>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Litex Łowecz - Wisła Kraków 26.07.2011 (III Runda)

Status
Zamknięty.
B 15

blady+

Użytkownik
Fakty są takie, że wygraliśmy ale mamy na dzień dzisiejszy zespół, który jest bez formy, dziurawy w obronie. Aczkolwiek z czasem, to wszystko powinno wyglądać lepiej. Przyglądałem się rynkowi kursów live na bieżąco.. Kurs przed meczem na Wisłe w bet365 w granicach 3,10.. Kurs w 20 minucie przy wyniku 0-1 około 2,40. Zastanawiam się, jaki będzie kurs na Wisłę w meczu rewanżowym, aczkolwiek myślę że w przedziale 1,50 - 1,70. Z jednej strony technicznie dominował, i nie odważyłbym się grać na naszych, z drugiej oglądająć jeszcze dwa lata temu bułgarską piłkę.. Jest tam duża różnica pomiędzy spotkaniem domowym a wyjazdowym.
Jeśli Litex w rewanżu wyjdzie z nastawieniem &#39;wszystko albo nic&#39;, będzie ostro pod naszą bramką, a z taką defensywą nie cieszyłbym się przedwcześnie z awansu.
Rangers/Malmo
Kopenhaga
Bate Borysów
Maccabi Haifa
Dynamo Zagrzeb
To nasi potencjalni rywale, jeszcze zbyt wcześnie żeby o tym dyskutować. Ale przy odrobinie szczęścia i popracowaniem nad drużyną.. Jestem optymistą ;)
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Rangers/Malmo
Kopenhaga
Bate Borysów
Maccabi Haifa
Dynamo Zagrzeb
To nasi potencjalni rywale, jeszcze zbyt wcześnie żeby o tym dyskutować. Ale przy odrobinie szczęścia i popracowaniem nad drużyną.. Jestem optymistą ;)
W tamtym roku bajecznie łatwą drogę miał Lech Poznań który z tego nie skorzystał.Wcześniej nie przypominam sobie by jakiś Polski zespól miał takich &quot;słabych&quot; przeciwników jak Lech w tamtym sezonie.
Teraz sytuacja wygląda podobnie.
Glasgow Rangers/Malmo ---&gt; lepsze było by Malmo chociaż jak pokazał ich wczorajszy mecz Rangersi są obecnie słabą ekipą
Kopenhaga według mnie poza zasięgiem Wisły.
Bate Borysów--&gt; można powalczyć daje 50/50
Maccabi Hajfa --&gt;również do przejścia
HJK/Dynamo---&gt; najgorsi chyba przeciwnicy dla Wisły chociaż również w zasięgu
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Glasgow i Malmoe jak najbardziej do ogrania, BATE też nie błyszczy, być może mają za wąską kadrę obecnie, z resztą może być ciężko chociaż wszyscy w zasięgu, ale nie przy takiej grze jak wczoraj.
 
E 0

elpooh

Użytkownik
Kurs na Wisłę, mimo wszystko, zaskakująco niski.
4.00 na remis może się okazać strzałem w dziesiątkę.
Przy okazji, Litex na mecz w Wisłą przyjedzie bez sprzedanego dzisiaj do Duisburga podstawowego prawego obrońcy Berberovica. -&gt; transfermarkt.de/de/msv-duisburg-verpflichtet-verteidiger-berberovic/news/anzeigen_68638.html
EDIT
Chociaż, zdaje się, Berberovic i tak nie wystąpiłby w meczu za tydzień z powodu kartek. Tak czy inaczej - Litex przyjeżdża do Krakowa bez Berberovica. ;)
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Jeśli chodzi o potencjalnych rywali - wczoraj oglądałem I połowę meczu Bate - grali bez większego pomysłu, widać było, że nastawili się by nic nie stracić. Gdyby się udało wygrać 1-0 pewnie by byli bardzo szczęśliwi ale 0-0 też ich raczej urządza choć w rewanżu wszystko możliwe. Ekipa spokojnie do ogrania przez Wisłę.
Dalej - Rangers/Malmo - grali nieudolnie, obejrzałem drugą część.
HJK/Dinamo - ludzie napompowali HJK do ogromnych rozmiarów a to ekipa, która może rozbijać w lidze a nie pucharach. Może rundę wcześniej z kelnerami tak ale już nie na tym etapie.
Kopenhaga - kolega wyżej pisze, że nie do przeskoczenia. Dziś niejeden pewnie utopił sporo gotówki w handi na gospodarzy a Ci wygrali minimalnie z ekipą z góry skazaną na porazkę i to wysoką.
Wg mnie nie ma rywala, którego by się nie dało ograć z wyżej wymienionych ekip i tyle ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom