>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, TBL, 18:00, 5.11
Turk Telekom - Aliaga
typ: -4 pkt Turk Telekom
1.971
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu czwartej kolejki tureckiej, koszykarskiej TBL, Turk Telekom na wlasnym parkiecie podejmie Aliage Petkim. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem potyczki sa gospodarze. Druzyna Turk Telekomu juz od kilku dobrych lat plasuje sie czolowce ligi tureckiej. Ten sezon druzyna rozpoczela srednio, trzeba jednak przyznac, ze nie miala latwego poczatku. Turk Telekom rozpoczal od spotkania z euroligowym, Besiktasem w Stambule, ulegl zaledwie 60:61, pozniej bylo zwyciestwo..... takze jednym punktem nad Antalya. W trzeciej kolejce ulegli w spotkaniu wyjazdowym Pinarowi, a wiec takze ekipie ktora gra na europejskich parkietach. Turk Telekom zupelnie inaczej czuja sie we wlasnej hali, w ktorej sa grozni nawet dla najlepszych druzyn ligi. A Aliaga nalezy raczej do tych przecietnych. Aliaga po trzech spotkaniach legitymuje sie podobnym bilansem, 1-2. Wygrali ze slabym Haceteppe, zdecydowanie ulegli Antalyi, ktora to Turk Telekom pokonal oraz Galatasaray. Turk Telekom w moim przekonaniu posiada lepszy, bardziej doswiadczony sklad, koszykarze zagraja dzis we wlasnej hali, na starcie sezonu wygladaja byc w lepszej formie od przeciwnikow, wiec wydaje sie ze to gospodarze powinni byc dzis gora.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Chalon/Saone - Orleans
Chalon/Saone (-10.5) 2.15 2/10
⛔

Orleans po kiepskim starcie i trzech porażkach z rzędu w końcu wygrał u siebie z Roanne 87-81. Wydaje mi się że słaba gra Orleans jest spowodowana duzymi zmianami jakie zaszły w klubie. Druzyne opuściło sześciu podstawowych graczy i z pewnościa minie troche czasu zanim druzyna się zgra ze soba. Wicemistrzowie francji po pierwszym przegranym meczu są na fali wznoszącej i powinni dzisiaj wygrać mecz grajac przed własna publicznościa.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bourg-en-Bresse vs Lille ⛔⛔⛔ 73-64 niewiele zabrakło.
Lille + 7
1,96
Pinnacle

Mecz 8 kolejki Pro B. Gospodarze czyli 11 ekipa bieżących rozgrywek podejmie we własnej hali 5 drużynę tych,że rozgrywek.
W ocenie bukmachera dosyć dużym faworytem tego meczu są gospodarze,ale ja bym się z tym do końca nie zgodził.
Owszem hala może być w tym wypadku bardzo ważna,bo gospodarze grając u siebie wygrywają nie licząc porażki z bardzo silną ekipą Pau Orthez,natomiast goście na wyjazdach spisują się słabiej,ale ogólnie ostatnie wyniki zespołu Lille są imponujące.Trzy mecze i trzy zwycięstwa w tym wysoka wygrana z Pau Orthez(w mojej opinii to drużyna,która jest w wąskim gronie zespołów mogących wywalczyć awans do Pro A) 89-75.
Lille ma kilku ciekawych zawodników z Jassonem Siggersem ns czele,który jest prawdziwym liderem zespołu i po 7 kolejkach jest na czwartym miejscu w rankingu najlepiej punktujących,średnio na mecz zdobywa 21 oczek. Ważna rolę w zespole odgrywa także Loic Akono i Steffon Bradford,który w ostatnim meczu zaliczył aż 14 zbiórek. Jednym słowem skład jest niesamowicie ciekawy i jak na warunki Pro B mocny.
Jeszcze może słowo o ekipie gospodarzy. Od razu co się nasuwa na myśl to fatalna skuteczność w dwóch ostatnich meczach bo to ledwo 60 i 65pkt zdobytych i słaba skuteczność trójek bo to tylko 20%,gdzie u gości wynosi ona 38%. Widać,że jest ogromny problem z grą do przodu i nie myślę,aby dzisiaj nagle zdemolowali gości,a tak wysoki handicap to powinien spokojnie dać kolejny trafiony typ i przypływ gotówki.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
koszykowka, BBL, 9.11, 19:30
Bremerhaven - Hagen
typ: -13,5 pkt Bremerhaven
3,38
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu 9. kolejki niemieckiej, BBL Bremerhaven na wlasnym parkiecie podejma Phoenix Hagen. Niewatpliwymi faworytami spotkania wydaja sie byc gospodarze. Choc Bremerhaven spisuje sie na poczatku sezonu w kratke. Bremerhaven jak do tej pory moze pochwalic sie bilansem 4-4. Trzeba jednak przyznac, ze w porownaniu do poczatku rozgrywek forma Eisbaren wyraznie zwyzkuje i na ta chwile jest calkiem niezla. Bremerhaven wygralo cztery sposrod pieciu ostatnich spotkan, w tym m.in. z Oldenburgiem i Frankfurtem. Ich dzisiejsi przecwnicy natomiast w odwrocie, o ile calkiem niezle zaczeli rozgrywki, to teraz ich forma nie jest najwyzsza. Hagen sposrod czterech ostatnich spotkan przegrali az trzy. Bremerhaven ma w tym sezonie powalczyc o puchary, do tego jednak potrzebne sa zwyciestwa. Eisbaren na papierze wyglada duzo lepiej od druzyny Hagen, ich forma rowniez jest wyzsza, zagraja na wlasnym parkiecie, wszystko wskazuje wiec na gospodarzy.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Strasbourg 1.65 Bwin ⛔
Chyba już czwarty raz ide w strone Colleta i jego drużyny.Strasbourg zanotował fantastyczny mecz przeciwko Asvel i jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu jak mocny jest w tym sezonie.Poitiers wygląda najgorzej z całej ligi,są na ostatniej pozycji i mają dosyć marny skład z tym nieszczęsnym Justinem Gray w roli głównej.Collet jest przygotowany do tego spotkania i zdaje sobie sprawe że Poitiers bedzie chciało odbić sie od dna i dlatego Strasbourg powinien ruszyć odrazu do zdecydowanego ataku ponieważ jeśli pozwolą gospodarzom sie rozpędzić to może być dosyć cieżki mecz.Strasbourg jest mocno podbudowany kolejnymi wygranymi i dzisiaj mają szanse wskoczyc na fotel lidera ale trzeba to wygrać a zespół mają zdecydowanie mocniejszy i głebszy.
Nie można wygrać jak w całym zespole tylko jeden Ajinca coś gra,całkowicie inna ekipa dzisiaj.Niewidoczny Greer i Fitch
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka LNB, 12.11 20:30
Bouzalac - Chalon
typ; -12,5 pkt Chalon
3,41
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu konczacym szosta kolejke francuskiej ekstraklasy koszykarskiej, Bouzalac na wlasnym parkiecie podejmie druzyne Chalonu. Ekipa dzisiejszych gospodarzy moze pochwalic sie bilansem 2-3. U siebie w tym sezonie wygrali jedno spotkanie, dwa przegrali z Paris i Le Havre. Druzyna Chalonu spisuje sie duzo lepiej, przegrali jak do tej pory zaledwie jedno spotkanie, wygrywajac przy tym cztery pojedynki. Nic jednak w tym dziwnego, Chalon to druzyna czolowki ligi, wystepujaca na parkietach Euroligi, ktora w tym sezonie celuje w mistrzostwo kraju. Bouzalac, to druzyna beniaminka, ktora jako cel w tym sezonie postawila sobie przede wszystkim utrzymanie. Kadrowo o wiele mocniejszym zespolem sa koszykarze Chalon jesli tylko nie zlekcewaza rywali, powinni bez wiekszych problemow wygrac to spotkanie.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
13.11.12 / godz. 19:00
Koszykówka, Dania
Spotkanie: Aarhus - Bakken Bears
Typ: Powyżej 155 pkt
Kurs: 1,95
Buk: Pinnacle
Spotkanie 11. kolejki koszykarskiej Liga Canal Digital w Danii. Zajmujący szóstą pozycję w tabeli z bilansem 4-6 Aarhus podejmie u siebie wicelidera rozgrywek (bilans 9-1) zespół Bakken Bears. Faworyt jak widać jest oczywisty, ale nie na tym chciałem się skupić. Lepiej w moim odczuciu spróbować postawić na over punktowy bowiem widze tu szanse na otwarte spotkanie z dużą ilością punktów przede wszystkim po stronie gości, ale również gospodarze powinni swoje rzucić. Liga duńska jest z reguły ofensywna, często widzimy tu wysokie wyniki, czasem padają nawet overy 200 pktowe w meczu, choć specyfika tych rozgrywek polega też na tym, że możemy zobaczyć spotkanie rodem z NBA pod względem ilości punktów, ale również możemy zobaczyć skuteczność rodem z kobiecej, wybitnie underowej ligi. Nigdy nie sposób wyczuć do końca jak zagrają dane zespoły. Jednak w spotkaniu Aarhus z Bakken Bears licze na otwarty basket z obu stron, goście w ostatnich pięciu spotkaniach dwukrotnie rzucali minimum 100 pkt, dwukrotnie ponad 90, a tylko raz poniżej 90 gdy zdobyli 87. Imponujące statystyki. Z Aarhusem jest troche gorzej bo w ostatnich meczach tego zespołu padały niekiedy mocne undery typu 64:54 czy 75:50 (porażki z Aalborgiem i Sisu), ale z drugiej strony były to mecze wyjazdowe, a u siebie Aarhus rzuca z reguły więcej (71:68 czy 97:90 ostatnie 2 mecze. W h2h ciekawa statystyka. Oba zespoły spotkały się w tym roku dwa razy i to bardzo niedawno bo w październiku. Jednak za każdym razem gospodarzem było Bakken i pierwszy mecz (w lidze) to wysoki over 105:77 a drugi (w Pucharze) wysoki under 73:59. Logika zatem podpowiada, że dziś znowu pora na over tym bardziej, że mecz będzie rozgrywany w Aarhus. Goście są o dwie klasy lepsi, więc co mają rzucić to i tak rzucą, ale fakt grania we własnej hali może pomóc gospodarzom w osiągnięciu lepszych zdobyczy punktowych niż to miało miejsce w październikowych meczach. Tak czy owak Bakken wygrają i pewnie wygrają wysoko. Liczę jednak, że Aarhus też swoje rzuci i będzie to na tyle dużo, że da radę przekroczyć linię 155 pkt, którą wybrałem na ten mecz.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ponownie uderzam w LNB i tym razem mam nadzieje że będzie lepiej.Dwa trzy zdania maks bo nie mam zbytnio czasu.
Levallois(+4.5) 1.96 Marathonbet ⛔
Cały czas nie moge sie przekonać do Lyonu.Paris mimo porażki w eurochallenge po dogrywce to wciąż zdecydowanie lepszy zespół.Linie już spadły,było rano nawet 5.5pkt teraz udało mi sie złapać 4.5 w Marathonbet.Czuje tutaj poprostu niespodzianke jeśli to mozna nawać niespodzianka.Asvel nie ma składu na tak ważne mecze,trzy razy wygrali już w tym sezonie u siebie i jest szansa na to że dzisiaj zostaną przełamani.Jedyne co mnie martwi to fakt gry paryżan w eurochallenge,jakieś zmęczenie musi być.
Roanne(+4.5) 1.83 PaddyPower ✅
Tutaj krótko,Roanne to nie jest zła ekipa na ten czas.Gorzej z ich wyjazdami jednak dzisiaj będą mieli ułatwione zadanie poniważ Strasbourg wystapi bez Fitcha i Jeanneau
Pfff odpuszczam LNB,definitywnie kończe z tą ligą.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Oldenburg(+5.5) 1.96 Marathonbet ⛔
Szykuje sie świetny mecz z ciekawymi matchupami i naprawde ciężko wytypować tutaj faworyta.Kurs na Ulm beznadziejny i wole tutaj poszukać niespodzianki.Tak jak pisałem sporo małych rywalizacji na parkiecie m.in Bryant vs Chubb gdzie jeden i drugi do tej pory gra świetnie.Bryant ma minimalna przewage bo grozi rzutem z dystansu ale za to jest jedno ale - Bryant nie grał w meczu z Cibona i jutro zagra ale z kontuzja.Kolejna sprawa to kontuzja Allana i jego ewentualne starcie z doświadczonym Jenkinsem.Ray jest day to day i nawet jeśli zagra to również z kontuzją.Oldenburg ma tutaj coś do udowodnienia,po kilku wygranych kiedy wydawało sie już że bedą grozni przyszły dziwne porażki i zaczęto z nich szydzić.Ja dobrze wiem że ten zespół potrafi spinać sie na takie mecze,a kontuzje w Ulm dodatkwo zwiększają ich szanse.
Wurzburg 1.78 Marathonbet ⛔
Tutaj już nieco bardzie jednostronne spotkanie,tak to mniej więcej widze.Wurzburg po trzech porażkach z mocnymi rywalami chyba zaczyna sie rozkręcać.To wciąż bardzo mocny zespół mający w swoim składzie m.in Dwayne&#39;a Andersona ktoy z powodzeniem mógłby grać w mocniejszej lidze.Hagen trzy wygrane jednak rywale niezby wymagający.Skład przecietny,większośc dla mnie anonimowa - typowy niemiecki team z dolnej półki.Nie widze innego rezultatu niż wygrana gości.+7 Wurzburg
Ewentualnie mozna ruszyć jeszcze Bonn bo wyglądają ostatnio bardzo dobrze a Jared Jordan robi show w każdym spotkaniu.
Ktoś juz kiedyś to powiedział,ta liga jest %^&amp;*(%^ !!!! Ulm po 11minutach prowadzi 20pkt!!! Co robi Oldenburg?nic nie robi... poprostu niech ich %%^$%^ szlag trafi,pieprzona niemiecka liga!!!
Wurzburg to samo,18% z gry i 7 strat w 10minut,nosz kuzwa kogoś popie...????
Brawo Wurzburg,pisze to kiedy jest jeszcze 7minut do końca... 20strat,35% z gry,15/26 wolne!!! Kategorycznie mówie NIE dla tej ligi gdzie murzynki bambo grają w c___ jak im sie chce!!!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Eisbären Bremerhaven - Alba Berlin 2 1.7 (bet-at-home) ++ 69-70 po dogrywce,ale udało się
mecz w niedziele ale kursik jaki podano nam teraz jest całkiem fajny ????
Drużyna gospodarzy to przede wszystkim Burrell i Morrison,obaj dołączyli z Czarnych.Warto dodać że ostatnie trzy mecze to bardzo pewne zwycięstwo gospodarzy,stąd taki wysoki kurs na gości.O ile pierwsza piątka prezentuję się dobrze o tyle raczej ławka nie jest za ciekawa.Inaczej w Albie,Albie która toczyła zacięte boje z Malagą,Maccabi czy Sieno.Drużyna jest ostatnio w dobrej formie w lidze ostatnie trzy mecze to również zwycięstwa.Tym razem seria zwycięstw zostanie złamana przez jedno z ekip.Ja uważam że wygrają goście a dlaczego?Dlatego ponieważ mają dobrze poukładany skład (jak już w którymś z tematów pisał wilQ) , do tego mają dobrą ławkę i uważam że zdominują tablice.Thompson,Ibdihi,Morley,Mirrales uważam że oni zrobią różnicę pod koszem,tym bardziej że oprócz Morrisona w drużynie gospodarzu nikt z wysokich szału nie robi.No i Wood,Djedovic i Schaffartzik na obwodzie.Podsumuwując Alba ma lepszy skład zdecydowanie lepszy,jedyny minus to mecze,zmęczenie euroligą ale ten mecz w niedziele a w czwartek grają z Chalonem.Pomimo iż czasami Berlinczycy mają zastoje to uważam że wygrają w niedziele i bez wahania powierzam im swoje pieniądze.Jeszcze dziś obejrze mecz z Chalonem ale myślę że on nie wpłynie na moją decyzję.ZAłożę się że kursy będą w granicach 1.45 w niedziele.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Banvit 2.05 Bwin ✅✅✅ 66:68
Nadszedł chyba czas na porażke Karsiyaki,jestem pełen podziwu ich dotychczasowych wynikow ale jakoś nie widze ich w starciu z drużyną Ene.Banvit ma minialne przewagi na kilku pozycjach i mimo wszystko większą rotacje.Karsiyaka pokonała już Besiktas i Fener w lidze jednak to drugie zwycięstwo aż tak na mnie wrażenia nie robi.Fener grał bez Bo i jednak liga w tym momencie to nie jest dla nich priorytet.Tak więc obstaje tutaj przy gościach,sklad robi na mnie większe wrażenie zdecydowanie.Jest to też typ na moje wyczucie dlatego granie tego większymi stawkami raczej mija sie z celem.
Mersin(+16.5) 1.92 Pinnacle ✅✅✅ 84:73
Wydaje mi sie że handik jest zbyt duży,Mersin co ciekawe posiada bardzo dobry zespół mimo osiąganych wynikow.Ostatnio wreszcie sie przełamali wygrywając z Hacettepe.Tak jak pisalem Mersin to dobra ekipa która ma w składzie m.in Sneeda,Wrighta czy Davida Holstona.Dziwne te wyniki ale wierze że wkońcu zatrybią na dobre i wygrane same przyjdą.Na ten czas taki handik to za dużo,Galata gra też eurocup.Przegrali wysoko z Kubaniem co też w jakiś sposób nimi wstrząsneło.Ataman nie będzie tutaj szalał i trzymał przez cale spotkanie pierwszej piątki bo nie o to tutaj chodzi.Galata wygra z pewnością ale w granicach +8,+12pkt
Czepiłem sie tureckiej tym razem,po głowie chodzi mi Wurzburg z handi i Ludwigsburg z niemieckiej ale po tym jak ostatnio dała mi w kość nie rusze ;D
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Startuje Brazylia,sprójmy więc:
Unitri-Sky/Basquet 2 7.89
Składy opieram na tym co widzę na LatinBasket. U gospodarzy skład równy,lecz bez jakichkolwiek wyróżniających się graczy.Typowo ligowy średniak,goście z nowym składem gdzie można znaleźc paru ciekawych zawodników..Drudi-doświadczony ligowygracz,Bernard Robinson-mający epizody w NBA,Oliveira-również solidny gracz. Ławka słaba.Ale kurs jaki wystawiono to moim zdaniem spore przegięcie,na początku sezonu bywa bardzo różnie.Biorę.
Mecz już niedługo,ciężko mi pisac jakiekolwiek analizy gdyż dopiero zaczynam wgłębiac się w tą ligę,wszystko lastminute zatem prognozy oparte jedynie o ROSTER drużyn.
Dodatkowe suche bety:
Limeira 2.69
Palmeiras -5,5 1.9
San Jose 1.42
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Peristeri GS-KAOD 2 2.0 (bet-at-home) - - 78-76...do przerwy wygrywali 13 ptk a potem? 3 kwarta 9-22 ech ????
Gospodarze po 6 meczach mają bilans 2-4 ,dwa zwycięstwa u siebie 2 i 3 ptk, po za tym porażki minumum 10 ptk.Goście 3-3 .Co do składu do liderami gospodarzy są obrońcy : Thorne i Papantoniou.Thorne rzuca 12.8 ptk na mecz a Papantoniou 11.2 ptk.Liderami Gości sa Kakaroudis i Knowles.Pierwszy rzuca 14.2 ptk na mecz a drugi 11.5 ptk.Znacząca również może być rola Centra Gości , Michela Guy-Marca który ma 213 cm i rzuca
8.5 ptk na mecz.Patrząc na mecze do tej pory rozegrane widzę tutaj przewagę gości do tego dochodzi lepszy i bardziej doświadczony skład.Ostatnio Goście przegrali tylko 3ptk z Panathinaikosem.Przyznam nie widziałem meczów obu ekip ale tak jak mówię patrząc na staty , skład i wyniki zdaję mi się że bardziej można spodziewać się wygranej gości , gospodarze zapewne będą bronić się przed spadkiem tak jak to miało miejsce w tamtym sezonie a goście chcą na pewno czegoś więcej.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Strasbourg(-5) 1.86 Pinnacle ✅✅✅ 72:66
Strasbourg po trzech porażkach z rzędu jest głodny gry i mobilizacja na ten mecz jest ogromna.WSzyscy są zdrowi a do skladu doszedł Romain Duport który ma wspomóc w walce podkoszowej Ajince.Nancy ma ogromny problem,od początku sezonu mają pecha z kontuzjami.Najpierw wypadł im Jamal Shuler a teraz problem ze zdrowiem ma Linehan którego występ stoi pod znakiem zapytania zaś w meczu eurochallenge groznej kontuzji nabawił sie ich główny strzelec Shawn King i na 100% nie zagra w dzisiejszym spotkaniu.Dobry team a takim niewątpliwie jest strasbourg nie przegrywa czterech spotkań z rzędu,wobec problemów Nancy i mobilizacji gospodarzy widze tutaj spokojne zwycięstwo i pokrycie handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Francja
Mecz: Dijon - Roanne
Data: 01.12.2012 20:00
Typ: 2
Kurs: 2.09
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:00 dojdzie do spotkania w LNB, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej koszykówki mężczyzn we Francji. W spotkaniu pomiędzy Dijonem, a Roanne bez wątpienia stawiam na gości, gdyż ich potencjał jest według mnie zdecydowanie lepszy i powinni dzisiaj to udowodnić. Kurs bardzo przyzwoity. Mimo, że w tym sezonie Roanne nie gra tak jak powinno, gdyż do tej pory wygrali zaledwie 3 spotkania z 8 ogółem, jednak jest lepszym zespołem od Dijon, który legitymuje się takim samym bilansem. Porównując jednak bilans małych punktów możemy jednoznacznie wyznaczyć faworyta, a są nimi dzisiaj według mnie goście. Swoje wyjazdy zaczęli nieciekawie bo od porażki 45:58 z Nancy oraz 81:87 z Orelans, a także 65:72 z Le Mans, ostatnio wygrali 63:61 ze Strasbourgiem i mam nadzieję, że podtrzymają ten trend. U siebie potrafili wygrać 74:65 z Paris Levallois czy 94:64 z Nanterre. Dijon nie wygrał jeszcze meczu we własnej hali i liczę, że nie obudzą się także i dzisiaj. Przegrywali do tej pory z Gravelines 54:72, Elan Chalon sur Saone 70:95 czy 61:67 z Le Mans Sarthe Basket. Wszystkie te ekipy do słabeuszy się nie zaliczają, ale to samo można powiedzieć o Roanne!
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Limoges vs Le Havre ✅✅✅ 60-88
Le Havre +8,5
1,56
bet365

Uważam,że kurs na gospodarzy jest za niski. Ktoś powie,że jest to mecz 10 z 16-ostatnią ekipą rozgrywek i na dodatek Le Havre gra na wyjeździe czyli marne szanse. Według mnie tak naprawdę nie ma zbytniej różnicy między tymi drużynami. Limoges bilans 4-4,Le Havre 3-5 czyli w tabeli jest różnica 6 miejsc,ale w bilansie to tylko jedno zwycięstwo więcej.
Gospodarze grają u siebie słabiutko,bo to tylko jedna wygrana na cztery spotkania,taki sam bilans mają goście w spotkaniach wyjazdowych.
Ofensywa na korzyść Le Havre-śr. 73pkt na mecz przy 67 Limoges,natomiast defensywa na korzyść gospodarzy,bo to tylko 68pkt średnio stracone na mecz przy 74 gości.
Wszelakie statystyki wyglądają bardzo podobnie,poziom kadrowy obu ekip zbliżony i tak naprawdę jedyny atut gospodarzy to hala,ale taki wysoki handicap powinien starczyć.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Izrael, Super League 19:45, 2.12.2012
Maccabi Tel Awiw - Hapoel Tel Awiw
typ: under 158,5 pts
1,83
Pinnacle
Analiza
Dzis w izraelskiej Superlidze koszykowki dojdzie do pojedynku derbowego, Maccabi Tel Awiw zmierzy sie z Hapoelem, z tego miasta. Oczywiscie bezapelacyjnym faworytem jest najbardziej utytulowana ekipa z Izraela, czyli Maccabi, ja jednak skupilbym sie raczej na innym ciekawym typie na to spotkanie, a mianowicie underze punktowym. Wiadomo gospodarze sa praktycznie pewni zwyciestwa w tym spotkaniu, na pewno zagraja dzis z polotem i finezja, beda probowac grac widowiskowo. Hapoel natomiast to druzyna zdecydowanie underowa i dobrze broniaca. Az szesc ostatnich spotkan tej druzyny konczylo sie underowo. Hapoel na pewno nie zagra z Maccabi na wymiane ciosow, gdyz wtedy juz na pewno przekresli swoje szanse chocby na nawiazanie walki. Koszykarze Hapoelu musza postawic na konsekwentna, twarda defensywe, na pewno nie beda szarzowac tempa, bo jest im to zdecydowanie nie na reke. Jak widac, wiec under punktowy jest tutaj bardzo prawdopodobny. Ponadto dwa ostatnie spotkania pomiedzy obiema ekipami konczyly sie wlasnie w ten sposob, w dniu dzisiejszym rowniez na to licze.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Poitiers 2.20 Expekt ✅✅✅ 78:72
Po dosyć słabym początku podyktowanym głównie przez ciężki terminarz gracze Poitiers powoli lapią rytm.To jest typowa drużyna własnego parkietu,oni dobrze wiedzą że ich jedyna szansą na dobre miejsce jest poprostu wygrywać mecz u siebie.Dwa bardzo ważne zwycięstwa ze Strasbourgiem i Nanterre napewno podbudowaly druzyne trenera Nelhomme.Poitiers to głównia czwórka amerykanów i kilku doświadczonuch ale i mlodych zdolnych francuzów.Widać że do tej pory Asvel potrafi przeplatać dobre mecz z fatalnymi i dzięki temu maja tylko jedną wygraną do tej pory na wyjezdzie.Trzeba zatrzymać Jacksona w tym spotkaniu i zagrać na 100% koncentracji.Nelhomme ma asa w rękawie a jest nim z pewnością Anthony Dobbins jeden z najlepszych defensorów ww tej lidze.Jestem ciekaw jak to sie potoczy i uważam że warto skorzystać z kursu jaki aktualnie buki proponują ponieważ każdy mecz Poitiers u siebie to praktycznie mecz o życie i oni na własnym parkiecie grają tak jakby grali o mistrzostwo francji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gaziantep 1.73 Pinnacle ✅✅✅ 81:69
Gaziantep to najdziwniejszy team w lidze.Mają bardzo dobry skład i mimo to są ostatnią drużyną w lidze.Mój typ to już nie tylko granie na przełamanie,panowie ileż można dostawać oklep od przeciętniaków.A do takich z pewnością należy Ankara gdzie jedynie Dee Brown robi jakieś wrażenie.Gaziantep pozyskał ni z gruchy ni z pitruchy Dorsey&#39;a i teraz mają naprawde głęboki i fajny team.Tak jak pisałem czas sie przełamać bo 1-7 to już nie jest wesoły wynik.Termianarz też ich nie rozpieszczał do tej pory i nie mogli sie rozbujać.Mam nadzieje ze jutro bedzie inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Oberwart - Klosterneuburg 2 1.57 1.5/10 Bwin 08.12 19:00 ✅ 84-90 FT
Austra Koszykówka

Oberwart bilans 4-5 Kloster 6-3 .
Gospodarze ostatnio w kryzysie . Ich gra w ofensywie pozostawia wiele do zyczenia . Wszystko to jest spowodowane jedna rzecza a mianowicie pozbyciem sie lidera zespolu Chrisa Gradnigo 17.7ppg . Bez tego zawodnika jeszcze z St Polten udalo sie wygrac jednak jak zespol juz musial sie zmierzyc z silniejszym przeciwnikiem to juz nie bylo tak kolorowo ( m.in 69-98 ostatnio w przecietnum Graz ) . Ostatnio do druzyny gospodarzy doszli Sirisevic i Dermjan jednak to nie sa gracze , ktorzy moga byc liderami zespolu .
Dzis przed gospodarzami trudne wyzwanie a mianowicie pojedynek z obecnym mistrzem kraju Klosterneuburgiem . Goscie dryzyna zgrana , roster zachowany z tamtego sezonu , uzupelnili sklad solidnym Payton&#39;em . Goscie w ostatnich 5 kolejkach tylko jedna porazka i to z BC Vienna na ich terenie po zacietym meczu 74-79 a BC w tym roku typowane przez wielu na mistrza...
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom