>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Litex Łowecz - Wisła Kraków 26.07.2011 (III Runda)

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
dużo ludzi krytykuje Wisłę że strzeliła tylko 3 bramki, ale chyba nikt nie bierze pod uwagę tego że prawie cała drużyna
Tu masz racje nie ważne w jakim stylu wygrywają spotkania liczy sie to by wogóle wygrywali i pneli się w górę.Dla mnie nie ma znaczenia ile wygraj byle by przeszli dalej może paśc nawet jedna bramka w całym dwu meczu i choć by po dogrywce.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nasze drużyny w pucharach odstawiają maniane więc trzeba cieszyc sie nawet z małych rzeczy. Wisła i tak wylosowała teoretycznie najsilniejszą ekipe z możliwych -Skonto . Wiadomo było , że Łotysze nie mogą grać otwarcie. W dwumeczu nie licząc małych fragmentów Wisła nie pozwoliła niemal na nic przeciwnikowi sama stwarzając pare sytuacji szczególnie w rewanżu. To jest ważne. Tak krytykowany głównie przez opinie na zagranicznych forach Lamey pokazał , że jego dośrodkowania mogą być jednymui z lepszych w naszej lidze ????
Brak Małego to jest osłabienie- w drugiej połowie zagral już lepiej. Nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest Kirm mimo iż już trenował z pełnym obciążaniem , zapewne rozbrat z treningami może być widoczny. Zatem całkiem możliwe jest przesunięcie Maora na skrzydło a do środka aby mieć przewage może wskoczyc Jirsak .
Jednak x2 na Wisłe po kursie 1.65 jest całkowicie do zjedzenia;)
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Nie ma co wracać do sparingu, gdyż to będzie zupełnie inna drużyna Litexu. Prawda jest taka, że to będzie 50-50% i nie zdziwi mnie żaden wynik w pierwszym meczu. Dopiero po meczu w Bułgarii, będziemy w stanie powiedzieć coś więcej. Uważam jednak, że jeśli uda się wywieść remis lub przegrać jedną bramką (najlepiej dużo goli) to na Reymonta zjedziemy ich jak Beitar i awansujemy. Tylko Wisła! ????
 
19polonista11 2

19polonista11

Użytkownik
Nasze drużyny w pucharach odstawiają maniane więc trzeba cieszyc sie nawet z małych rzeczy. Wisła i tak wylosowała teoretycznie najsilniejszą ekipe z możliwych -Skonto . Wiadomo było , że Łotysze nie mogą grać otwarcie. W dwumeczu nie licząc małych fragmentów Wisła nie pozwoliła niemal na nic przeciwnikowi sama stwarzając pare sytuacji szczególnie w rewanżu. To jest ważne. Tak krytykowany głównie przez opinie na zagranicznych forach Lamey pokazał , że jego dośrodkowania mogą być jednymui z lepszych w naszej lidze ????
Brak Małego to jest osłabienie- w drugiej połowie zagral już lepiej. Nie wiadomo w jakiej dyspozycji jest Kirm mimo iż już trenował z pełnym obciążaniem , zapewne rozbrat z treningami może być widoczny. Zatem całkiem możliwe jest przesunięcie Maora na skrzydło a do środka aby mieć przewage może wskoczyc Jirsak .
Jednak x2 na Wisłe po kursie 1.65 jest całkowicie do zjedzenia;)
Do zjedzenia? Dla mnie to kompletny bezsens.. Ten mecz to bedzie wielka niewiadoma.. Jesli Wisle nie stac na wiecej niz w meczach ze Skonto to dostana w dupe co najmniej 0:2 i tylko w Krakowie beda mogli cos zdzialac... Moim zdaniem to 60% wygrana Liteksu 15% Wisly, a na remis daje 25% szans. Co do Maleckiego.... Jak dla mnie to, ze nie zagra, to bedzie chyba na plus, bo co on wyprawia to istna tragedia.. Kompletna samowolka, gdyby nie udal mu sie rajd i bramka to bylby najgorszym zawodnikiem moim zdaniem. Uwazam ze Kirm lepiej sobie poradzi w jutrzejszym spotkaniu i zagra z druzyna, a nie na chama bedzie ladowal w bramke. Liteks to bardzo dobra druzyna, gdyby grala w naszej Ekstraklasie byla by mistrzem kraju.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Im bardziej podniesiona poprzeczka tym nasze drużyny lepiej grają i przykładów jest mnóstwo od Karabachów, Interów Baku, Polonią Bytom w lidze po Tottenham, Man.City czy nawet Barcelonę która gra o nic a jedyny mecz jaki przegrywa w roku to właśnie mecz z Wisłą Kraków.
Liczę że piłkarze zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i rywala, zagrają dobrze to wypracują sobie dobry wynik przed rewanżem.
Litex też się męczył z jakimiś ogórkami przegrywając na wyjeździe 15 minut przed końcem.Cóż z tego że atakowali? Wisła w talinie nie schodziła z pola karnego Levadii i pudłowała z kilku metrów od bramki a cały czas się wypomina te porażki
Mecz ze Skonto nie był jakiś piękny ale nie pokazywał słąbości Wisły, ale nie brakowało tych którzy przepowiadali porażkę Wisły, mecz był przez 90 min pod kontrolą zwłaszcza ten w Krakowie.
Jeśli ktoś pisze że Wisła wygrała fartem bo skonto przypadkiem doszło do jakiejś groźnej sytuacji to ma coś nie halo.Skonto to była drużyna która chciała wyjść jak najlepiej, nie liczył się dla nich awans -tak wynika z przebiegu gry-
 
19polonista11 2

19polonista11

Użytkownik
Im bardziej podniesiona poprzeczka tym nasze drużyny lepiej grają i przykładów jest mnóstwo od Karabachów, Interów Baku, Polonią Bytom w lidze po Tottenham, Man.City czy nawet Barcelonę która gra o nic a jedyny mecz jaki przegrywa w roku to właśnie mecz z Wisłą Kraków.
Liczę że piłkarze zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i rywala, zagrają dobrze to wypracują sobie dobry wynik przed rewanżem.
Mecz z FCB fakt wygrany, ale to juz byl mecz praktycznie o nic.. Ja nie daje wiekszych szans Wisle w Lowiczu, jak mowilem wczesniej, powalczyc moga ale u siebie. I chcialbym podkreslic ze to nie jest Wisla z przed kilku lat, kiedy to na lajcie grali z Panathinakosem czy innymi zespolami i brakowalo szczescia tylko do awansu ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z Barcą (nie ważne o co w gwiazdorskim składzie) to akurat graliśmy sezon po, gdzie Wisła zakotwiczyła na 8 miejscu i to już był zaawansowany rozłam ery Kasperczaka, później straciła tytuł na rzecz Lecha i teraz odzyskała jako całkiem nowa drużyna.Jakoś z Tottenhamem też brakło szczęścia bo jak ktoś pamięta mecz na Reymonta to wie o czym pisze.
Porto, Inter, Schalke, Panathinaikos, śmiało się podchodziło do takich nazw, nie wiem czemu równasz z nimi Litex ????
Lech w ubiegłym sezonie grał zajebiście z Juve, Man City itd w lidze dostawał od przysłowiowych leszczy.Odpowiednia motywacja daje moc.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Bez Małeckiego Wisła może tylko zyskać, ostatnio Małecki był bez formy i bardziej przeszkadzał niż pomagał drużynie, może jak odpocznie to wróci do dobrej dyspozycji.
Widać że Maaskant uczy Wiślaków gry pozycyjnej a jako Holender wyznaje (zapewne) znaną zasadę, &quot;Im dłużej my jesteśmy przy piłce, tym mniej ma ją przeciwnik&quot; co daje mniej okazji bramkowych. Ze Skonto widzieliśmy świetną grę piłkę, dużo ludzi krytykuje Wisłę że strzeliła tylko 3 bramki, ale chyba nikt nie bierze pod uwagę tego że prawie cała drużyna Skonto się broniła, ustawili autobus i próbowali jak najniżej przegrać, a i sam trener w wywiadach tego nie ukrywał. Litex na pewno nie będzie się bronił a wtedy Wisła ma większe szanse na strzelanie bramek.
Ja się z tobą nie zgodze, że wisłą bez niego może tylko zyskać. Małecki ma bardzo duży wpływ na wisłe pod względem mentalnym. To prawda, że pod względem sportowym nie jest jeszcze w rewelacyjnej formie. Ale można było zauważyć, jak bardzo on potrafi poderwać kolegów do boju.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
nie zdziwi mnie żaden wynik w pierwszym meczu. Dopiero po meczu w Bułgarii, będziemy w stanie powiedzieć coś więcej
Prawda i jestem tego samego zdania,wszystko zależeć będzie od pierwszego meczu jesli padnie wynik bramkowy najlepiej wysoki,to już gra u siebie powinna być formalnoscią,każdy inny wynik może sprawić Wiśle ogromny problem.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Liteks to bardzo dobra druzyna, gdyby grala w naszej Ekstraklasie byla by mistrzem kraju.
Ide o zakład , że tej opini nie podpierasz obejrzeniem chocby 5 spotkań drużyny z Bułgarii.
Wisła z każdym tygodniem według mnie bedzie grac lepiej jutro ważne jest , że bedzie mieć doczynienia z ekipą , która będzie prowadzić gre , atakować a to paradoksalnie dla Wisły lepiej. Daleki jestem od stwierdzenia, że jutro Wisła zagra tak jak oczekuje ale jako jej kibic pewnie wstawie na kupon jakis x2 po takim kursie , jesli chccemy cos zdzialac takich spotkan bac sie nie wolno. Troche slaby mamy wyznacznik bo obrona na niewiele pozwoliła druzynie Skonto ale tak byc musialo jutro prawdziwy test. Wynik moze byc rozny ale oby dobry dla mistrzów Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
homel 918

homel

Użytkownik
Tutaj jedyne spotkanie ktore przegral Litex w poprzednim sezonie
http://www.youtube.com/watch?v=iqIhmIfn6nk
z niego mozna dowiedziec sie ze Litex wychodzi zajebistym pressingiem w kazdej sytuacji kiedy idze akcja przeciwnikow
dla takiego Ilieva i Maora to norma i bd przyzwyczajeni i poradza sobie, ale taki Wilk, jezeli zagra w srodku to sadze ze nie raz zgubi pilke i pojdzie ostra kontra.
Ja mysle ze przegra Wisła pierwsyz mecz 2-1 , wyciagna wnioski przed rewanzem, Robert to bardzo inteligentny czlowiek i pocisna u siebie , przy swietnych kibicach Bulgarow ????
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Nie ma co patrzeć i opierać w dużej mierze oceny na sparingowej wygranej Wisły z Litexem 2-1. Oczywiście jest to jakiś materiał szkoleniowy , porównawczy dla trenerów ale Bułgarzy grali okrojonym składem a i tak długimi chwilami prowadzili grę i rozgrywali a Wisła grała z kontry.
W pełni się zgadzam z Bukmacher TSW
Mistrz Bułgarii zagrał w nie najmocniejszym składzie, zabrakło 5-ciu brazylijczyków: Vinicius (bramkarz), Wellington, Thiago Miracema, Celio Codo oraz Sandrinho, którzy stanowią o sile zespołu. Tylko ten ostatni nie zagrał jeszcze w tej edycji Eliminacji do LM. Pozostali 4-rej to podstawowi gracze.
Zabrakło młodych bułgarskich obrońców Zanewa i Bodurowa, którzy również są obecnie podstawowymi graczami defensywy.
Nie zagrali także doświadczony Christo Janew oraz nowo pozyskany Urugwajczyk Robert Flores.
Wymienieni gracze obecnie są podstawowymi graczami zespołu Liteks Łowecz, oni także zagrali w meczach II rundy el. LM z Morgen Budwa.
Wisła natomiast zagrało można powiedzieć najmocniejszym składem. Nawet z Małeckim, który jutro nie zagra niestety.
Ale sparing sparingiem. Mecz o stawkę to jednak trochę inna sprawa.
Składy ze sparingu sprzed miesiąca:
Wisła Kraków: Sergei Pareiko - Michael Lamey, Kew Jaliens, Marko Jovanović (60 min - Gordan Bunoza), Dragan Paljić - Patryk Małecki, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk (46 min - Gervasio Núnez), Maor Melikson (46 min - Andraž Kirm), Ivica Iliev (67 min - Łukasz Garguła) - Cwetan Genkow (67 min - Rafał Boguski).
Liteks Łowecz: Ewgeni Aleksandrow - Alexandre Barthe, Płamen Nikołow, Dżemal Berberović, Nebojsza Jelenković, Rumen Rumenow (55 min - Angeł Zdrawczew), Georgi Miłanow, Strachił Popow, Momcził Cwetanow, Swetosław Todorow, Dejan Djermanović (55 min - Nenem).
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
A ja mam jakieś dziwne przeczucie że Wisła ten mecz jutro wygra 2-1.Dziwne bo ani nie jestem fanem Krakowskiego zespołu ani zbytnio nie wierzę w &quot;nasze&quot; zespoły choćby poprzez oglądnięcie takiej Jagielloni z Kazachami.
Na codzień jestem kibicem Legii a w pucharach wszystkih naszych zespołów i jutro obym bił brawo naszym kopaczom.Może to będzie jakiś przełomowy rok naszych dream teamów w Europejskich Pucharach.Śląsk dał dobry start i nie wypada Wiśle i Legii wypaść gorzej.A więc staję się płkarskim optymistą jeśli chodzi o nasze pucharowe druzyny.A więc na jutro :

Wisła i over 2,5 ---&gt; 6,50 ✅
Wisła strzeli w obu połowach ---&gt; 6,00 ✅
BTS ---&gt; 2,10 ✅
remis/Wisła ---&gt; 8,00 ✅
Wisła DNB ---&gt; 2,62 ✅
Wisła ---&gt; 3,50 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Ja się z tobą nie zgodze, że wisłą bez niego może tylko zyskać. Małecki ma bardzo duży wpływ na wisłe pod względem mentalnym. To prawda, że pod względem sportowym nie jest jeszcze w rewelacyjnej formie. Ale można było zauważyć, jak bardzo on potrafi poderwać kolegów do boju.
Ja się cieszę że ten uraz nie wyłączy Małeckiego na dość długo, chodzi mi tylko o to że może dobrze że odpocznie 1 mecz, zbierze się w sobie i wróci do gry, bo w tych dwóch meczach ze Skonto widzieliśmy dużo niepotrzebnych dryblingów, dużo strat, ja szczególnie w rundzie wiosennej, widziałem fenomenalnego gracza, którego domagałem się w kadrze, w dwumeczu ze Skonto widziałem (niestety) gracza który nie wie co robić, który potrafił właściwie z 1 rywalem na plecach biegać bez sensu. Nie mam nic przeciwko Małeckiemu w tym meczu o ile będzie to Patryk Małecki jakiego znamy i kochamy a nie ten ze Skonto.
Ciekawie było by też zobaczyć Bitona na pozycji takiej jak w BVB gra Lewy, a więc cofniętego napastnika. Bitona krytykuje się za słabe 20 minut które grał ze Skonto, śmieszy mnie to trochę bo już od około 65 minuty Wisła klepała piłkę między obrońcami a defensywnymi pomocnikami, Biton miał może ze 2 piłki na walkę i tyle, ciekawy jestem co w dłuższym wymiarze czasu pokazał by ten Izraelski Drogba.
 
homel 918

homel

Użytkownik
UUU kolego musze cie zmartwic, ale Biton w zadnym wypadku nie jest cofnietym napastnikiem, z tego co widzialem, wszystkie jego gole z izraela i pare z Belgi, filmik zmontowany przez jego managera to ma to cos co np miec powinien, czyli idealne wyczucie - pilka go szuka. Dwa gole sa po indywidualnych akcjach, a reszya koledzy. Wszedl w 65 minucie i nie dostawał w ogle podan, wiec nie mial jak sie pokazac, dlatego warto byloby go jutro ocenic , gdyby go Robert z Genkowem w parze wystawil, ale na to nie ma szans :/
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Lewy też nie był cofniętym a jakoś teraz tak gra ;p ale jak by grali we 2 w ataku to mogła by być miazga, no ciekawe co Maaskant jutro wymyśli.
 
homel 918

homel

Użytkownik
To samo co zawsze, tylko inni wykonawcy. Dwoch defensywnych pomocnikow skoro zagra, to nie ma szans na inna taktyke.
Sobol w wywiadzie przed meczem
Cezary Wilk stwierdził ostatnio, że grając z takim zespołem jak Liteks, będziecie we dwójkę w swoim żywiole, bo czeka was wiele pracy w destrukcji.
To prawda, czeka nas rzeczywiście z Czarkiem mnóstwo pracy. Szykujemy się na batalię i myślę, że wiele będzie zależało od naszej dwójki
 
B 15

blady+

Użytkownik
Liteks to bardzo dobra druzyna, gdyby grala w naszej Ekstraklasie byla by mistrzem kraju.
Ide o zakład , że tej opini nie podpierasz obejrzeniem chocby 5 spotkań drużyny z Bułgarii.
Ba, jestem pewny, że nie widział nawet jednej pełnej połowy, kiedy Litex grał pojedynek ligowy. Sam nie jestem ekspertem od ligi bułgarskiej, natomiast w sezonie 2009/10 tą ligą się interesowałem, przez pełen sezon obserwowałem bułgarskie fora, portale.. W ciągu całego sezonu widziałem około 15-20 spotkań oraz jakieś 100 skrótów.. Nie widziałem jednak perspektyw w powiązaniu z poważniejszym typowaniem w związku z czym moja znajomość z tą ligą przeszła do historii. Jedyne, co z tego okresu wyciągnąłem to kontakty z bułgarskimi typerami, i szersza wiedza o tamtej lidze. Wymieniliśmy wczoraj (dzień przed meczem) poglądy i informacje.. Podkreślili, że:

* Penev nie jest dobrym trenerem, a w meczu gdzie taktyka jest bardzo ważna, może okazać się to istotne. - Po stronie polaków stoi Maaskant, na którego jak narazie nie da się narzekać.

* Genkov, ubiegłoroczny król strzelców ligi bułgarskiej, reprezentant a przede wszystkim zawodnik, który w tamtej lidze spędził wiele lat.. Zapewne wykorzysta wiedzę, i podpowie jakieś uwagi Maaskantowi.

* W meczu z Mogren, Liteks nie był w pełni przygotowany, było sporo uchyleń od tego, co drużyna prezentowała w zeszłym sezonie - mimo wszystko to samo można powiedzieć o Wiśle

* Liteks jak i bułgarska piłka nie stoi na wysokim poziomie jeśli chodzi o sukcesy w europejskich pucharach. Sam Liteks rok temu odpadł z MSK Ziliną (1:1 w Bułgarii, 3:1 na Słowacji) w LM, oraz z Debreczynem (2:1 dla Węgrów w Bułgarii i 2:0 na Węgrzech).

* Doping zazwyczaj na takich meczach jest niewielki, tak jak zainteresowanie mediów, więc lokalizacja nie pomoże mocno Bułgarom.

* W dyskusji pośród Bułgarów mało kto uważa, że Litex jest w stanie wyeliminować Wisłę. W Bułgarii tamtejsi liczą na remis oraz under 2.5 ;) Jak dołozyłem od siebie o wywiadzie Maaskanta, który wspomniał że zagrają bardziej defensywnie, to pewnie rzucą się na masowo na undery, więc 1000 Bułgarów średnio po 10 euro na under postawi, także kursy znacznie polecą, hehe ;)

Podsumowując, remis będzie najbardziej optymalnym wynikiem. Sam jeszcze pomyślę dokładnie nad typem, zanim napiszę analizę.. Ale bułgarów po takim kursie ruszać nie zamierzam, myślę że Wisła też nie zagra o niebo lepiej niż poprzednio, także coś pomiędzy remisem, a underem wydaje się trafne..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
columba 14

columba

Użytkownik
Penev jest slabym trenerem? A mistrzostwo Bułgarii babcia Lodzia zdobyła ?
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Cześć.
Widze Homel, że jak na razie mamy wspólne zainteresowania i trochę dyskusji i w tym temacie nie zaszkodzi.
Co do Paneva.
Wśród wielu obserwatorów i komentatorów ligi Bułgarskiej jest uważany, a może trafniej bym to ujął... nazywany „Szalonym facetem”.
Bierze się to z tego, ze jego decyzje personalne czasami przyprawiają o zawrót głowy. Nie wiem czy wiesz, ale obecnie Panev jest w permanentnym stanie wojny z działaczami klubu, a to za sprawą sprowadzenia przez nich (działaczy)do Łoweczu „fantastycznych” z relacji działaczy, Brazylijczyków. Chodzi o Thiago Miracema i Celio Codo.
Panev w jednym z wywiadów wypalił bezpośrednio do kamery, że to nie piłkarze tylko... „imitacja podróbek rodem z Hong Kongu!!!”
Zapewne możesz wyobrazić sobie jakie reperkusje i jaką atmosferę w klubie ta wypowiedz wywołała.
Ponadto podobno wbrew opinii Paneva działacze sprzedali najlepszego skrzydłowego drużyny
Doca Madureira do Turcji co jeszcze bardziej rozeźliło „Szalonego faceta”, który wprost powiedział, że „działacze mają w dupie klub, ważne, zęby ich kieszenie były napełnione”
To taka otoczka ostatnich dni, tygodni w obozie Litexu.
Cała ta sytuacja podobna jest do tego co robiły ostatnio Polskie kluby przed kwalifikacjami LM czy LE pozbywając się dobrych sprawdzonych zawodników, sprowadzając na ich miejsce anonimowych graczy z znikąd polecanych przez pseudo agentów.
Co do samego spotkania to ono może być o wiele łatwiejsze dla Wisły niż poprzednie z Skonto.
Bułgarzy nie staną na własnej połowie i nie będą murowali bramki. Zrobią miejsce dla Wisły i to jest dobre. Druga sprawa to nieobecność Małeckiego, dla niektórych tragedia, a dla mnie to raczej pozytyw, bo widząc jego zachowanie na boisku w obu spotkaniach po prostu nie mogłem juz wytrzymać jego samolubstwa, robienia bezsensownych kółeczek, nawrotów po kilka razy na tego samego zawodnika tylko po to, zęby się pokiwać. Dzisiaj bez niego nie będzie niepotrzebnych zwolnień gry, bo reszta zawodników środkowej linii i ataku jest przyzwyczajona do gry z klepki lub na dwa (przyjął, podał).
W mojej opinii nie ma co się bać drużyny z Bułgarii bo ona niczym specjalnym nie imponuje. Osoba Paneva na ławce robi może wrażenie, ale grają zawodnicy nie trener, a mając w zespole obecnie takie problemy jak opisałem wyżej maże być problem z ustawieniem optymalnie składu.
A co do zdobycia Mistrzostwa Bułgarii to oczywiście wielki szacunek dla Łoweczu ale poziom ligi bułgarskiej oceniam trochę niżej niż Polskiej czołówki i tak jak napisałem nie ma czego się tutaj bać.
tym bardziej, z e w przeszłości Mistrzowie Bułgarii w eliminacjach nie raz mieli problemy z drużynami gorszymi niż Wisła. Przykładem z ostatnich lat jest ich wynik z BETA Borysow czy Zilina.
Jeżeli chodzi już o czysty aspekt typerski to najlepiej doglądnąć ten mecz w telewizji kibicując Białej Gwieździe bo zagranie na gospodarzy po prostu nie jest opłacalne przy występującym ryzyku przegranej. Jak już to wartości zakładu szukał bym tutaj w kursie na Wisłę.
3.50 zaproponowane przez Betfreda jest po prostu za smakowitym kąskiem, zęby z niego nie skorzystać za średnią stawkę na przykład ale jak mówię jest to typ na wartość, a nie na przekonanie o wyższości Wisły, choć i tutaj przynajmniej wizualnie lepiej prezentowała się Wisła.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom