>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Paris Levallois - Nanterre
Paris(-7.5) 1.85
⛔⛔⛔
888sport
Trener Denis wie dlaczego Levallois przegrali mecz z Roanne,zdaje sobie sprawe że nie mogą dopuścić drugi raz do tego że przegrywają zbiórki wynikiem 50-30.Wyraznie przegrane zbiórki i dosyć slaba skuteczności spowodowaly,że Levallois przegrał pierwszy raz w tym sezonie.Nie sądze by przytrafil im sie drugi raz tak slaby mecz.O ile porażki wyjazdowe w LNB to normalna sprawa to zespół Denisa u siebie nie zwykł przegrywać.Nie widze też porażki jutro z słabym Nannterre ktory ostatnio wygrał z Lyonem ale to raczej nie jest niespodzianka patrząc na skład jaki ma Asvel w tym roku.Takie pojedyńcze wygrane jak tydzień temu to maks na co stać zespół Nanterre.
Brawa za czwartą kwarte panowie,naprawde brawa.Niech to ***** szlag trafi,cała pieprzoną LNB nie szlag trafi.9:26 przewalić IVQ...chryste
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Argentyna, Liga A, 26.10.2012 2:00
Libertad - Sionista
typ: -6,5 pkt Libertad
1,87
Pinnacle
Analiza
Dzis w nocy polskiego czasu w ramach ligi argentynskiej, Libertad na wlasnym parkiecie podejmie druzyne Sionista. Ekipa Libertad to aktualnie trzecia druzyna ligi. Ostatnio przydarzyly im sie dwie porazki, jednak byly to przegrane w spotkaniach wyjazdowych. Libertad przegralo z Atenas i Olimpico. Jednak na wlasnym parkiecie to zupelnie inna druzyna. W tym sezonie Libertad pieciokrotnie gralo u siebie i piec razy wychodzilo z pojedynkow zwyciesko, m.in. rozgromilo to samo Olimpico, z ktora przegralo calkiem niedawno. Sionista to aktualnie siodma druzyna ligi, ma o dwie porazki wiecej na swoim koncie od swoich dzisiejszych przeciwnikow. Na wyjazdach Sionista gra w kratke, choc moze ciezko to tak ujac, gdyz wygrywa z dolem tabeli, lecz z gorna czescia nie radzi sobie najlepiej, po prostu przegrywa. Wlasnie dwie ostatnie porazki byly w spotkaniach wyjazdowych, z Regastas i Olimpico, czolowymi ekipami ligi. Do takich rowniez nalezy rowniez Libertad. Dzisiejsi gospodarze sa typowani jako jeden z glownych faworytow ligi. Bilans spotkan pomiedzy obiema druzynami na parkiecie Libertad, rowniez wyraznie przemawia za gospodarzami. Sadze, wiec ze wygraja oni pewnie to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 212

synpresleja

Użytkownik
Lecimy dalej z Ameryką Południową...
Libertad vs Juventud Sionista
Gospodarze po dwóch porażkach wyjazdowych wracają do siebie gdzie do tej pory nie przegrali.Goście na wyjazdach prezentują się całkiem nieźle..bilans 3-2,porażki jedynie z Olimpico i Regatasem,czyli odpowiednio 2 i 3 drużyną.Wydaje mi się,że lepszą formą mogą pochwalic się obecnie goście ,a przy podobnych składach może miec to kluczowe znaczenie.Libertad prezentował ostatnio strasznie słabą skutecznośc,idealny mecz na zakończenie domowej serii W.
Sionista 4.10 Panbet
Abejas vs Halcones Rojos
Gospodarze na własnym parkiecie tracą średnio 86,a linii 84 zdobytych na wyjeździe pkt nie pokryły jedynie 2 ekipy z dwóch ostatnich miejsc, dziś przyjeżdża 3drużyna w tabeli,która na wyjazdach zdobywa śr.88.Skład goście mają zadecydowanie lepszy,zatem o pkt można byc spokojnym.Mimo słabszej ostatnio formy goście nadal zdobywają wiele pkt.
Rojos over 84 Panbet 1.86
Hebraica-Castro
Czylijczycy wyglądają jak zgraja przypadkowych ludzi.Akcje grane są bez składu i pomysłu,a najczęściej Velasquez wjeżdza pod kosz i &quot;może coś się urodzi&quot;,wątpie by 3dzeń dzień z rzędu dał radę ,gdyż razi nadwagą.jest jeszcze Clay,który na deskach radzi sobie całkiem całkiem i Munoz,kolejny jeździec bez głowy,ławki brak.Bo kto nie wejdzie to wygląda to jak na szkolnych SKSach.Hebraica jak dotąd nieźle się prezentują,niewielkie porażki ze znacznie lepszymi ekipami.W składzie jest Calhoun,znany z występów w Śląsku,Baxley i Barrera też pograli coś w Europie. W lidze także wiele zwycięstw po 10 kolejkach ,bilans 8-2. Jest to napewno bardziej profesjonalny i znacznie silniejszy zespół niż Castro.
Hebraica -10.5 1.57 betcity
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Global Port - Petron Blaze Boosters 98-110
Petron Blaze Boosters (-6.5) 2.05 3/10✅

Nie jestem pewien na 100% ale najprawdopodobniej w druzynie Global Port nie zagra z powodu urazu najlepszy ich zawodnik i jeszcze dwóch innych z podstawowego składu.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Asvel Lyon-Villeurbanne vs Cholet ✅✅✅ 70-67
Cholet +4,5
1,81
Bet365

Bardzo ciekawe spotkanie 4 kolejki LNB.
Gospodarze po dwóch zwycięstwach(Chalon i Boulazac),zanotowali porażkę z Nanterre.
Goście od niespodziewanej porażki z Dijon rozpoczęli zmagania,ale potem dwie wygrane nad Orleans i Le Havre.
Obie ekipy mają zatem bilans 2-1.
Składy według mnie bardzo podobne. Ekipa z Lyonu ma w swoim składzie przede wszystkim Edwina Jacksona,który niemal co mecz jest liderem zespołu jeżeli chodzi o zdobycze punktowe. Po za tym gra tam także Uche Amadi-Nsonwu z Nigerii czy Michael Thompson z USA.
Goście to znakomici amerykanie Terrell Everett,Marcus Goree czy Travon Bryant oraz rodzimi koszykarze z Kadri Manroufou na czele. Bardzo mocny skład,rozkład punktów rozkłada się w miarę równo.
Fajnie wyglądająca defensywa(w trzech spotkaniach, średnio 68pkt straconych na mecz)
Jak dla mnie mecz 50/50 z małym wskazaniem na gości. Handicap starczy na ewentualną minimalną porażkę.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Limoges - Le Mans
Typ - Le Mans (-2.5) 65:66⛔⛔
Kurs - 1.90
betcity

Skoro już jesteśmy we Francji to i ja coś zaproponuję. Dziś o 20:00 beniaminek ligi, czyli Limoges podejmie w swojej hali zeszłorocznego finalistę, czyli Le Mans. Według mnie warto poszukać typu w stronę gości w tym spotkaniu.
Ale po kolei, Limoges poprzedni sezon miało bardzo dobry. Świetne występy w Pro B zaowocowały awansem, do tego zespół bardzo dobrze spisywał się w pucharze Francji, gdzie doszedł nawet bodajże do finału, z tego co pamiętam. Obecny skład, w porównaniu do tego sprzed roku prawie się nie zmienił. Wciąż o sile Limoges decydują tacy gracze jak Traore, Gomis, McAlarney czy Desroses, z ważniejszych postaci odszedł chyba tylko Massie (do Nanterre). Potencjał zespołu jest więc raczej na podobnym poziomie, klub oczywiście ma na celu utrzymanie się w Pro A, w czym dopomóc mają między innymi świetnie kibice (podobno najlepsi we Francji).
Jak na razie idzie nieźle, bilans 2-1, zwycięstwo z Nanterre, porażka ze Strasbourgiem i przed tygodniem dość zaskakujące ogranie na wyjeździe Gravelines (które rzuciło 3pkt w 2q...).
Zespół na pewno ciekawy i bez wątpienia szanse na utrzymanie są spore.
Z drugiej strony mamy Le Mans, o którym pisano już nie raz i nie dwa, czy to przy okazji ligi francuskiej czy też kwalifikacji do Euroligi.
Gości mogliśmy oglądać całkiem niedawno, w kwalach do Euroligi i powiem, że na mnie przynajmniej zrobili spore wrażenie. W pokonanym polu zostawili budowany na Euroligę Donieck, Unics, który również poczynił solidne wzmocnienia, a ulegli dopiero w finale Cantu. Przyznam szczerze, że ich gra mi się podobała, solidna defensywa, zespołowy atak, prowadzony przez El-Amina i stosunkowo niezła ławka (Issa, Koffi, Cam Long), co w francuskich klubach nie jest tak powszechne. Niestety awansować do Euroligi się nie udało, ale start ligi francuskiej przebiegł już planowo (zwycięstwo 68-56 z Nancy).
Na tę chwilę Le Mans, podobnie jak Limoges ma bilans 2-1 (porażka 87:88 na wyjeździe z Paris), kadra z tego co wiem jest kompletna, o żadnej kontuzji przynajmniej nigdzie nie czytałem.
Teraz przejdźmy do sedna, bo większość już się pewno zdążyła znudzić. W roli faworytów buki widzą Le Mans, jednak kursy są stosunkowo wyrównane. Co tu dużo mówić, francuska liga ma to do siebie, że wyjazdy są zawsze trudne, a do tego Limoges to jeden z gorętszych terenów. Według mnie jednak Le Mans jest tutaj sporym faworytem, kadra ubiegłorocznego finalisty jest mocna i co ważna, szeroka. Na dodatek w barwach gospodarzy dzisiaj nie wystąpi Desroses, który jest zawieszony przez klub (za kłótnie z trenerem, jeśli dobrze zrozumiałem).
Cóż, za gospodarzami przemawia hala i ambicja, za gośćmi potencjał. W Paryżu wygrać się nie udało, głównie przez frajersko rozegraną końcówkę, ale dziś już udać się powinno. Stawiam na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Le Mans, które jest moim faworytem do wygrania całej Pro A (choć osobiście tradycyjnie 3mam kciuki za Gravelines).
Edit: Piękny pościg po beznadziejnej pierwszej połowie, a na koniec minus, bo na 2 sekundy do końca (tu cytuję):
&quot;Gomis Joseph (Limoges) tir a trois points réussi (65-66)&quot;
Czyli, jeśli ktoś nie rozumie żabiego języka, Limoges trafia trójkę w ostatniej akcji...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zgadza sie,nie jest normalne prowadzić przez całe spotkanie wyrobić sobie przewage i przegrać czwartą kwarte 9:26 jednocześnie przegrywając cały mecz.Od tej chwili trzymam sie od Levallois z daleka,co jeszcze bardziej boli to to że Nanterre zagrało bez dwóch czołowych zawodników.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Le Havre - Strasbourg
Strasbourg(+4.5) 1.88
✅✅✅ 59:63
Bet365
Powinienem odpuścić po tym co sie wczoraj stało ale zagram jeszcze raz,tmy razem na doga a może pójdzie lepiej.Na temat Strasbourga pisałem przy okazji spotkania z Limoges gdzie również byli postawieni w roli doga
Strasbourg to nie jest przeciętniak,mają w swoim składzie m.in doświadczonych i bardzo szanowanych we francji braci Greer.Doszedł tez uwielbiany przeze mnie Gerald Fitch.Poprzedni sezon grał w Maladze i nie był on udany,wierze jednak że uda mu sie wrócić do dyspozycji którą prezentował grając jeszcze w Fuenlabradzie.Strasbourg ma jeszcze Louisa Campbella i potężnego Alexisa Ajince który podejrzewam bedzie kluczem w tym spotkaniu.Nie zapominajmy tez kto jest trenerem Strasbourga a jest nim Vincent Collet.Jak ktoś nie wie kim jest Collet to niech poogląda mecze reprezentacji Francji.
Dzisiaj rywal mniej więcej na tym samym poziomie i trzeba ten mecz wygrać.Le Havre ma Bernarda Kinga który jest w świetnej formie i kluczem do wygranej będzie zatrzymanie tego gracza.Bardz oprawdopodobne jest też to że dzisiejszy mecz mu poprostu nie wyjdzie.Cztery mecze z rzędu na takiej skuteczności raczej rzadko sie zdarzają.Dzisiaj będzie miał dwóch świetnych obrońców na plecach,Jeffa Greer i Axela Toupane tak więc łatwo nie będzie miał napewno.Z drugiej strony tak jak już wspomniałem Le Havre nie ma ławki,grają praktycznie szóstka graczy i to może być dzisiaj widoczne.Szersza rotacja i bardziej doświadczony szkoleniowiec + pierwsza piątka gdzie praktycznie każdy łacznie z Fitchem jest w formie to atuty gości na dzisiaj.Zdecydowanie jestem za Strasbourgiem.
Edyta: handi już spada,na bet365 już tylko 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Mitteldetscher vs Walter Tigers Tubingen ✅✅✅ 57-72
Walter Tigers Tubingen + 3,5
1,90
bet365

Mecz 6 kolejki BBL. Spotkanie na dole tabeli. Gospodarze - 15 miejsce w tabeli vs 16 drużyna gości.
Obie ekipy spisują się słabo.Mitteldetscher bilans 1-4,a Tubingen 1-3(do rozegranie zaległy mecz z 3 kolejki z Albą)
W obu ekipach jest kilku ciekawych graczy.
U gospodarzy to chociażby:Shauraud Curry,Chad Timberlake czy Djordie Pantelic.
Pierwsza piątka wygląda przyzwoicie,ale widać,że jest problem ze zmianami,które są dosyć krótkie i małe dające zespołowi.
Goście ostatnio wreszcie wygrali swój pierwszy mecz,który na pewno ich podbudował.W spotkaniu z gospodarzami na pewno nie stoją na straconej pozycji.
Zapowiada się walka na całego,ponieważ ten mecz może dać jednej z drużyn spokojne następne dni,a dla drugiej oznaczać będzie sam dól tabeli.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Arkadia - Wels(-10,5) 2 1.70 1/10 Pinnacle 17:00 81-103 FT
Austria
Gospodarze juz w tamtym sezonie byli slaba druzyna . W tym roku sa jeszcze slabsi . W tym tygodniu z Arkadii odszedl wazny gracz podkoszowy Skurdauskas ( 9ppg ) , ktory odszedl to Czarnogóry . Pod znakiem zapytania stoi takze wystep Blazevica ( 13,5 ppg ) , ktory ostatnio chorowal i nie gral w meczu ligowym . Jutro gospodarzy ma wzmocnic ostatnio pozyskany mlokos Gamaleri .
Wels jeden z kandydatow do mistrzostwa . Z druzyny odeszlo trzech waznych graczy jednak w ich miejsce pozyskano nowych . Szczegolnie imponuje Tiedeman , ktory notuje 26ppg . Wels bilans w lidze 2-1 i nalezy dodac , ze wszystkie mecze jak do tej pory grali z mocnymi druzynami ( szczegolnie wrazenie robi wygrana z Kapfenbergiem na wyjezdzie 101-79 .
Niby hcp 10,5 wydaje sie duzo jak na wyjazd lecz Wels jest na tyle silna ekipa ze taki hcp to oni pokrywaja do przerwy .
GL
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bayeruth - Bayern
Bayern 1.63
✅✅✅ 54:73
Pinnacle
Zdaje sie że Bayern wkoncu ustabilizował swoją gre i warto na nich pograć.Kurs nie zachwyca a handi mimo że małe to też troche ryzyko bo przewiduje zacięte spotkanie.Bayeruth zachwycil wszystkich swoją poukladaną grą i tym że mimo małego budżetu potrafią dotrzymać kroku najlepszym.Jednak to co ugrali to i tak dużo,Bayern teraz bedzie szukał za wszelką cene punktów w każdym spotkaniu bo trzeba nadrobić to co sie stracilo i wydaje mi sie że kolejne spotkania padną ich łupem.Ten zespół musiał wkońcu zacząć dobrze funkcjonować i to jest właśnie ten czas kiedy sie przebudzili.Bayern wygra po zaciętym meczu.
było łatwiej niż sie spodziewałem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Efes - Galatasaray
Efes win 1.53 ⛔⛔⛔
Efes(-4) 1.93

Pinnacle
Szlagier jutro i ja zazwyczaj nie gram takich spotkań ale nie moge przejść obojętnie obok tego co prezentuje ostatnio Efes.A grają poprostu świetnie,juz nie tylko Farmar sie wyróznia ale i reszta ekipy sie właczyła a dołączony na szybko Batista wcale nie zagrał tak zle z Cedevitą jak większośc przewidywała.Galata to mocny rywal,chyba najmocniejszy zaraz po Fenerbahce w lidze.Zespół z masą doświadczenie bo jest tam w kim wybierać.Henio,macvan,Hawkins czy długonogi Ndong.Jednak Efes gra u siebie a to już jest ogromna przewaga w tej lidze.Dodatkowo są w ciągu meczowym,grali ostatnio więcej i są w gazie.W dodatku mają trenera który robi wszystko by zostać treneiro roku w TBL.Efes win​
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Juventus-Tartu
Tartu⛔
1,85 Bet365
Kolejne spotkanie w lidze Bałtyckiej.Znany i lubiany Tartu gra na wyjeździe z Juventusem,to że zagrają na wyjeździe nie powinno robić im różnicy bo na 5 spotkań do tej pory 4 to wyjazdy.Tartu ma bilans 5-0,Juventus 2-2.
Myślę,że przejrzyście będzie przedstawić grę obu zespołów z tymi samymi rywalami:
Vagla:
(d)Juventus +11
(w)Tartu +44
Liepajas:
(w) Juventus -8
(w) Tartu +23
Jeglava
(d) Juventus +5
(d) Tartu +19
(w) Tartu +34
Lietkabelis
(d) Juventus -16
(w) Tartu +4
Wyraźnie widać że Tartu jest o 2 klasy lepszym zespołem,każdy ich mecz to blowout oprócz ostatniego spotkania z Lietkabelis ale wtedy wyszli szybko na prowadzenie i możliwe że później grali bardziej rezerwami,poza tym czasem musi przytrafić się slabsze spotkanie.
Kurs 1,85 w bet365 to piękne value i aż szkoda nie skorzystać.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Budivelnyk - Donieck
Donieck(+2.5) 1.99
⛔⛔⛔
Pinnacle
Ponownie na Donieck ;) Ostatnio udało mi sie ustrzelić ich wygraną z silnym Azovmashem,mają 3:1 od momentu przyjścia nowego coacha.Każdy sobie zdaje sprawe jak budujące jest dla nich każde zwycięstwo,szczególnie z najgrozniejszym rywalem na ich parkiecie.Budivelnyk narazie gra dosyć dobrze ale trzeba dodać że jedynym silnym rywalem z którym przyszło im grać był Ferro-ZNTU.Przegrali wysoko i Donieck jako jedyny z trójki Azo-Bud-Don wygrał z Ferro na wielkim luzie.Budivelnyk przebudowany,plan z wielkim gwiazdami nie wypalił i teraz muszą sobie radzić już mając dużo słabszy zespół.Większość skladu poza starym Salengą,Drozdovem,Tsintsadze i Anisimovasem anonimowa dla mnie.Wydaje mi sie że Donieck pójdzie za ciosem a kurs na gospodarzy jest nieopłacalny i lepiej poszukać tutaj doga.
Szok,kopara mi opadła jak zobaczyłem po pierwszej połowie blowout!!Świetny mecz z Azovmashem a tu taki numer,niewiarygodne.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Artland Dragons - Ratiopharm Ulm
Artland 1.70
⛔
Bwin
Artland podejmie u siebie Ulm ktory ku zdziwieniu wszystkich jest liderem.Zaczeli szczęśliwie od wygranej po dogrywce z Brunszwikiem potem była porażka i seria wygranych w tym szczęśliwa z Albą gdzie praktycznie to Alba na własne życzenie oddała to spotkanie.Jak widać poza Alba nie grali z mocnymi ekipami.To był spacer i wygrali to co mieli wygrać,jednak prezentują sie lepiej niż wiele osób przypuszczało.Początek nie byl dobry dla smoków,nikt nie spodziewał sie aż tak wysokiej porażki.Jednak z biegiem czasu ten zespół dojrzewa w oczach.Mają serie czterech wygranych i to nie z byle kim.Kolejno Bayern,Bamberg,ciężko teren w Bonn i ostatnio defensywna wojna z Wurzburgiem.Widać też gołym okiem że zespół coraz lepiej broni a to będzie klucz by zatrzymać Ulm.Dobrą wiadomością jest też to że pradopodobnie do gry wraca Demond Mallet.Ulm ma świetną serie i smoki mają serie ale z dużo mocniejszymi rywalami.Bardzo ważny mecz dla smoków i tutaj przewiduje walke do ostatniej minuty.Dodatkowo własny parkiet daje te 20% więcej szans drużynie gospodarzy.

Dobrze jeszcze wygląda Bayern ktory również idzie jak burza ale mają ciężki wyjazd z Wurzburgiem i kurs nie przekonuje.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Salon Vilpas - Kouvot Kouvola
Kouvot Kouvola 1.75 5/10
⛔

U gospodarzy z powodu kontuzji nie zagra najlepszy zawodnik Marquis Hall na dodatek przegrali ostatnie 5 meczy i są na przedostatnim miejscu w tabeli. W poprzednim sezonie druzyny spotkały się 4 razy z czego Kouvola wygrała 3 spotkania.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Spotkanie: Gravelines Dunkerque - Le Havre
Dyscyplina: Koszykówka, Francja, LNB, 20:00
Typ: Gravelines Dunkerque -12.5pkt
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:00 odbedzie się 5 kolejka Francuskiej ligi koszykówki LNB. W jednym z meczy Gravelines Dunkerque podejmować będzie Le Havre. Dla mnie faworyt tego meczu jest tylko jeden i są nim gospodarze a tym na to spotkanie to wygrana właśnie Dunkerque minimum 13punktami. Zacznę od przedstawienia gości. Jest to po 4 meczach 6 drużyna ligi z bilansem 2 wygranych i 2 porażek. 2 wygrane to w 1 dwóch kolejkach na wyjeździe z benjaminkiem Boulazac i u siebie z Nanterre. Następnie przegrali na wyjeździe z Cholet 62-71 i ostatnio po słabym meczu ze Strasburgiem 59-63. Gospodarze natomiast wygrali jak na razie 3 z 4 spotkań. W 1 kolejce ze Strasburgiem u siebie wygrali 82-73, następnie rozgromili na wyjeździe Dijon 72-54. W 3 kolejce sensacyjnie ulegli Limoges na własnym parkiecie ale co pokazała ostatnia kolejka to był tylko wypadek przy pracy, ponieważ wygrali ostatnio z Poitiers na wyjeździe 17pkt. Jak dla Mnie Gravelines to jeden z faworytów na mistrza, już w poprzednim sezonie wydawało się że idą po mistrzostwo ale się nie udało. Ostatni mecz u Siebie przegrali dlatego dzisiaj będą chcieli wygrać przekonująco dla swoich fanów. W ostatnich 10 meczach między tymi zespołami Le Havre wygrywało tylko 2 razy i to na swoim parkiecie. Gravelines na 5 ostatnich meczy u Siebie z Le Havre wygrali 4 przewagą około 20pkt, tj. 80-57, 94-74, 76-59, 79-46 i tylko raz prawie 5 lat temu wygrali 10 punktami ( poniżej dzisiejszego handicapu ). Jak widać Gravelines lubi grać z Le Havre typuje wysokie zwycięstwo gospodarzy.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Lokomotiv Kubań(+7.5) 1.87 ⛔
Pinnacle
W tym meczu nie widze aż tak dużej przewagi Uniksu którego gra wogóle mnie nie porywa.Uniks gra falami,ten zespół ma ogormne możliwości ale nie każdy jest w dobrej dyspozycji a Petrovic to chyba nie jest odpowiednia osoba by kierować taki mocnym zespołem.Kubań również ma swoje dziwne przestoje w grze,tydzień temu wygrali w Novogrodzie a trzy dni wcześniej postawili sie silnemu Petersburgowi.Kilka dni temu zespół wzmocnil mający przeszłość w NBA Derrick Brown.To bardzo ważny transfer zważywszy na to że Brown wspomoże w walce podkoszowej osamotnionego Marica który często ma problemy z faulami a teraz będzie miał wyrazną pomoc.Kubań wzmocniony konkretnymi transferami gra na dwóch frontach w lidze VTB i lidze rosyjskiej i dla nich ważne są każde punkty bo liczą sie puchary a trzeba do nich awansować.Uniks gra zaraz puchar europy i nie wiem czy jutro zagrają na 100%.Tak czy siak ja tutaj widze Kubań któy powalczy bo zdecydowanie ma kim walczyć.Zresztą wystarczy zwrócić uwage na linie jaką wystawili buki.Widać że Unics niby jest faworytem ale handi jest w sumie małe a to już czymś śmierdzi.
Cztery pudła z rzedu w tym temacie,trzeba skupic sie wyłącznie na hiszpanii i Lega A.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Strasbourg - Asvel
Strasbourg 1.70
✅✅✅ 80:66
Bwin
Ostatnio wszystko co grane na Strasbourg wchodzi więc spróbujemy jeszcze raz.Tym razem zagrają z Lyonem na własnym parkiecie.Lyon ma słaby skład ale mimo to mają w tym momencie 3-1.Jednak wygrane nie robią na mnie wrażenia,nawet zwycięstwo z zespolem Chalon na początku rozgrywek ale wtedy Chalon mial jeszcze burdel w skladzie i na początku nie grali na miare swoich możliwości.Wygrana ze słabiutkim Boulazac,przegrany wyjazd z Nanterre i tydzień temu zwycięstwo u siebie z zdecydowaniem słabszym niż w poprzednich latach zespołem Cholet.Poza Jacksonem i nigeryjczykiem Uche nie ma ciekawych nazwisk w tej ekipie.Podejrzewam że wyższy i zwinniejszy Ajinca zniszczy Uche na deskach.Jak mocny zespół ma Strasbourg pisałem już ostatnio,Asvel to nie jest ekipa wyjazdowa.Mimo bilansu jaki mają ja tej ekipy nie kupuje.Wole braci Greer,Fitcha i konia Ajince którzy sterowani przez doświadczonego Colleta mogą w tym roku zajść daleko.Mecz z serii ciężkich bo w LNB w spotkanich między ekipami z pierwszej 6tki grać cokolwiek to zawsze ryzyko jednak ja zostaje przy gospodarzach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom