>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
????Dnipro - BC Donetsk 2 1.50 2/10 Bet365 18:00 ✅ 50-67 FT
Ukraina
Dnipro słaby skład w tym roku . Druzyna oparta na Kickercie i Amerykaninie Low + Litwin Vasylius . Reszta to Ukraincy , którzych gra jak do tej pory pozostawia wiele do życzenia . W lidze narazie tylko jedna wygrana . Dziś bedzie trzeba sie zmierzyc z potentatem z Donetska . BC zmontowało w tym roku mocna ekipe jak na warunki ukrainskie . Graja tutaj m.in : Perkins , Dor Fisher , Ivanov , Curry , Radenovic + repr. Ukrainy Pustozvonov , Lypovyy , Gliebov .Goscie jak do tej pory jedna porazka w lidze . Dwa dni temu grali wyjazdowy mecz z Dnipro Azot i rozbili ich w pył . W tym samym czasie Dnipro gosciło Azovmash i tak ich ugoscili ze druzyna z Mariupola wygrała 86-64 .
GL
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Orleans vs Cholet ✅✅✅ 78-84
Cholet +5,5
1,75
Bet365
Większość skupia się na Eurolidze. Natomiast ja postanowiłem zagrać mecz inauguracyjny 2 kolejkę francuskiej LNB.
Obie ekipy przegrały swoje pierwsze mecze.
Orleans został zdemolowany przez Paris 75-93.
Zadecydowała o tym przede wszystkim fatalna czwarta kwarta.
Gra opiera się głownie na trzech zawodnikach: Caleb Green (17pkt z Paris),Brian Greene(13) i Bambale Osby(13).
Cała ta trójka zagrała po ponad 30min i widać,że w razie kłopotów na ławce brak solidnej zmiany przede wszystkim dla Greena,który oprócz 17pkt zaliczył także 12 zbiórek.
Ekipa Cholet przegrała 63-65 z Dijon mimo,że po trzech kwartach była na prowadzeniu,ale jak w przypadku gospodarzy tragiczna czwarta odsłona meczu i minimalna porażka.
Niski wynik świadczy o dobrej grze obu ekip w obronie.
Goście mają jednak kim straszyć w ataku ,przede wszystkim Travon Bryant a także Rudy Jomby i Karim Souchu.
Zaciekawiły mnie także kursy na końcowy zwycięstwo w LNB
Dla porównania kurs na Orleans wynosi 15, na Cholet 5.
Reasumując to dodatkowy handicap bez problemów powinien dać wygraną.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Pinar Karsiyaka - Mersin
Pinar(-7.5) 1.84 2/10
✅✅✅ 85:73
Pinnacle
Jutro startuje najbardziej wykręcona liga w europie czyli turecka TBL :razz: Z kilku spotkań wybrałem jedno,Pinar - Mersin.Nie będe nawijał za duzo bo zarówno o jednych jak i o drugich napisałem już wcześniej sporo.Pinar ma konkretną paczke w tym sezonie i podejrzewam że u siebie nie bedzie miał sobie równych nie wliczając oczywiście wielkiej trójki bo ci są raczej poza zasięgiem.Buki sprytnie oszacowały linie powołując sie na gre w pucharze obu ekip gdzie właśnie Pinar pokonał Mersin różnicą 8pkt.Jednak tamto spotkanie było na neutralnym terenie.Skład gospodarzy robi wrażenie,może nie ma tam aż tak głośnych nazwisk ale solidność ma przewage.W ostatnich latach Karsiyaka zawsze wygrywala u siebie z Mersinem,ciężko gra sie na tym parkiecie.I nie przewuduje by teraz było inaczej,Mersin ma Sneeda,Holstona i Wrighta i długo długo nic.Ograniczona rotacja Babaoglu nie wystarczy by powalczyć z Pinarem który poza Dixonem,Thomasem czy Aminu ma tez wsparcie u doświadczonych turków ogranych w TBL.No zobaczymy jak to sie potoczy,ta liga jest ciężka a to jeszcze pierwsza kolejka więc nie szalejmy ze stawkami.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Za chwilę rusza kolejna kolejka argentyńskiej ligi,zatem podzielę się swoimi przemyśleniami,na pierwszy ogień idzie spotkanie otwierające kolejkę czyli:
Lanus-Gimnasia
Ze składu gospodarzy kojarze Battle,który grac potrafi,ale obserwując ostatnie występy widac że popada w szarzyznę drużyny,Lanus zawodzi na całej lini mając słaby bilans 4-3. U siebie wygrywają,gorzej z wyjazdami,widac po statystykach ,że w ostatnich meczach bardziej skupiają się na defensywie i wyniki przychodzą same,nie wydaję mi się abyśmy dziś zobaczyli festiwal strzelecki obu ekip,gdyż Lanus grając mega ofensywnie zawsze przegrywał.Ostatnie mecze to zdecydowanie niższe wyniki.Dodając do tego fakt,że Gimnasia na wyjazdach nie zdołała ani razu pokryc 70pkt ,pierwszym typem jaki gram jest under 154.5 po 1.6.

Under 154.4 1.60 betcity
✅
zaraz dopiszę słów kilka na temat meczy rozpoczynających się o 2.30...
edit:
Atenas-Olimpico
Pierwszy typ jest czysto statystyczny..gospodarze u siebie śr.75.5pkt,goście wyjazdy:73.75pkt[64,66,100,63]..dodając do tego średnie ze wszystkich meczy odpowiednio:74,25pkt i 72.62pkt,wychodzi under 150.5 i tak gramy. Teraz typ główny.Gospodarze skład mają oparty na bardzo doświadczonych zawodnikach[76&#39;-79&#39;] wspierani są przez młodszych chłopaków co jak narazie wychodzi dośc marnie..bilans 3-5..Pokonali u siebie Union P.[1-7] przewagą 1pkt oraz Regatas[5-4] 6pkt,oraz wygrany wyjazd w pierwszej kolejce znowu minimalną przewagą-3pkt. Olimpico wygląda znacznie świeżej,skład oparty na amerykanach ,którzy zwiedzili już chyba wszystkie możliwe kraje Ameryki Łacińskiej także doświadczenie wcale dziś nie po stronie gospodarzy.Do tego wyniki..bilans 6-2,ograli na wyjeździe Quimse,Sioniste..przegrali z Libertadem oraz Regetasem,czyli dwiema solidnymi firmami. Teraz kolejno 2 zwycięstwa z Quimsą i Regatasem,kurs wystawiony na gości zaprasza do gry..dodając handi wygląda bardzo smacznie;)
Under 150.5 1.6 betcity ✅
Olimpico+4 1.66 panbet
✅
9deJulio-Argentino
Gra gospodarzy opiera się wyłącznie na jednym zawodniku-Edwardzie Nelsonie,reszta prezentuję znacznie słabszy poziom i wyników brak.Ostatnie miejsce w swojej grupie z bilansem 1-6 mówi samo za siebie.Ostatnie wyniki także nie napawają optymizmem..-15 z Bahią ,-32 z Penarolem..jedyne zwycięstwo zanotowali miesiąc temu z Gimnasią,od tamtej pory seria 7porażek,czy dziś się to zmieni?..wydaję mi się to mało prawdopodobne..gdyż dziś gościc będą Argentino ,które ostatnio także ma minusową serie i dziś powinni ją przerwac,bo rywal idealny..Ostatnie wyniki:-9 z Penarolem na wyjeździe,-14 z Bahią na wyjeździe,-8 z Penarolem u siebie.Wcześniej zanotowali 5 zwycięstw w tym 2 na wyjeździe z Bocą+16 i Obrasem+11. Skład napewno lepsi mają goście,jak się to przełoży na wynik? po tym kursie warto spróbowac..
Argentino 1.75 betcity ✅
Union Progresista -La Union
Goście od początku sezonu mają ogromnego pecha do końcówek,bilans wygląda tragicznie[1-7],ale z grą jest o niebo lepiej..zobaczmy wyniki w domu -11 ze Sionistą,-4 z Regatasem,-5 z Libertadem, -6 z Quimsą dodając do tego wyniki wyjazdowe[-4,+1.-8,-6] widac że źle nie jest,napewno pechowo. Patrząc w skład gości wygląda solidnie ,co innego u gospodarzy którzy jednak personalnie prezentują się gorzej.Gospodarze także wiele spotkań kończyli na styku,więc czy dziś może byc inaczej?Dla mnie faworytem są goście,liczę na przełamanie ich pecha i marsz w góre tabeli,dodając handi 4pkt wydaję się to byc przyjemnym typem.
LaUnion +4.5 1.66 panbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 212

synpresleja

Użytkownik
Matrixx Magixx-Aris Leeuwarden
Znowu trochę egzotyki tym razem w wydaniu europejskim-Holandia,obie ekipy przeprowadziły w swoich szeregach rewolucję. W pierwszej kolejce Magixx wygrali 20pkt z Amsterdamem[grającym wyłącznie holendrami],Aris zdemolował Rotterdam 120-64. U gości w składzie można znaleźc Holcomba,który sporo niemieckich klubów w swojej karierze zwiedził,są też ściągnięci prosto z uczelni młodzi amerykanie oraz paru solidnych holendrów.W Magixx ściągnięto szrot,może prócz młodym perspektywicznym centrem oraz Spainem,reszta jest dla mnie anonimowa i nie wróże im w tym roku rewelacji.Składy porównywalne zatem handi na gości wygląda smakowicie.Pobieram
Aris Leeuwarden (+8.5) 1.68 Panbet ✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Olin Edirne - Gaziantep
Gaziantep(+4.5) 1.88 5/10
⛔⛔⛔
Paddy Power
Gaziantep 2.50 2/10
Paddy Power
Jeszcze jedna rzecz z TBL,zaciekawił mnie kurs na Gaziantep.Pisałem już troche o tej ekipie prawiąc same komplementy.Zbudowali fajny temat ze Swannem,Rhodesem czy Andre Collinsem.Ale nie tylko oni stanowią o sile tego zespołu.Jest tam też kiku doświadczonych turków co w tej lidze jest bardzo ważne,sami czarni nie wygrają spotkania.Akpinar,Cankaya,Caner Erkan czy Ademoglu to coś czego nie ma Olin Edirne.Gospodarze poza Jelinkiem czy Proticem nie mają nic do zaoferowania.Nie mają też wsparcia od graczy rodzimych których w wporównaniu do Gaziantepu wyraznie brakuje.Dziwny jest ten kurs i jak na pierwsza kolejke to trzeba skorzystać.
Pffff bez komentarza,nawet nie chce mi sie nic więcej pisać.Mieli swoją szanse w IIIQ gdzie prze połowe prowadzili robiąc świetnego runa.Czwarta kwarta to katastrofa,takie porażki bolą mnie najbardziej kiedy mecz rozstrzega sie w jednej kwarcie.To akurat podobieństwo do francuskiej LNB dlatego na wstępie do analizy Pinaru napisałem że to najbardziej wykręcona liga
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
A takie coś ode mnie:
Paris - Levallois - Le Mans
Typ - Le Mans (-2) 88:87⛔⛔⛔
Kurs - 3.21
bet365

Mecz zapowiadany jako hit tej kolejki Pro A, ale co tu się dziwić, obie ekipy mają spore aspiracje. Gości mogliśmy oglądać całkiem niedawno, w kwalach do Euroligi i powiem, że na mnie przynajmniej zrobili spore wrażenie. W pokonanym polu zostawili budowany na Euroligę Donieck, Unics, który również poczynił solidne wzmocnienia, a ulegli dopiero w finale Cantu. Przyznam szczerze, że ich gra mi się podobała, solidna defensywa, zespołowy atak, prowadzony przez El-Amina i stosunkowo niezła ławka (Issa, Koffi, Cam Long), co w francuskich klubach nie jest tak powszechne. Niestety awansować do Euroligi się nie udało, ale start ligi francuskiej przebiegł już planowo (zwycięstwo 68-56 z Nancy).
Z drugiej strony stanie Paris-Levallois. Przed sezonem zespół ze stolicy przeszedł małą rewolucję, pożegnano m.in. lidera Chatfielda, odszedł Meacham, Noel czy Hamilton. Z ważniejszych graczy rotacji ostał się w zasadzie Jawad Williams. W miejsce ubytków postanowiono ściągnąć kilka znanych nazwisk jak May czy Albicy, do tego dokoptowano Coxa, który w poprzednim sezonie liderował ekipie Le Havre (ze śr. 15/4/4). W efekcie wygląda to całkiem nieźle, na start rozgrywek Paris rozbił u siebie 93-75 Orleans. Jak widać atak może być ich mocną stroną.
Ale teraz do rzeczy. Czy Paris naprawdę jest aż takim faworytem, żeby na tak niskie handi na gości był aż taki kurs? Excusez-moi... ale.. nie wydaje mi się. Francuskie media zapowiadają ten mecz jako starcie najlepszej obrony z najlepszym atakiem (oczywiście po 1. kolejce, ale cóż, o czymś muszą pismacy pisać). Co się rzuca w oczy to fakt, iż Paris obroną w pierwszej kolejce nie błysnął, choć rywal był raczej z niższej półki. Zwycięstwo było okazałe, ale czy z Le Mans znów będą trafiać prawie 70% rzutów za 2pkt? Wątpliwe. Teraz druga kwestia, na którą zwróciła uwagę strona klubowa Le Mans, a mianowicie ławka gospodarzy. Nie wiem czy słowo słaba nie było by komplementem. W pierwszym spotkaniu ławka zdobyła 6pkt. 6pkt z 93 ogólnie zdobytych. Wynik raczej żenujący, starterzy grali średnio po 34min/mecz, bo niespecjalnie ma ich kto zastąpić. W takiej sytuacji taktyka wydaje się dosyć prosta, wpędzić graczy Paris w problemy z faulami (z tego co kojarzę to Pape Sy ma do tego talent). Nawet jednak jeśli to się nie uda, to goście dysponują według mnie równie mocną rotacją + kilkoma ciekawymi zawodnikami z ławki. Udało mi się zatrzymać Unics, widać było, że są w dobrej formie, według mnie żal nie spróbować takiego kursu.
EDIT: Ja piernicze... Wierzyć się nie chce jak można tak zepsuć końcówke. Najpierw w ostatnich sekundach przy stanie +3 Long fauluje przy trójce, a w decydującej akcji Kahudi podaje prosto do gracza Paris (Bóg raczy wiedzieć po co Kahudi był w ogóle na boisku, 0/5 z gry, a Sy 7/8, no ale coach wie niby lepiej...)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nancy vs Roanne ⛔⛔⛔ 58-45 (45pkt????)
Roanne +4,5
1,81
bet365

Na dzisiaj proponuje mecz z francuskiej LNB.
Obie ekipy przegrały swoje pierwsze mecze:
Le Mans 68-56 Nancy
Roanne 69-73 Poitiers
Ofensywa gospodarzy wyglądała tragicznie w pierwszym meczu.Tylko 56 pkt rzuconych co daje średnią 14pkt na kwartę.
Gdyby nie Herve Toure zdobywca 14pkt to Nancy nie wyszło by z 50.
Fatalna skuteczność przede wszystkim za 3 2/15 (13%) i spora liczba fauli spowodowały taki a nie inny wynik.
Goście także przegrali i ich spotkanie nie wyglądało o wiele lepiej,ale gra na tablicach to może być ich atut.
Coleman Collins czy Matt Howard świetnie spisują się w walce pod koszem i myślę,że to zadecyduje o powodzeniu tego typu.
Na wszelki wypadek podpieram się niewielkim handicapem.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Poiters-Cholet under 152,5 1,88 Pinnacle
Nie wiem skąd taka linia ale z pewnością spadnie o kilka punktów.Cholet pewnie po ostatniej ligowej porażce at home z Lyonem przyjdzie mocno zmotywowane i mocno wątpie by padło tutaj ponad 150 punktów.Cholet rok temu zatrzymał Poiters w domu na 55 punktach,ostatnie 5 starć nieważne gdzie to wyniki underowe dla tej linii,z Prokomem ostatnio bylo 155 punktów ale tutaj goście powinni być bardziej zmotywowani ;) Warto z pewnością.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Aris - Panathinaikos
Panata(-15.5) 1.95 4/10
⛔ 56:71 ;(
Pinnacle
O Panacie nie bede nic pisal poza tym że zrobili na mnie wrażenie w meczu z Realem.Nie grywam takich wysokich handi ale tutaj mam ku temu powody i zachęcam do grania póki handi jeszcze jest na poziomie 15pkt bo do jutra wzrośnie pewnie do 20-25pkt.Aris ma ogromne problemy finansowe ale mimo to udało sie im ściągnąć kilku dobrych graczy z własnego podwórka jak i trójke amerykanów.Jednak FIBA do tej pory nie wyraziła zgody na gre tej trójki ponieważ maja spore wątpliwości co do lepszej sytuacji Arisu.Tak więc jutro Aris zagra tylko z jednym obcokrajowcem,Pasalicem.Reszte składu będa stanowić greccy zawodnicy z których ja moge wyróżnic Pelekanosa.Ale to za mało na Panate,która ma szeroki i mocny skład i z handi nie powinno być żadnych problemów.Aris ma swoje problemy i trzeba to wykorzystać.Żal mi troche tego że takie kluby jak Aris,PAOK czy AEK muszą być ofiarami kryzysu w tym kraju.
Kocham takie porażki,jeden głupi punkt.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Takie coś na dziś:
Latvijas Universitate - Baron Kvartals Riga
Typ - Baron Kvartals (-2.5) ⛔⛔
Kurs - 1.85
bet365

Spotkanie rozgrywane w ramach ligi łotewskiej. Gospodarze to ligowy średniak, skład złożony z samych Łotyszy i do tego bardzo młody, najstarszy gracz ma 24 lata (podejrzewam, że nazwa Universitate nie bierze się znikąd). Indywidualności tam żadnych wielkich nie ma, ciężko kogokolwiek wyróżnić. Jak dotąd po dwóch kolejkach mają na koncie porażke z VEF Riga 63-96 i zwycięstwo z kadrą u18, która rywalizuje w tamtej lidze (genialny pomysł swoją drogą). Czyli można powiedzieć, że wyniki zgodne z oczekiwaniami.
Z drugiej strony mam Baron Kvartals, które przez długi czas stanowiło jedną z największych sił na Łotwie. Poprzedni sezon spędzili jednak w drugiej dywizji (nie wiem specjalnie czemu). Teraz wracają do dywizji I i z pewnością chcieliby w tym sezonie namieszać. Jak na razie maja jedną porażkę na koncie z Ventspilsem, 52-68. Dodatkowo drużyna ze stolicy rywalizuje w Lidze Bałtyckiej i tam jak na razie ma bilans 2-0 (zwycięstwa z Kalevem i Sakalai). Roster jest dużo bardziej doświadczony, choć rotacja jest stosunkowo wąska. 2 lata temu, gdy oba zespoły mierzyły się ze soba w lidze bilans był bardzo jednostronny, 4-0 (najniższe zwycięstwo +10). Myślę, iż goście, chcący odbudować swoją pozycję takie mecze po prostu muszą wygrywać.
Edit: Jak sie pozwala przeciwnikowi odrobić 19pkt straty to dziwić nie może...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Poitiers - Elan Chalon
Poitiers(+4) 1.92 3/10
zwrot 79:83
Pinnacle

Już od wczoraj zastanawiam sie dlaczego jest tak wysoki kurs na Poitiers.Nie jest to druzyna z giwazdami ale w przeciwieństwie do ekipy Chalon zależy im na każdej wygranej i starają sie to udowodnić.Tydzień temu wygrali niespodziewanie z mocniejszą drużyną Roanne na ich parkiecie co budzi podziw.Wygrana na tak ciężkim terenie daj ogromny zastrzyk energi i jestem pewny że na dzisiejsze spotkanie koncentracja jest w 100% i ten mecz są w stanie wygrać.Chalon to jak narazie nieporozumienie,ta drużyna przegrała już superpuchar,mecz ligowy ze słabym Lyonem i wygrali tylko dzieki indolencji Prokomu w eurolidze.Ich gra,organizacja na boisku,podział ról w druzynie,komuniakcja to jedna wielka komedia.Zespół albo totlanie nie trafił z transferami albo nie są wogóle przygotowani do sezonu.Ich gra poraża wzrok i nie mam zamiaru już więcej oglądać tej ekipy w sezonie.Wydaje mi sie,że handik powinien załatwić sprawę.Z czystym winem sie wstrzymam,jestem pewien że Poitiers postawi sie im i zrobi wszystko by wygrać drugi raz.

Powiem tak,spartolili chłopaki końcówke.Nie wytrzymali ciśnienia bo jeszcze na dwie minuty przed końcem prowadzili +5 i byłem pełen podziwu że udało im sie wyjść z kryzysu jaki zapanował w IIIQ.No ale nic,trudno sie mówi.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Wysoko sobie zawiesiłem poprzeczkę po typowaniu poprzedniej kolejki ligi argentyńskiej,dzisiaj ponownie mamy wiele ciekawych spotkań,zaczynajmy..:

Gimnasia Esgrima - Atletico Lanus

Gospodarze mają całkiem niezły skład na papierze tylko jak dotąd nie przekłada się to zupełnie na wyniki.U siebie gra idzie im dużo lepiej. Na własnym parkiecie,gdzie grają bardzo ofensywnie,rzucają sporo pkt...83,87,95,82.Średnia to ok 87pkt a rywale wcale słabi nie byli -Penarol,Bahia,Obras i Boca. Lanus natomiast na wyjazdach szału nie robi i traci odp. 77,79,75pkt. czyli także sporo. Linia wystawiona na sumę zdobytych pkt u gospodarzy to 72.5 i statystycznie patrząc,warto w to wejśc.
Gimnasia over 72.5 1.85 betcity✅

La Union de Formosa - Union Progresista

Gospodarze w meczach na własnym parkiecie tylko raz pokryli tą linie ,a miało to miejsce w 1.kolejce, od tamtej pory suma pkt zawsze była niższa.Średnia zdobytych pkt na własnym parkiecie wynosi 69,25.Goście także nie brylują w ofensywie,średnia wyjazdowa to:65,33.Co w sumie daje nam sporo niższą liczbę,niż ta u bukmacherów.Warto zatem spróbowac.

Under 151.5 1.60 betcity✅

Argentino-9deJulio
Kolejkę wcześniej typowałem Argentino,dziś będzie inaczej. Nelson powoli otrzymuję wsparcie od reszty drużyny i gra całego zespołu wygląda już lepiej. Z każdym meczem liczba strat 9deJulio spada co obrazuje większe zgranie. Argentino popełnia w ostatnich meczach sporo fali,brakuje też skuteczności,gra tej drużyny została powoli rozpracowana i o wygrane będzie dużo ciężej gdyż brak tam lidera. Wyniki już wyglądają gorzej niż na początku sezonu,seria gości to 8L,idealny moment na przełamanie ,które było bliskie 4dni temu gdzie ulegli Argentino 3pkt.
9deJulio 4.56 betcity⛔
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Limoges - Stasbourg
Strasbourg(+4.5) 1.86 3/10
✅✅✅ 62:70
Pinnacle
Limoges wygrali z Nanterre ale po ogromnych męczarniach.Ta drużyna będzie staral sie walczyć w każdym spotkaniu ale przyjdzie taki moment że zagrają z rywalem o wiele silniejszym i wtedy nawet osoba Giannakisa nie pomoże.Dzisiaj pierwszy mecz w swojej hali i odrazu przyjdzie im udowodnić swoją wartość grając ze Stasbourgiem.A więc ciśnienie na to spotkanie ogromne,problem w tym czy chłopaki to wytrzymają.Strasbourg to nie jest przeciętniak,mają w swoim składzie m.in doświadczonych i bardzo szanowanych we francji braci Greer.Doszedł tez uwielbiany przeze mnie Gerald Fitch.Poprzedni sezon grał w Maladze i nie był on udany,wierze jednak że uda mu sie wrócić do dyspozycji którą prezentował grając jeszcze w Fuenlabradzie.Strasbourg ma jeszcze Louisa Campbella i potężnego Alexisa Ajince który podejrzewam bedzie kluczem w tym spotkaniu.Nie zapominajmy tez kto jest trenerem Strasbourga a jest nim Vincent Collet.Jak ktoś nie wie kim jest Collet to niech poogląda mecze reprezentacji Francji.Grałbym w ciemno na win gości ale posile sie handikiem który już spada.Strasbourg przegrał ostatnio z Dunkierką ale ta porazka była wkalkulowana z tak silnym zespołem ktory od roku nie przegrywa na własnym parkiecie.Zatem pobieram handi na Strasbourg,jestem ciekaw jak zagrają ich rywale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 212

synpresleja

Użytkownik
Inter Bratysława-Levice 1 2.69 betcity ✅
Bratysława doznała w przerwie sporych wzmocnień,doszedł Rancik,dwójka czarnogórców,amerykanie i jak narazie wszyscy ci zwodnicy decydują o obliczu drużyny. W tak słabej lidze jak słowacka stary Rancik robi róźnicę ,co widac po zdobyczach pkt 26 i 29 pkt. Gospodarze napewno w tym sezonie będą groźni ,a goście? Jak dotąd 2 zwycięstwa,tylko że rywali byli słabi bo ani Banska ani Svit w tym sezonie o wysokie miejsca bic się nie będą. W Levicach gra znany z Polpharmy Jeremy Simmonds,który jak narazie gra słabo. Reszta zespołu to bardzo średni koszykarze. Własna hala+lepszy skład i różnica w postaci Rancika powinna zdecydowac. Moim okiem kursy powinny byc odwrotne.Polecam,bo już niedługo takich kursów na Inter złapac się nie będzie dało.
//dzięki za info,ważna informacja,sam się wczoraj zdziwiłem,ważne że trafnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 59

kita

Użytkownik
Rancik był tylko tymczasowo w Interze, a od chyba wczoraj jest graczem czeskiego Nymburku, także chyba obalam Twój główny argument.
Także wygranej nie życzę, bo chyba zagram przeciwnie, jednak powodzenia ogólnie!

Zgadza się,Rancik od dzisiaj jest graczem Nymburka a więc prawdopodobnie a raczej na 100% dzisiaj nie będzie go w składzie Bratysławy. /wilq
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dani222 144

dani222

Użytkownik
Aris - Panathinaikos
-Aris jak wspomniał wilQ ma ogromne problemy, z zagranicznych graczy jest tylko Pasalic (10.1 pts Kavala) do tego jest Pelekanos (3.1 pts Oly), reszta to ,,niechciani&quot; i juniorzy.Odeszli nawet wyróżniający się Grecy.
-Panata rewolucja kadrowa ale przyzwoity mecz z mocnym Realem w Eurolidze.
Dziś mecz wydaje się być i powienien być prosty-pogrom +20 Panata, ale...:
Trzeba dać pograć więcej minut szerokiemu składowi, zachować siły na ważne mecze w tym tygodniu; priorytetowy w Eurolidze z Cantu i ,,więcej niż mecz&quot; w lidze z Oly. Grecki sport korzysta z kryzysu i w tamtym sezonie było kombinowanie np. z 1Q kursy 1.1-1.2 a wchodził 6.0-7.0 a także przy hc...po co buki wystawiają takie kursy, żeby z nich skorzystać dla siebie.
Dziś w tak łatwym meczu buki już wystawiły do niego po 3 drogowe hc: 11.5, 15.5, 19.5 oraz dały go na live...Osobiście sugeruję odpuszczenie tego najwyższego hc, może być kombinowanie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Valga-Tartu Rock
Tartu -13✅
Pinnacle 1,95
Ciekawe spotkanie z Ligi Baltyckiej.Wszyscy pamiętamy,że przed rozpoczęciem sezonu Tartu grało turniej kasztelan Cup i mimo,że moim zdaniem nie byli w nim faworytami odnieśli zwycięstwo pokonując nawet VEF.Tartu nie jest zespołem opartym na 1 zawodniku i rezerwowi też mogą coś zagrać.Inaczej ma się sytuacja z zespołem Valga.
Oprócz pierwszego składu rezerwowych praktycznie nie ma.Handicap jest dość niski jeśli przyjrzymy się 2 spotkaniom ligi bałtyckiej jakie już rozegrały obie ekipy.
Jelgava-Valga 96-86
Liepaja-Valga 96-66
Liepaja-Tartu 60-83
Jelgava-Tartu 62-96
Handi powinien wejść jak w masło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 212

synpresleja

Użytkownik
Stockholm Eagles - Boras Basket 1 3.10 betcity ⛔
To że goście po trzech meczach mają komplet pkt wcale mnie nie dziwi,bo grali z ekipami znacznie słabszymi niż ich dzisiejszy rywal. Eagles wymienili cały skład w przerwie i jak dotąd prezentują się bardzo dobrze,szczególnie zwycięstwo na wyjeździe z Norrkopingiem robi wrażenie[choc oni w tym sezonie nie będą się o mistrza liczyc],mają w swoim składzie paru ciekawych graczy:Taylora czy Kitanovica. U gości doszli dwaj zawodnicy,którzy robią różnice,ale kurs wystawiony na Sztokholm to ogromnie nieporozumienie.Zastanwiałbym się nad 1,6-1,7 a tu 3.10? Biorę bez zastanowienia.
Norrkoping Dolphins - Sundsvall Dragons 2 2.24 betcity ✅
Buki wciąż stawiają kursy pod nazwę..Norrki już nie mają takiej przewagi w składzie jak jeszcze sezon/2 temu. W tym roku nie mają kim straszyc,bo Hughes który miał robic różnice zupełnie zawodzi.Wyniki mizerne,bilans 1-2. Goście w sezon weszli lepiej..skład jest dośc wyrównany i w tym widzę siłe Dragons,za wynik odpowiada 4/5 graczy i to może dac im wiele zwycięstw w tak słabej lidze,gdzie często jeden zawodnik potrafi wygrac mecz. Kurs jak najbardziej do gry.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ludwigsburg vs Oldenburg ⛔⛔⛔ 64-79
Ludwigsburg +5
1,71
Bet365
Zaległy mecz trzeciej kolejki niemieckiej Bundesligi.
Obie ekipy do tej pory odniosły po dwie wygrane i zanotowały porażkę.
Gospodarze:
Ludwigsburg 74-56 Frankfurt
Ulm 84-91 Ludwigsburg
Bayreuth 94-82 Ludwigsburg
Jak widać ponieśli tylko wyjazdową porażkę z dotychczasowym liderem,a i tak przez trzy kwarty toczyli wyrównaną walkę.
Skład gospodarzy to gracze z Niemiec i Ameryki. Liderem zespołu jest Kammron Taylor,który w każdym meczy zdobywa w okolicach 20pkt.
Nie jest jednak osamotniony,bo Lucca Staiger,John Turek czy Ivan Elliott także solidnie punktują.
Pierwsza piątka jest dosyć mocna,ale jak trzeba to i rezerwowi potrafią pociągnąć grę.

Goście do tej pory zanotowali takie wyniki:
Bayern 61-80 Oldenburg
Oldenburg 68-75 Brose Baskets
Oldenburg 79-60 Tubingen
Skład też bardzo mocny,oparty podobnie jak u gospodarzy na graczach z Niemiec i USA.
Ronald Burrell dawny gracz ASECCO,Konrad Wysocki czy Adam Chubb to znakomici koszykarze.
Porównując składy to minimalny plus dla gości,ale własna hala i doping kibiców wyrównuje te szanse.
Dodatkowy handicap powinien starczyć i liczę na fajny zysk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom