołu ani zbytnio nie wierzę w &quot;nasze&quot; zespoły choćby poprzez oglądnięcie takiej Jagielloni z Kazachami.
Na codzień jestem kibicem Legii a w pucharach wszystkih naszych zespołów i jutro obym bił brawo naszym kopaczom.Może to będzie jakiś przełomowy rok naszych dream teamów w Europejskich Pucharach.Śląsk dał dobry start i nie wypada Wiśle i Legii wypaść gorzej.A więc staję się płkarskim optymistą jeśli chodzi o nasze pucharowe druzyny.A więc na jutro :

Wisła i over 2,5 ---&gt; 6,50 ✅
Wisła strzeli w obu połowach ---&gt; 6,00 ✅
BTS ---&gt; 2,10 ✅
remis/Wisła ---&gt; 8,00 ✅
Wisła DNB ---&gt; 2,62 ✅
Wisła ---&gt; 3,50 ✅
Czy to panowie nie jest mistrzostwo świata???Czy ktoś może chce numery duzego lotka na czwartek??? :grin: Jak ktoś skorzystał to klikać w &quot;dziękuję&quot; bo to nie może pozostać takie niedocenione ????

Sam z tych typów zagrałem remis/Wisła oraz DW 1-2 którego nie podałem chyba z przypadku bo o takim wyniku pisałem powyżej ????

Trzeba być optymistą!!!Pierwszy powiem że mamy Wisłę co namniej w Lidze Europy!!!!Teraz czas na Śląsk i Legię!!!
Bułgarzy istnieli przez pierwsze 15 minut.Po tym pomyślałem jedno :
przewaznie jest tak że jak ktoś atakuje i nic z tego to dostaje bramkę....
niedługo po tym Lamey ukłuł pierwszy
A teraz idziemy na jednego :grin: i czekamy na kolejne zwycięstwa Polskich zespołów w Europie.
Powodzenia chłopaki.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
też uważam, że Litex tego nie odrobi, nie ma opcji. Wynik rewelacyjny, chyba juz zawsze pozostaane sceptyczny wobec gry Wisły, to będziemy ich regularnie oglądać w dalszych rundach
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Dwie poprzeczki,prawidłowo zdobyta bramka przez Bułgarów.Fure szczęscia miała wisła jednak wynik sie liczy a ten jest korzystny dla nas. :cool:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Dwie poprzeczki,prawidłowo zdobyta bramka przez Bułgarów.Fure szczęscia miała wisła jednak wynik sie liczy a ten jest korzystny dla nas. :cool:
ja bym tam faul gwizdnął, choć różnie można to interpretować
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Brawa dla Wisły, LE już jest, ale byłyby jaja jak przeszliby jeszcze jedną rundę, w końcu coś by ruszyło się w tej polskiej ligowej piłce. Lech zaczął, teraz czas na następnych, niech ciągną ten wózek dla dobra całej ligi.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
prawidłowo zdobyta bramka przez Bułgarów
Mysle ze wieksząsc sędziów gwizdneła by faul. Centralnie wlazł mu na plecy he.
A co do gry Wisły dużo szczecia im dopisało, ale jak juz mieli sytuacje to wykorzystali ????
Myśle ze w rewanżu Litex juz tak ofensywnie nie zagra. Wtedy juz karty powinna rozdawac Wisła i przypieczetowac awans do następnej rundy
 
nocoz21 2

nocoz21

Użytkownik
Ciekawy mecz. Wisła wydaję mi się dojrzała za Maaskanta, a takich ludzi jak Stan Valckx, nasza liga zwyczajnie potrzebuje. Dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia. To dzięki nim Wisła poczyniła według mojej oceny mądre i wartościowe transfery, rywalizacje powinna wyjść jej na dobre i to już teraz, w kwalifikacjach LM. Mecz ze Skonto upewnił mnie że wszystko idzie w dobrym kierunku ( może nie pierwszy w Rydze, ale druga połowa meczu w Krakowie już na pewno ). Trochę obrona szwankuje i czasami podnosi ciśnienie gra Chaveza z Jaliensem ale to solidni środkowi, i powinno grać już bez zarzutów z Bułgarami. O ataki się nie martwię, bo Wisła ma do wyboru, do koloru w ofensywie, a widać już że zawodnicy dobrze się rozumieją z przodu więc akcje i gole powinny padać. Asem w rękawie trenera Maaskanta w tym dwumeczu może okazać się Dudu Biton. Zalętą jest też drugi z napastników, Bułgar - Cvetan Genkov.

Litex z tego co mi wiadomo przegrał tylko jeden mecz w poprzednim sezonie, ale mimo wszystko leży w zasięgu Wisły która na pewno coś ustrzeli i powinna wygrać. Oceniam że będzie 2 : 1 dla Mistrzów Polski.

Wisła miała w chust szczęścia ???? ale wynik cieszy. Podliczając na sucho to Krakowianie mieli 3 sytuacje ( poprzeczka i dwa gole :p ). Wynik cieszy, stawiałem 2 : 1 i wygraną Wisły ????
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Nie no bramka na 2:2 nie powinna zostać uznana. Faul był ewidentny. Toż on położył się na naszego piłkarza i przygniótł go do ziemi. Może i Wisła nie zagrała super meczu ale cieszy to co polskim ekipom brakuje najbardziej czyli skuteczność. Wisła dziś ją miała i bardzo dobrze. Dzięki temu wygraliśmy i jesteśmy bardzo blisko IV rundy. Z przebiegu całego meczu wydaje mi się, że Litex był troszkę lepszy, ale nie potrafili strzelić gola. Na plus występ bramkarza. Jak zobaczyłem go w składzie złapałem się za głowę powiem szczerze. Ale podołał zadaniu. Bramka na 1:1 nie z jego winy. Po po prostu zdarzenie losowe.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Napisze trochę wypocin... - nie czytajcie jak wam się nie chce.
Zacznę od gry obronnej. Nie wiem czy takie były założenia, ale jak Litex atakował i miał piłkę to Wiślacy zamiast albo zagrać pressingiem albo przynajmniej starać się wypchnąć lub zablokować ataki to cofali się z każdym podaniem Litexu w stronę własnej bramki. Dobra taktyka to nie była, tyle sytuacji i zamieszania co robił Litex to naprawdę nie świadczy dobrze o naszej obronie. Diaz zagrał fatalnie, omijali go jak tyczkę, do tego ciągle faulował i wybijał często nie potrzebnie piłkę na rożne. Jaliens z Chavezem przeciętnie. Lamey znów pozytywnie, po jego stronie nie było tyle akcji a do tego strzelił ładną bramkę, a mógł dwie. Jovanić w bramce niepewny, przy jego warunkach fizycznych wyjścia do górnych piłek widzieliśmy jak się kończyły. Ogólnie mamy problem z obroną i trzeba to poprawić jak najszybciej.
W pomocy Wilk z Sobolewskim zagrali nieźle. Dużo odbiorów i walki, ale brakuje rozegrania piłki i przeglądu pola. Zabrakło mi też podłączania się jednego z nich w kontrach. Nunez zagrał niezły mecz, ale widać, że jego problemem jest szybkość i na razie forma fizyczna też daleka od ideału.
Ogólnie nasza pomoc za dużo pozwalała graczom Litexu, często jednym podaniem mijali całą formację. Dużo było też niedokładnych piłek, za dużo. Raziło też wspomniane przeze mnie wcześniej cofanie się we własne pole karne.
W ataku na skrzydłach Iliev przyzwoicie, Maor jak zwykle zrobił różnice, choć nie błyszczał jakoś znacząco. Było widać, że nie miał z kim rozegrać piłki, często sam musiał przeprowadzać akcję i wymuszać faule. Na szczęście wspomniana różnica dała nam gola na 2-1. Genkov na szpicy niewidoczny, parę razy wrócił się do linii pomocy i próbował rozgrywać, ale uważam, że dziś pokazał mało, dużo za mało. Gra w ataku często była chaotyczna i dużo nie celnych podań. Rzucało się też w oczy, że parę razy nasi wychodzili na prostopadłą piłkę, ale pomocnicy jakoś nie kwapili się z prostopadłym podaniem. Kirm, który w drugiej połowie wszedł na skrzydło to powinien poćwiczyć przyjmowanie piłki zanim wyjdzie na boisko. Dziwi mnie też, że nasz trener nie wpuścił Bitona za Genkova. A już Jovanovic na szpicy na końcówkę to naprawdę dziwne.
2-1 z dużą dozą szczęścia, ale co? Zwycięzców się nie sądzi, trzeba być zadowolonym, ale trzeba też pamiętać, że losy dwumeczu nie są rozstrzygnięte. Dziś moim zdaniem Litex był lepszą drużyną a nam dopisało szczęście (poprzeczki, nieuznany gol i momentami ogromna przewaga). Mam nadzieję, że w rewanżu będzie to dużo lepiej wyglądać. Do składu powinien wrócić Dragan bo Diaz dziś był cieniem samego siebie.
Starałem się mimo zwycięstwa obiektywnie ocenić grę. A wy co sądzicie?
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła w ostatnich latach miała tyle pecha że szczęście w tym meczu to chrupiąca bułka z masełkiem.Jak odpadli z Levadią to już nie było że pech ????
Szczęście nam dopisało ale też mieliśmy swoje okazje.Litex nie mógł zrobić składnej akcji na nasze pol karne, sporo strzelali, mieli mnóstwo stałych fragmentów i tyle.Wyglądali całkiem nieźle, źle wykonali zadanie i dobranoc.
W Krakowie muszą strzelić na 2-0 aby wejść do gry ????
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Zacznę od skomentowania wypowiedzi odnośnie rzekomo prawidłowo zdobytej bramki przez Litex.
Odp: Był ewidentny faul.
Typer36 zwrócił uwagę na ważną kwestię, Wisła po przerwy grała zbyt cofnięta. Nie doskakiwali do przeciwników. W środku mieli dwóch defensywnych ale nie potrafili zdobyć przewagi w tej części boiska. Przy bramce na 1-1 graczy z Krakowa było w polu karnym kilku i...kryli chyba samych siebie. Na szczęście w przerwie trener zwrócił na to uwagę i w drugiej połowie chłopaki zagrali taktycznie genialny mecz.
Wspomniałem dwa dni temu w tym temacie mecz z Lechią Gdańsk i to był podobny mecz. Wisła wypunktowała przeciwnika.
Lamey po pierwszym spotkaniu ze Skonto był krytykowany ale w drugiej połowie tylko kilka akcji poszło jego stroną. Dodatkowo strzelił bramkę, a powinien dwie. Melikson i Iliev tylko potwierdzili, że są motorem napędowym tej drużyny, szkoda że ten drugi nie zagra w rewanżu ale pewnie zastąpi go głodny gry Małecki.
Cieszę się, że wrócił Diaz. Lubię tego gościa mimo iż dziś widać był jego brak ogrania. Ma niesamowity spokój w rozgrywaniu piłki, jeśli tylko rozegra kilka spotkań to będzie z niego pożytek. Ponadto miał bardzo bardzo ciężkich przeciwników na swojej stronie oraz lewy pomocnik nie wspomagał go w defensywie.
Cieszy wyniki, po takim spotkaniu grzechem będzie stracić przewagę, szczególnie że chłopaki zostawili mnóstwo sił na boisku.
 
P 4

paueuek

Użytkownik
Ten Litex sporo przereklamowany. Poczytałem trochę na bułgarskich forach - tam się liczy tylko CSKA Sofia nawet jak nie wygrywa ligi. Na Łowecz patrzą na zasadzie - zdobyli mistrza to już niech tam zagrają ale byle kwasu nie przynieśli. Prawda że robili czasem Wislaków jak małe dzieci kota ale to kwestia po prostu słabej gry obronnej Wisły ... ( Diaz jeszcze na wakacjach chyba...). Przy lekko silniejszej ekipie niż Wisła ich nie będzie po prostu bo nikt sobie nie pozwoli na takie objeżdzanie bezczelne.
Fuks mieliśmy straszny, ale co tam - zawsze rywale mieli więcej szczęścia to czemu by raz nie nasza drużyna. Jeśli teraz u siebie coś wycudują i odpadną to będzie czystej wody frajerstwo piłkarskie ale jestem przekonany że Wisła zagra w IV rundzie ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Czy to panowie nie jest mistrzostwo świata???Czy ktoś może chce numery duzego lotka na czwartek??? :grin: Jak ktoś skorzystał to klikać w &quot;dziękuję&quot; bo to nie może pozostać takie niedocenione ????

Sam z tych typów zagrałem remis/Wisła oraz DW 1-2 którego nie podałem chyba z przypadku bo o takim wyniku pisałem powyżej ????

Trzeba być optymistą!!!Pierwszy powiem że mamy Wisłę co namniej w Lidze Europy!!!!Teraz czas na Śląsk i Legię!!!
Bułgarzy istnieli przez pierwsze 15 minut.Po tym pomyślałem jedno :
przewaznie jest tak że jak ktoś atakuje i nic z tego to dostaje bramkę....
niedługo po tym Lamey ukłuł pierwszy
A teraz idziemy na jednego :grin: i czekamy na kolejne zwycięstwa Polskich zespołów w Europie.
Powodzenia chłopaki.
uznanie za typy się liczy ale ode mnie plusa nie będzie bo nie zagrałeś na to a sorry na sucho to ja mogę podać,że typuje prowadzenie Barcelony do przerwy i remis w regulaminowym czasie gry a potem wygraną po rzutach karnych ;)
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Dokładnie niestety jest duży problem w obronie ;/ Gra Diaza załamywała, nie wiem co on robił na tej lewej obronie tam powinien grać Palijić. Chavez z Jaliensem zagrali przeciętnie licze że w rewanżu będzie znacznie lepiej. Lamey zagrał bardzo dobry mecz i jeszcze strzelił bramkę.
Wilk z Sobolem również zagrali bardzo dobry mecz(kolega wyżej już opisał). Ilieva i Meliksona też trza pochwalić bo zrobili kawał dobrej roboty. A w ataku dużo chaosu było ;/ Ale liczy się jakże ważna wygrana i miejmy nadzieje że Wisła wyeliminuje błędy i Liteksa ????
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
uznanie za typy się liczy ale ode mnie plusa nie będzie bo nie zagrałeś na to a sorry na sucho to ja mogę podać,że typuje prowadzenie Barcelony do przerwy i remis w regulaminowym czasie gry a potem wygraną po rzutach karnych ;)
Napisałem że zagrałem 2 typy z podanych które miały największe kury:grin:
W swoim temacie ich nie podałem bo zagrałem je w STS a nie w Expekt.Zresztą nie ważne.Obyś Ty trafiał takie &quot;suche&quot; typy ????
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Więc tak, wymądrzałem się przed meczem to teraz też coś napisze. W kontekście tego co pisałem przed meczem mnie nie zadowala ten wynik mimo, że wygrana na wyjeździe szczęśliwie bo poprzeczki nie uznany gol powinniśmy się cieszyć. A ja myślę, że Wisła powinna to wygrać 3-0 i powinno być po sprawie. Przecież jak pocisnąć tych Bułgarów to oni strasznie się gubią i wystarczyło to konsekwentnie wykorzystać. A kto powiedział, że grając na wyjeździe nie można przeważać i dyktować tempa. Trzeba być po prostu mocnym. A tak oddaliśmy im inicjatywę i teraz powinni wiślacy zahaczyć o Częstochowę albo jakieś inne sanktuarium po drodze do domu. Sami sprowokowali tyle sytuacji pod swoja bramką, że głowa boli. Muszą poprawić obronę bo już w meczu ze Skonto prowokowali sytuacje we własnym polu karnym. Jak tego nie poprawia to w rewanżu mogą przegrać 2-0 i będzie po radości. (Chociaż nie muszą bo piłkarze Litexu to nie jacyś wirtuozi i znowu mogą spudłować). Ten rezerwowy bramkarz to też trochę porażka jednak. Nie przeceniałbym atutu własnego boiska bo to nie są podróże na drugi koniec świata jakieś aklimatyzacje itd. Rok temu Lech przegrał tylko 0-1 w Pradze u siebie miało być lepiej a skończyło się tak samo. Co do nie uznanej bramki to myślę, sędzia nie dyktując karnego w pierwszej połowie dla Wisły ustalił sobie taki standard, że pozwala na więcej obrońcy i to była potem konsekwencja tego zachowania podobnie jak przy sytuacji gdzie Litex domagał się karnego. Więc nie ma się z czego cieszyć a od jutra praca nad defensywą przed rewanżem i żeby nikomu nie przyszło do głowy grać w rewanżu na remis...
 
matex 0

matex

Użytkownik
Co do nie uznanej bramki to myślę, sędzia nie dyktując karnego w pierwszej połowie dla Wisły ustalił sobie taki standard, że pozwala na więcej obrońcy i to była potem konsekwencja tego zachowania podobnie jak przy sytuacji gdzie Litex domagał się karnego. Więc nie ma się z czego cieszyć a od jutra praca nad defensywą przed rewanżem i żeby nikomu nie przyszło do głowy grać w rewanżu na remis...
Tu widzę trochę nieścisłości. Jeżeli sędzie po nieuznaniu karnego dla Wisły zaczął pozwalać na więcej, to w takim przypadku bramka pod koniec meczu dla Bułgarów powinna zostać uznana. Chyba, że to ja jakoś źle zrozumiałem Twoja wypowiedź.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom