>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ludwigsburg - Oldenburg
Oldenburg(-4) 1.90 3/10
✅✅✅ 64:79
Bet365
Tutaj sie nie zgodze aczkolwiek bardzo prawdopodobne,że mecz będzie na styk.Ludwigsburg
nieoczekiwanie sprawił dwie niespodzianki na początku ale odrazu przewidywałem że to nie potrwa za długo_Oldenburg ma mocny sklad,naprawde udało sie Machowskiemu zbudować wkońcu zespół który nie będzie odwalał numerów.Z beznadziejnym Brownem potrafili zaskoczyć co kolejke porażką z niżej notowanym rywalem.W tym roku wydaje mi sie że będzie walka o pierwszą czwórke a nawet trójke.W świetnej dyspozycji jest Chubb który regularnie notuje dobry mecz.Szkoda spotkania z Bambergiem,machowski troche przespał ważny moment w meczu a Oldenburg mógł go wygrać.W tym spotkaniu widze wyrazną przewage gości,wydaje mi sie że pomału wchodzą na swój normalny optymalny poziom i teraz będą seryjnie wygrywać.Wreszcie mają normalnego trenera bo sfrustrowany Krunic wszystko potrafił spieprzyć.Oldenburg ma lepszy,wyrównany zespół i dzisiaj niestety skończą sie marzenia Ludwigsburga o dobrych rezultatach.Nie widze ich w dłuższym okresie czasu.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Regatas-Amistad 2 [+42.5] 1.83 b365 ⛔
Goście w pierwszym meczu doznali klęski z grającą u siebie Brasilią,ale Regatas to słabsza drużyna i o podobny wynik bym sie nie martwił,Amistad mimo wszystko skład ma całkiem solidny..McFarlin iSmith powinni trzymac wynik,Regatas zawodzi w swojej rodzimej ,do tego w pierwszym meczu się nie popisali i szczerze wątpie w tak wysokie zwycięstwo.
Bigua-Aguda 2 2.60 b365 ⛔
Liga urugwaju i pojedynek dwóch drużyn z czuba tabeli,gospodarze natrzaskali bilans z zespołami z dolnych rejonów tabeli ,goście odwrotnie,większośc meczu grana była z zespołami od połowy w góre.Skład goście mają także lepszy,jest Morales który znany jest ze swojej solidności,Hayes który grał w wielu bdb klubach Ameryki Płd oraz kliku innych solidnych graczy.U gospodarzy straszą amerykanie,szczególnie Johnson który zdobywa mnóstwo pkt,kluczem do zwycięstwa będzie powstrzymanie obu Amerykanów.Jedyna porażka Aguady na wyjeździe to mecz z Herbalicą ,która obecnie jest 2 w tabeli. Bigua przegrała na własnym parkiecie z liderującym Malvinem oraz Defensorem-ekipa środka tabeli.Lepszy,równiejszy skład powinny dac gościom zwycięstwo.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Roanne - Leavallois
Levallois 1.77 2/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Trudny mecz choćby z tego względu,że grają wyjazd a oni już wiedzą jak sie gra na terenie Roanne.Jednak gospodarze po tym jak wymienili 90% składu w tym pozbyli sie Dylana Page&#39;a który teraz przeżywa drugą młodość z Ljubljanie to już nie jest top5 ligi.Dwie porażki w tym jedna u siebie z Poitiers nie świadczt dobrze o tej ekipie.Jeszcze jak patrze na nowego coacha którym został Pavicevic to tym bardziej zniechęcam sie do tej drużyny.To jest pierwszy wyjazdowy mecz dla Levallois,drużyny ktora z pewnością ma
jedną z najmocniejszych jak nie najmocniejszą pierwszą piątke.Prowadzona przez Denisa ekipa Levallois ma już dwa spotkania za sobą,wygrana z Orleans i Le Mans.Szczególnie to drugie spotkanie pokazało jak silny jest zespół Levallois.Tak patrząc na reszte ekip Le Mans wydaje sie być najgrozniejszym rywalem dla drużyny w której występuje m.in Sean May czy Andrew Albicy.Problemem dla Levallois może być rotacja,dosyć krotka ławka nie wróży za dobrze przed PO.Pierwsza piątka grała w tych dwóch spotkaniach średnio prawie 40min.W przeciwieństwie do Roanne coach Denis nie ma problemów z dostrojeniem swojej drużyny.U nich wszystko zagrało już w sparingach,niektórzy grają ze sobą pierwszy raz ale wogóle teog nie widać na parkiecie.Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało dzisiaj na wyjezdzie.Roanne to cały czas wielka niewiadoma i chyba jeszcze nie czas na to by nagle wypalili.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bonn - Artland Dragons
Dragons 2.00 3/10
✅✅✅ 67:78
Betcity
Wydaje mi sie,że jest to odpowiedni moment by zagrać na smoki.Dwie ważne wygrane pod rząd,kolejno z Bayernem i tydzien temu z Bambergiem mówią jasno - etap docierania mają za sobą.Teraz tylko trzeba kontynuować dobra passe a jest ku temu okazja bo już w niedziele zagrają mecz z Bonn.Bonn gra w kratke,potrafią przegrać u siebie z Bayeruth by potem zmiażdżyć w meczu wyjazdowym Brunszwik.Przebudowana drużyna gospodarzy bedzie miała problem,kompletnie bez formy jest ich podstawowy wysoki Chris Ensminger.Nie widze go w starciu z Popovicem ktory w tym pojedynku powinien zwyciężyć.Powiem szczerze,że nie widzialem ani jednego spotkania Bonn w tym sezonie bo ciężko cokolwiek zobaczyć z tej ligi jak DSF wybeira jeden hitowy mecz a reszte ciężko znalezć na streamach.Widziałem za to mecz smoków z Bambergiem i jestem pod wrażeniem.Ja już pisałem przed sezonem jaki oni mają potencjał,to jest dopiero początek ale będą grali jeszcze lepiej.Po nie oczekiwanej latwej porażce z Albą teraz wszystko wrócilo do normy.Sugerując sie wpisami na niemieckich forach,wlasnym zdaniem na temat smoków i Bonn pójde za ciosem i strzelam w 3 wygraną Dragons.Bonn to nie jest rywal który może sie im postawić.We własnej hali są grozni ale moc smoków powinna być tutaj widoczna i tacy gracze jak Haynes czy Popovic winni zrobić różnice.Mialem dylemat ktory mecz wybrać,smoki czy Beyeruth.Zdecydowalem sie na ten ponieważ granie przeciwko Brunszwikowi który potencjal ma mija sie z celem nawet mimo tego że Bayeruth ma już 4:0 i jest niepokonany.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Olimpico-Libertad Under 151.5 1.83 b365 ✅
Będzie krótko bo mecze za chwile ,średnie ekip w zdobyczach pkt mijają się w lini o ok.7pkt. Goście zaczęli lepiej bronic na wyjazdach i dzięki temu przychodzą kolejne zwycięstwa. Nie spodziewałbym się mega ofensywy,dlatego tak gram.
Juventud-La Union 2 2.85 Panbet ⛔
O gościach pisałem już wcześniej i trzymam swoje zdanie,kolejne frajerskie porażki. Skłąd całkiem niezły a seria już 9L się ciągnie.Juventud ostatnio spuścił z tonu,goście mają szanse to wykorzystac.

edit// La Union na początek 4Q zaliczył serial 0-13 i mimo,że większośc meczu prowadził,dostał bęcki,spróbujemy w następnej kolejce.:]
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Lukoil Academic - Spartak Pleven 1[-16.5] 1.57 betcity ✅
Jak co roku w Lukoilu dochodzi do zmian w składzie,w tym roku nie wygląda to źle. Jest Atkins i Green mający epizody w NBA,Abukar -solidny gracz,Toder Stoykov-emeryt.Został w składzie Heath i Avramov,na rywali ligowych to zupełnie starczy,na Europę może byc mało.Goście składem zupełnie nie straszą i w Sofii są bez szans.Handicap jak na mecz u siebie Lukoilu całkiem przyjemny,próbuje.
CAB Madeira - Benfica 2 [-7.5] 1.57 betcity ⛔
Goście jak na Portugalię zbudowali bardzo ciekawy skład.Z Izraela przywędrował Dunn,jest Ricky Franklin,Evans,Doliboa. W porównaniu z innymi ekipami wygląda to dla Benfici obiecująco.Próbke możliwości dali w turnieju przed sezonem gdzie ograli 105-61 Barcelos i w finale 71-44 Academice.Było to przed tyg,więc forma jest.Madeira pewnie znowu powalczy o PO,doszedł Smith i Coego,ale to nadal za mało na coś więcej.Handicap niski.Powinno byc łatwo.
PVSK Pecsi - Falco Szombathely 2 2.08 betcity ⛔
Goście mają równy skład za punkty odpowiada wielu graczy,nie tylko asystując amerykanom jak to często na Węgrzech ma miejsce.Do Feya i Levy&#39;ego którzy kolejny sezon spędzą na Węgrzech dołączył młody Ivosev,który radzi sobie świetnie,do tego swoje dorzuca Simon i Kalman.Wyniki jak narazie bardzo dobre bo 3-0,choc zdobyte na dośc przeciętnych rywalach. Gospodarze przed sezonem sprowadzili dwóch amerykanów prosto z uczelni i jak dotąd tylko jeden się odnalazł,dobrze punktuje również Toth,ale reszta drużyny odbiega klasą od kolegów. Dla gości to pierwszy poważniejzy test,powinni go zdac na 5zplusem;)
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka,Francja
Spotkanie: Gravelines-Dunkerque - Limoges
Typ: over 149,5
Kurs: 2.56
Bukmacher: Bet365
20.10.2012 20:00

Analiza:
Trzecia kolejka we francuskiej lidze koszykarskiej.dziś na przeciw siebie zagrają drużyna która ma na koncie dwa zwycięstwa oraz drużyna gości z jedna wygraną i porażką.To dopiero początek sezonu więc trudno wskazać faworyta i dlatego też gram wynik over z sumą punktów 149,5.Myślę ze oba zespoły wspólnymi siłami są w stanie ten wynik osiągnąć.Między nimi wyniki powyżej 150 pkt trafiały się bardzo często i dlatego też myślę że dziś wieczorem też to będzie osiagnięte.Faworytem spotkania są gospodarze i mając atut własnej hali oraz wsparcie kibiców myślę ze rzucą ponad 80 oczek.Goście też nie będą dłużni i te w granicach 70 oczek również.Co da nam sumę punktów którą typuję.kurs ciekawy i warty zaryzykowania.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Soproni KC - Atomeromu SE
Typ - Atomeromu SE (-1.5) ⛔⛔
Kurs - 1.91
gamebookers

Węgierska liga koszykówki. Na temat gości już kiedyś tu pisałem:
Z drugiej strony Atomeromu, czyli zespół z czuba tabeli, ale poprzedni sezon totalnie nieudany (porażka w pierwszej rundzie PO). Uznano, że powtórki być nie może i jeszcze wzmocniono i tak silny skład. Przed wszystkim w ekipie został lider Williams (15p/5as), a dokoptowano mu kilku rodaków, Williamsa z NY Phantoms oraz Idleta i Jonesa, dla których jest to pierwszy zawodowy sezon. O ile pierwszego nie kojarzę, o tyle drugiego widziałem wchodzącego z ławki (grał w Baylor) i złego wrażenia nie robił (choć i tak wszyscy się skupiali na PJ III). No i przede wszystkim w Atomeromu grają Węgrzy, którzy mają pojęcie o koszykówce, Vojvoda i Toth grali w reprze w niedawnych kwalach do ME, jest też Koertelyesi, który powinien zagwarantować kilka zbiórek w ataku. Skład ciekawy, z tego co czytałem to obok Szolnoki najmocniejszy, ale pytanie jak to będzie wyglądało na boisku.
Gospodarze zaś, czyli Soproni to zespół ze środka tabeli, raz im się udaje dopchać do PO, raz nie, różnie to bywa. W porównaniu do poprzedniego sezonu zespół opuścił przede wszystkim lider, Janou Rubin oraz Egemonye. Oczywiście postarano się ściągnąć w ich miejsce godnych następców, ale na razie nie wygląda to za różowo. Dwie wyraźne porażki na start sezonu, fakt, iż z solidnymi rywalami, ale jednak wrażenia dobrego nie robią. Postanowiono temu zaradzić ściągając Amerykanina Wise&#39;a, który ma dzisiaj zadebiutować, ale czy okaże się on zbawicielem, zwłaszcza tak szybko?
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Goście roster mają szerszy i silniejszy, do tego jak widzimy po h2h od kilku sezonów regularnie &quot;leją&quot; zespół Soproni. Według mnie warto spróbować
Edit: Soproni 16 trójek... niemal wszystko z dystansu im wpadało, a goście marne 5/18... fatalny ten tydzień
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Wurzburg vs Oldenburg
Olednburg +1,5
1,90
Bet365
Piąta kolejka u naszych zachodnich sąsiadów.
Gospodarze-7 drużyna w tabli zagra z 3 w tabeli drużyna gości.
Ostatnio zagrałem przeciw gościom i się niemiło rozczarowałem. Oldenburg ma lepszy,równy skład.Wysocki ,Burrell czy przede wszystkim Chubb prezentują wysoki poziom. Ich gra co mecz to zwyżkuje.
Gospodarze prezentują się także przyzwoicie.Bilans 2-2,jednak dwa zwycięstwa to wygrane nad zespołami z niższej półki ( Giessen i Bremerhaven), w straciu z Ulm i Bayreuth nie mieli już szans.

Stawiam na gości i mam nadzieję,że ten słaby tydzień chociaż na koniec zakończy się zyskiem.
Mecze wyjazdowe to jednak zawsze jest spora niewiadoma
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Brose Baskets-Mitteldeutscher BC: Mitteldeutscher +15,5 @1,90 Bet365✅✅85-73

Kadra i doświadczenie oczywiście po stronie Bamberga. Dlaczego więc taki typ? Wyłącznie na podstawie tego co widziałem w minionym tygodniu: Brose u siebie z Besiktasem a gości w meczu u siebie z Bayernem. W Brose zaszło przed sezonem kilka bardzo ważnych zmian. Pierwsza piątka praktycznie przemeblowana-odeszli Tucker,Pleis i Slaughter.Ławka też zmieniona-nie ma doświadczonego Suputa,nie ma shootera Jenkinsa. W meczu z Turkami było widać brak zrozumienia,zwłaszcza w obronie. Nazwiska graczy ekipy gości niewiele mi mówią,ale po meczu z Bayernem jestem gotów uwierzyć,że na parkiecie całkiem dobrze się rozumieją. Powalczyli z Bawarczykami niesmowicie,więc sądzę że dziś nie będzie pogromu w Bambergu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Eisbaren - Frankfurt
over 144.5 1.94 3/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Już raz gralem over w meczu z udziałem Frankfurtu i mocno sie przejechalem.Tym razem zagram ponownie nie zważając nawet na historie spotkan z poprzedniego roku bo tym zapewne buki sie sugerują.Obie ekipy grają szybko kończąc akcje często po upływie 8sekund.Zarówno jedni i drudzy nie mają dobrej defensywy o ile wogóle ją mają.Bremerhaven w ostatich spotkaniach rzuca średnio ponad 80pkt z czego traci tyle samo.Nie przewiduje tutaj defensywnego spotkania,raczej dużo szybkich ataków i mase punktów z przechwytów.Mam nadzieje że tym razem siądzie.
Wurzburg - Oldenburg
Wurzburg 1.83 2/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Lokalne derby i szlagier tej kolejki.Oldenburg sie rozpędza ale dzisiaj natrafią na ściane bo Wurzburg mimo odejścia Patricka to wciąż jedna z najlepiej broniących drużyn w BBL.Szkoda porażki z Ulm w poprzedniej kolejce bo już wydawało sie w końcówce że uda sie dojść rywala ale niestety nie dali rady wytrzymać do końca.O jednych i o drugich pisałem juz w tym dziale,ostatnio nawet pograłem na Oldenburg.Jednak to są derby,własna hala gdzie Wurzburg zawsze dużo zyskuje.To nie jest już ta sama drużyna co rok temu ale wciąż mająca potencjał nawet na pierwszą czwórke.Mimo tego,że Oldenburg zaczyna grać coraz lepiej i są wyraznie lepszą drużyną niż rok temu ja pozostane przy typie na Wurzburg.Jakoś nie jestem zwolennikiem grania wyjazdów z udziałem Oldenburga,nie w takich ciężkich meczach.
Dzisiaj słabo a od under/over trzymam sie już z daleka bo nie potrafie tego trafnie wytypowac,to zdecydowanie nie moja działka.W zasadzie to nie wiem po co wogóle ruszałem dzisiaj tą lige skro w piątek pograłem Artland i to powinno wystarczyć.Jednak granie naraz większej ilości spotkań z tej ligi mija sie z celem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Argentyna Liga A, 2:30, 22.10.2012
Gimnasia – Argentino
typ: 1 ✅
1,48
PinnacleSports
Analiza
Dziś w nocy polskiego czasu w ramach rozgrywek argentynskiej, Ligi A dojdzie do spotkania pomiedzy Gimnasia i Argentino. Musze przyznac, ze nie znam obydwu druzyn, kieruje sie statystykami, ktore na temat tego spotkania dobitnie wskazuja na faworyta tego pojedynku. Argentino to obecnie 7. druzyna ligi, legitymujaca sie bilansem 7-4, Gimnasia jest obecnie 10. i ma bilans 5-6. Popatrzmy jednak na pojedynki obydwu druzyn u siebie i na wyjezdzie. Gimnasia na wlasnym parkiecie ulegla tylko liderowi, Penarol, pozostale piec spotkan wygrala. W tym m.in. ostatnimi czasy z Lanus czy Estudiantes, a wiec czolowymi ekipami ligi. Argentino na wyjazdach w kratke, trzy zwyciestwa i trzy porazki. Argentino w roli gosci wygrywa raczej z dolem tabeli. Forma obydwu druzyn rowniez wskazuje na gospodarzy, ktorzy wyraznie sa w fazie, wygrali z Lanus, pewnie pokonali de Julio. Argentino rowniez mierzylo sie w dwoch ostatnich kolejkach wlasnie z tymi zespolami, Lanus ulegli wyraznie, natomiast z de Julio co prawda wygrali, ale mniejsza roznica punktow. W ostatnich trzech latach w hali druzyny Gimnasii zawsze wygrywali gospodarze, licze, ze i tym razem bedzie podobnie.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Wracamy do Argentyny:
Atletico Lanus - Sportivo 9 De Julio
Gospodarze imponują ostatnio wysoką formą w przeciwieństwie do gości. 9Julio to Nelson i długo długo nic.Średnie w meczach u siebie Lanus zdobywa 80pkt,a na tle tak słąbego rywala grającego szybkie akcje może dziś ten wynik poprawic.Julio w tym sezonie nie przekroczyło jeszcze granicy 70pkt na w meczu po za domem. Goście za to tracą tych pkt sporo,bo śr 86 na mecz.
To wszystko powoduję,iż pominę zakłady na zwyciężce ,zajmę się liniami.
Lanus over 79.5 1.85 betcity✅
Over 144.5 1.60 betcity✅
Juventud Sionista - Union Progresista
Godpodarze grają w kratkę i przeplatają niezłe mecze,słabymi.Goście w tym sezonie ze słabym bilansem,choc wszystkie porażki niewielkimi różnicami pkt,jedynie Libertad pokonał iż powyżej 11pkt. 1pkt z Atenasem,2pkt z Olimpico..to wyniki wyjazdowe. Nie wydaje mi się aby Sionista ich rozniosła,tymbardziej że w domu bilans ma marny 2-3,a ostatnia kolejka to męki z LaUnionem,który bardziej sam przegrał ten mecz niż Sionista wygrała.Za tem..:
Union [+10.5] 1.57 betcity✅
..kolejne spotkania wkrótce..
///edit:
Gimnasia Esgrima - Argentino Junin Buenos Aires
Gospodarze punktują przede wszystkim na własnym parkiecie gdzie grają bardzo ofensywny basket,śr suma pkt zdobytych w domu to ok 87pkt,tyle rzucili m.in Penarolowi,Bahia,Obrasowi czyli bardzo solidnym ekipom.Skład mają bardzo ciekawy,o czym pisałem wcześniej i ta ofensywna gra wychodzi im świetnie.Goście po świetnym starcie powoli łapią zadyszkę,ciężkie i słabe choc wygrane mecze z Julio i ostatnia porażka z Lanusem pokazują,że czeka ich jeszcze sporo pracy a by zaistniec w lidze,marna skutecznosc w ostatnich meczach,szczególnie w tym meczu może ich poważnie zabolec.
Gimnasia over 80 1.85 betcity✅
Gimnasia 1.48 beticty
✅
Deportiva Atenas - Deportivo Libertad
Nie rozumiem wyrównanych kursów. Atenas w domu ma bilans 2-4 i to już pierwszy szczegół przemawiający za graniem gości,którzy na wyjazdach mają 3-2. Obecna forma także przemawia za Libertadem,który to lideruje w tabeli.Skład także na plus u gości. Kursy wydają mi się nie adekwatne więc bez większej analizy gram mocno 2. Dodając do tego Under,gdyż obie ekipy są niezłe w destrukcjii ani Atenas w domu,ani Libertad na wyjeżdzie średnich pkt wysokich nie mają.
Under 151.5 1.60 betcity✅
Libertad 1.90 betcity⛔
Regatas Corrientes - La Union de Formosa
O gościach pisałem już wiele,znowu frajerska porażka,3/4 meczu prowadzą tracąc całą w serialu 0-13 na początku 4Q. Gospodarze ostatnio poszaleli w Lidze SudAmericana i mam nadzieję że odbiję się to czkawką w lidze.Na własnym parkiecie doznali jedynie jednej porażki,goście z nowym trenerem,który może wkońcu poukłada to tak jak trzeba. Gracze są ,wyników brak. Na przełamanie jak znalazł.

La Union 4.00 Panbet⛔
edit:La Union znowu do połowy 4Q prowadziłi i w dupił...????
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Asesoft-Rovinari
Goście jak narazie zaskakują i z bilansem 3-0 zajmują 2 miejsce w tabeli,2 zwycięstwa ze słabymi ekipami oraz niespodziewany win z Timisoarą.Skład solidny gdzie wyróżnia się trzech graczy,którzy grają już w Rovinari kolejny sezon[Darby,Nikolic,Steffel].Do składu dołączył Singleton i może dziś już zagra. U gospodarzy sporo zmian względem poprzedniego sezonu i jak narazie najlepiej to nie wygląda.Porażka z CSM oraz Targu Murusem,to wygląda bardzo słabo.Nowi gracze jak narazie bez wpływu na wynik.Jedynie znany z polskich parkietów Tica coś tam trafia. Zupełnie nie widzę tak wielkiej przewagi gospodarzy,szczególnie teraz gdy ich gra wygląda tak mizernie,a gości wręcz przeciwnie
Rovinari 8.00 betcity ⛔
Rovinari [+15.5] 1.57 betcity ✅
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Dziś godz. 17:45KLASYK EUROPY porównywalny tylko z derbami Stambułu czy spotkań Barca - Real.
PANATHINAIKOS - OLYMPIAKOS -mecz nie tylko o punkty bo oba kluby nie mają konkurencji w Grecji, mecz niezwykle prestiżowy i ważny dla fanatycznych kibiców obu klubów, gdzie ich hale podczas meczu nie przesadzając wyglądają jak piłkarskie gorące stadiony!
Z powodu kryzysu Panata straciła wszystkie gwiazdy i najważniejszych graczy:Sato, Batiste, bracia Calathes, Kaimakoglou, Smith, Jasikevicius, Maric, Logan, Perperoglou, Vougioukas. Nie ma już też świetnego trenera Obradovicia który zdobył z Ateńczykami 5 tytułów mistrza Euroligi. Został Diamantidis, przyszedł Sofo (były center Oly), Panko, Ukic, resztę szkoda wymieniać. Oly praktycznie bez zmian. Zespół z Aten ciągną jedynie Diamantidis i atletyczny Sofo, z powodu słabego rosteru Panata nie może wdać się w wymianę i szybką grę z Oly, nie ma zmienników którzy utrzymaliby odpowiedni poziom gry, dlatego zależeć im będzie na spowolnianiu gry(w takich spotkaniach długo budują akcje), ażeby Sofo nie złapał szybko fauli (grywa i tak góra 20 min.) a Diamantidis miał siły i do tego trafiał -inaczej nie będą istnieć przeciwko pełnemu rosterowi wartościowych graczy i szerokich możliwości opcji gry Oly. ( Nie brałbym pod uwagę dużej porażki Oly w Eurolidze z Efesem, bowiem klasyki to inne spotkania ). W takich spotkaniach wygrać na parkiecie rywala to jest coś wielkiego i rzadzko się zdarza, teraz jest ku temu dobra okazja. Proponuję OLY win -2.06 ✅, Oly hc+2 -1.87✅ albo Panata under 79 pkt 1.84 ✅betsafe
Mecz szukajcie tutaj http://allsport-live.ru/eng/tv_search.php
&gt;&gt;&gt;60-64 Oly prowadził przez całe spotkanie, w 2 połowie wdał się w tempo Panaty i pozwolił dojść, dużo walki i końcówka. Oly poza 3-kami wiele nie pokazał, niektórzy zawodnicy pod formą. Diamantidis dziś przypomniał o sobie, Sofo podwajany i potrajany, myślę że coraz więcej rywali w Eurolidze znajdzie na niego sposób jak ograniczyć poczynania Panaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ulter 803

ulter

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
Spotkanie: Panathinaikos - Olympiakos
Typ:panathinaikos
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle

W klasyku ligi greckiej od 6 meczy wygrywają na zmianę gospodarze spotkań. Rzadko kiedy zdarza się aby wygraną wywiezli goście (ostatni raz 7 meczy temu wygrał Panathinaikos. Gospodarzę są w świetnej formie. W eurolidze zmiotli Centu. Na ostatnie 7 meczy przegrali tylko z Realem Madryt i to przy stykowym wyniku 75-78. Olympiakos w Eurolidze został znokautowany 98-72 przez Anadolu Efes. Dzisiaj stawiam na gospodarzy.
 
M 1

marastb

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
Spotkanie: Panathinaikos - Olympiakos
Typ:panathinaikos
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle


W klasyku ligi greckiej od 6 meczy wygrywają na zmianę gospodarze spotkań. Rzadko kiedy zdarza się aby wygraną wywiezli goście (ostatni raz 7 meczy temu wygrał Panathinaikos. Gospodarzę są w świetnej formie. W eurolidze zmiotli Centu. Na ostatnie 7 meczy przegrali tylko z Realem Madryt i to przy stykowym wyniku 75-78. Olympiakos w Eurolidze został znokautowany 98-72 przez Anadolu Efes. Dzisiaj stawiam na gospodarzy.
Kolego, w którym miejscu Panathinaikos zmiótł Cantu??? Czy wygrana 2 puntkami to jest nokaut??? Panathinaikos się osłabił, Olympiakos gra w zasadzie tym samym składem. Jeśli wygra to nieznacznie ale w tym momencie to ciężki typ do grania. Grać albo + 5 na Panę albo + 10,5 na Olympiakos ;)
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
Spotkanie: Panathinaikos - Olympiakos
Typ:panathinaikos
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle

W eurolidze zmiotli Centu. Na ostatnie 7 meczy przegrali tylko z Realem Madryt i to przy stykowym wyniku 75-78. Olympiakos w Eurolidze został znokautowany 98-72 przez Anadolu Efes. Dzisiaj stawiam na gospodarzy.
Grali z Cantu, jak wcześniej zauważył kolega wcale ich nie zmietli, a z Realem było nie 75-78, a 78-85, do tego oglądając to spotkanie człowiek miał cały czas wrażenie, że Panata jest za słaba, żeby ten mecz wygrać (nawet gdy prowadzili do przerwy)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Oldenburg - Bremerhaven
Oldenburg(-8.5) 1.86
⛔⛔⛔
Pinnacle
Tym razem zdecydowanie na Oldenburg,najlepiej grająca aktualnie drużyna w BBL.Nie ulega wątpliwości że teraz można patrzeć na nich poważnie.Jak już sie wygrywa dosyć spokojnie z Wuzrzburgiem w ich hali to ja tu sie nawet nie będe zastanawiał.W poprzednim meczu o dziwo błysnął Jenkins który zbierał solidne porcje krytyki.Duży potencjal ma ten zespół,widać też że wkońcu u boku nowego trenera zaczeli bronić.Miśki jakimś cudem wygrali z Frankfurtem i jutro prawdopodobnie dostaną lanie.Wsparty posiłkami z PLK zespół Bremerhaven nie ma zabardzo czym sie przeciwstawić jutro.Na tak dobrze grający Oldenburg narazie ciężko bedzie znależć odpowiedniego rywala.
Ot i cała nieprzewidywalność tej popieprzonej ligii!!!Niewiarygodne,w dodatku przegrali mecz o_O
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 3

kubap

Użytkownik
Zastanawia mnie aż tak wysoki hanicap (+13 1.81 na Rojos) w Halcones Rojos de Veracruz - Halcones UV Xalapa . Wiem że Xalapa jest na niesamowitym gazie ale moim zdaniem czuć tu ładne value a z tego co wiem żadnych większych absencji w obu ekipach nie ma. Ma ktoś jakieś info na temat tego meczu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom